Ogólnotematyczne

od 4:45
5:20teleturniej muzyczny
6:15magazyn informacyjny
6:45magazyn informacyjny
7:15magazyn informacyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:35telenowela dokumentalna
5:00program muzyczny
6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
5:05programy powtórkowe
5:10magazyn reporterów
5:40telezakupy
8:00magazyn
od 3:10interaktywny program rozrywkowy
5:20serial paradokumentalny
zdjęcie
6:20serial paradokumentalny
7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial fantasy
5:00program muzyczny
6:00program rozrywkowy
6:45program rozrywkowy
7:25serial animowany
7:50serial animowany
8:30serial animowany
5:00program muzyczny
6:00magazyn
6:30magazyn
8:00serial przygodowy
5:35magazyn kulturalny
8:00cykl felietonów
8:05program publicystyczny
5:00program rozrywkowy
5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy

Filmowe

od 4:40thriller
8:00serial kryminalny
8:55serial kryminalny
6:10serial akcji
7:10serial akcji
6:00magazyn informacyjny
6:15dramat biograficzny
8:05magazyn filmowy
8:35komediodramat
5:00komedia obyczajowa
7:00magazyn informacyjny
7:15dramat biograficzny
od 3:30film obyczajowy
5:20magazyn motoryzacyjny
6:00chochliki telewizyjne
7:20serial animowany
7:35serial animowany
7:50serial animowany
8:05serial animowany
8:20serial dokumentalny
5:00film dokumentalny
5:25film krótkometrażowy
zdjęcie
6:00dramat sensacyjny
7:40magazyn informacyjny
7:50chochliki telewizyjne
8:25dramat biograficzny
5:00magazyn filmowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00serial obyczajowy
6:45serial obyczajowy
7:30magazyn informacyjny
7:45magazyn filmowy
5:55serial obyczajowy
6:50serial obyczajowy
7:45dramat obyczajowy
od 3:45dramat obyczajowy
5:30magazyn filmowy
6:00film animowany
7:15komedia romantyczna
6:00film dokumentalny
7:40dramat obyczajowy
od 4:35serial obyczajowy
5:35serial fabularno-dokumentalny
6:00magazyn kulinarny
6:30magazyn kulinarny
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy

Sportowe

5:00magazyn piłkarski
6:00magazyn sportowy
6:30magazyn piłkarski
7:00UBS Hong Kong Open - 1. runda
6:00mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań
8:05magazyn sportowy
8:15mecz: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła Płock
7:00mecz: Miedź Legnica - Raków Częstochowa
7:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
8:00mecz: FC Bayern Monachium - FC Augsburg

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!