Ogólnotematyczne

21:50serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
22:25komediodramat
0:25serial komediowy
od 20:55teleturniej
21:30reality show
23:00komedia
od 20:00dramat obyczajowy
22:20serial kryminalny
23:25komedia romantyczna
0:00serial animowany
0:30program rozrywkowy
od 20:00dramat biograficzny
zdjęcie
22:35film sensacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
0:15magazyn
0:45telenowela dokumentalna
od 20:00film obyczajowy
21:50serial kostiumowy
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny
0:50program rozrywkowy

Filmowe

od 20:10serial obyczajowy
21:10serial obyczajowy
22:20dramat obyczajowy
0:25film krótkometrażowy
21:00serial kryminalny
zdjęcie
22:00serial kryminalny
23:00serial akcji
0:00serial kryminalny
22:45dramat sensacyjny
od 20:25dramat obyczajowy
23:45dramat sensacyjny
od 20:00dramat SF
21:35dramat obyczajowy
23:25dramat obyczajowy
0:55film krótkometrażowy
21:40thriller
23:35dramat obyczajowy
od 20:45serial kryminalny
21:30serial historyczny
22:25film krótkometrażowy
zdjęcie
22:45serial kryminalny
23:45serial kryminalny
0:40serial kryminalny
od 20:10serial sensacyjny
zdjęcie
23:00serial obyczajowy
0:00serial obyczajowy
0:55dramat obyczajowy
21:00serial kostiumowy
21:50serial obyczajowy
0:15serial komediowy
0:50serial kostiumowy
od 20:00dramat historyczny
23:00komedia sensacyjna
zdjęcie
21:00dramat kryminalny
23:15komedia romantyczna
od 20:00film sensacyjny
22:25dramat obyczajowy
0:40dramat kryminalny
21:00film przygodowy
0:55horror

Sportowe

21:00magazyn piłkarski
21:25mecz 1/16 finału: Elche CF- Atletico Madryt
23:30magazyn sportowy
23:45newsy sportowe
0:00magazyn piłkarski
21:40magazyn informacyjny
0:55magazyn informacyjny
od 20:15mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
22:15mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
0:20magazyn sportowy
0:30magazyn piłkarski
od 20:15mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
23:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
0:30magazyn piłkarski
21:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
23:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
21:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
23:00magazyn piłkarski
od 20:40mecz 1/16 finału: RB Lipsk - FC Bayern Monachium
23:00program informacyjny
23:30mecz 1/16 finału: Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!