Ogólnotematyczne

od 18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25widowisko
od 18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
21:50serial fabularno-dokumentalny
22:25komediodramat
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05serial komediowy
20:40program rozrywkowy
22:10komedia romantyczna
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30reality show
19:00serial paradokumentalny
20:00dramat obyczajowy
22:20serial kryminalny
od 18:40serial obyczajowy
19:30reality show
20:00dramat biograficzny
22:35film sensacyjny
od 18:55serial obyczajowy
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00serial kryminalny
20:00film obyczajowy
21:50serial kostiumowy
22:45program rozrywkowy

Filmowe

od 18:25film kryminalny
20:10serial obyczajowy
21:10serial obyczajowy
22:20dramat obyczajowy
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
od 18:40magazyn filmowy
19:10magazyn informacyjny
19:20chochliki telewizyjne
19:25dramat obyczajowy
22:45dramat sensacyjny
od 17:55film animowany
19:40magazyn filmowy
20:10magazyn informacyjny
20:20chochliki telewizyjne
20:25dramat obyczajowy
od 17:55film familijny
19:45magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
20:00dramat SF
21:35dramat obyczajowy
od 17:35komediodramat
19:15magazyn filmowy
19:50magazyn informacyjny
21:40thriller
od 18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
21:30serial historyczny
22:25film krótkometrażowy
22:45serial kryminalny
od 18:30film kryminalny
zdjęcie
20:10serial sensacyjny
19:00serial obyczajowy
19:30serial obyczajowy
20:00serial kryminalny
21:00serial kostiumowy
21:50serial obyczajowy
zdjęcie
19:00program rozrywkowy
20:00dramat historyczny
od 18:40film sensacyjny
zdjęcie
21:00dramat kryminalny
20:00film sensacyjny
22:25dramat obyczajowy
21:00film przygodowy

Sportowe

19:00mecz 1/16 finału: Real Murcia - FC Barcelona
21:00magazyn piłkarski
21:25mecz 1/16 finału: Elche CF - Atletico Madryt
19:00magazyn piłkarski
19:30magazyn piłkarski
20:00magazyn sportowy
21:40magazyn informacyjny
od 18:20mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
20:15mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
22:15mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
od 17:45mecz ćwierćfinałowy: Chrobry Głogów - Arka Gdynia
20:15mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
od 18:25mecz 1/16 finału: VfL Wolfsburg - Hannover 96
20:40mecz 1/16 finału: RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!