Ogólnotematyczne

18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
21:20magazyn interwencyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:35magazyn informacyjny
18:50teleturniej
zdjęcie
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40reality show
21:40serial kryminalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05reality show
21:10serial obyczajowy
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
od 17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
20:00komedia kryminalna
od 17:15serial kryminalny
20:00program popularnonaukowy
od 17:45serial obyczajowy
19:30reality show
20:00komedia romantyczna
18:25program publicystyczny
18:55serial obyczajowy
19:25reportaż
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial kryminalny
21:45magazyn informacyjny
18:05program rozrywkowy
18:20magazyn motoryzacyjny
19:00serial kryminalny
20:00komedia romantyczna
21:50serial kryminalny

Filmowe

18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial sensacyjny
od 17:45dramat obyczajowy
19:35magazyn filmowy
20:05serial sensacyjny
21:00serial sensacyjny
21:45serial sensacyjny
od 16:35film sensacyjny
18:25magazyn informacyjny
18:35chochliki telewizyjne
18:45dramat obyczajowy
20:35magazyn filmowy
21:05serial sensacyjny
od 16:50dramat obyczajowy
18:30dramat obyczajowy
20:00komedia muzyczna
21:45komedia kryminalna
od 17:50film SF
19:50magazyn informacyjny
zdjęcie
20:00dramat obyczajowy
od 17:30serial szpiegowski
18:30serial kryminalny
19:15serial kryminalny
20:00serial historyczny
20:50serial historyczny
21:40film krótkometrażowy
od 17:10dramat kostiumowy
19:10western
21:00western
od 17:55serial przygodowy
18:55serial kryminalny
19:55serial kryminalny
od 17:25dramat sensacyjny
zdjęcie
19:20serial kostiumowy
20:10western
od 17:20film animowany
19:10serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
21:50dramat biograficzny
od 16:45film sensacyjny
19:00komedia romantyczna
21:00komedia romantyczna
od 16:55komedia
18:55komedia
21:00film sensacyjny

Sportowe

18:30magazyn piłkarski
19:30magazyn sportowy
20:00magazyn koszykarski
21:25mecz 1/16 finału: Fuenlabrada CF - Real Madryt CF
20:30mecz fazy play-off
21:25magazyn informacyjny
21:30magazyn piłkarski
od 17:55mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
20:15magazyn sportowy
20:35magazyn sportów motorowych
21:05mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
od 17:20mecz: ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
20:15mecz ćwierćfinałowy: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
od 17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!