Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
TVP 1
Ogniem i mieczem
od 13:45film historyczny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (4)
17:25cykl felietonów
Ojciec Mateusz 24: Pielgrzymka (309)
17:35serial kryminalny
TVP 2
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (1693)
14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Patrycja Markowska (2)
15:15widowisko
Tak to leciało! (35)
16:15teleturniej muzyczny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (4)
17:05cykl felietonów
Asterix na olimpiadzie
17:20komedia przygodowa
TVN
Mój przyjaciel delfin
od 13:05film familijny
Chłopiec i wilk
15:20film familijny
Wredne dziewczyny
17:00komedia
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
14:00serial dokumentalny
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
Prehistoryczne bestie: Najgroźniejszy zabójca dinozaurów (3)
16:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (11)
17:05program rozrywkowy
TV 4
Klik: I robisz, co chcesz
od 12:45komedia
Zwierzak
14:55komedia
Mission Impossible
16:45film sensacyjny
TV 6
Policjantki i Policjanci (551)
14:05serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (16)
15:05serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (1)
16:05serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (5)
17:15serial sensacyjny
TV Puls
Całkowicie nowe przygody Aladyna
od 12:30komedia
Hobbit: Pustkowie Smauga
14:30film fantasy
Sahara
17:35film przygodowy
TVN 7
Przychodzi facet do lekarza
od 13:50komedia
Karol. Człowiek, który został papieżem (1/2)
16:00film biograficzny
TVP Kultura
Przygoda na Mariensztacie
14:55komedia
Jan Serce: Swaty (1/10)
16:40serial obyczajowy
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (2)
17:50cykl felietonów
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 24: Matura (305)
od 13:40serial kryminalny
Aktorka bez granic. Polski Teatr w Toronto
14:30film dokumentalny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (2)
15:25cykl felietonów
Panna, madonna, legenda tych lat (...)
15:30koncert
Barwy szczęścia (2948)
16:30serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (857)
17:20teleturniej
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (3)
17:45cykl felietonów
Leśniczówka (700)
17:55telenowela
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (5)
14:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (19)
15:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (1)
16:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (2)
17:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
ale kino+
Dzień dobry, Robin
od 12:45film dokumentalny
Kometa
14:15film krótkometrażowy
Weselny toast
14:50komedia
Malinka
16:25film krótkometrażowy
Planeta Singli. Osiem historii: Dystans (5)
16:50serial komediowy
AXN
Potwory kontra obcy
od 12:45film animowany
Star Trek
14:45film SF
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
17:20serial sensacyjny
CANAL+ 1
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
od 12:50film biograficzny
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
14:30film familijny
Łapu-capu extra
16:05chochliki telewizyjne
Golda
16:35film biograficzny
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka 3: Wężowe góry (6)
od 13:30serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Ptaki z sąsiedztwa (7)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Piękne sarny (8)
14:35serial dokumentalny
13 posterunek 2 (37)
15:15serial komediowy
13 posterunek 2 (38)
15:50serial komediowy
13 posterunek 2 (39)
16:25serial komediowy
Gujana (3)
17:10serial dokumentalny
CANAL+ Film
Sekrety mojego taty
14:00film animowany
Szepty wody
15:20film krótkometrażowy
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
15:40film przygodowy
Premiera: Hollywood Buzz
17:45magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
od 13:30film familijny
Łapu-capu extra
15:05chochliki telewizyjne
Golda
15:35film biograficzny
Łapu-capu
17:10chochliki telewizyjne
Wiek Adaline
17:15melodramat
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (2)
od 13:40serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
14:25serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (3)
15:05serial kryminalny
The Office PL 3: Big News (1)
15:50serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
16:20serial komediowy
The Office PL 3: Asystent (3)
16:50serial komediowy
The Office PL 3: Ono (4)
17:15serial komediowy
The Office PL 3: Wywiad (5)
17:45serial komediowy
CBS Europa
Tak to się teraz robi
od 12:40komedia obyczajowa
Listy do Julii
14:40komedia romantyczna
Wielka włóczęga
16:45komedia wojenna
Epic Drama
Grantchester (1)
od 13:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Panaceum (6)
14:50serial obyczajowy
Agenci NCIS 13: Po godzinach (17)
15:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
16:35serial kryminalny
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
17:35film kryminalny
HBO 2
Rent
od 11:55musical
Między liniami życia
14:10dramat obyczajowy
42 sekundy
15:40dramat biograficzny
Spisek przeciwko Ameryce (3)
17:30serial obyczajowy
HBO 3
Żeby było miło
od 13:20komedia romantyczna
Odkupienie
15:20dramat obyczajowy
Czuję twój oddech (1)
17:15serial kryminalny
Kino Polska
Złote jabłko
od 12:00film dokumentalny
Faraon
14:10dramat historyczny
Stawka większa niż życie: Zdrada (12)
17:20serial wojenny
Kino TV
Stój, bo mamuśka strzela
od 13:00komedia sensacyjna
Partner
14:55komedia
Notting Hill
17:30komedia romantyczna
Polsat Film
Fernando
od 11:55film animowany
Tajemnica Zielonego Królestwa
14:10film animowany
Król rozrywki
16:20musical
Stopklatka
Geronimo: Amerykańska legenda
od 12:50western
Dzień zagłady
15:10film katastroficzny
Twister
17:45film katastroficzny
Warner TV
Kochane kłopoty (7)
od 13:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (8)
14:50serial obyczajowy
Poniedziałki na chirurgii: Najgorszy scenariusz (1)
15:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (17)
16:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (19)
17:35serial sensacyjny
SPORTOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
od 13:30mecz: Paris Saint-Germain - Le Havre AC
Witaj w akademii: Lech Poznań
15:40serial dokumentalny
Basket Office
16:10magazyn koszykarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 13:00mecz: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
15:15mecz: INNPRO ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
14:00mecz ćwierćfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
15:25mecz ćwierćfinałowy
Eurosport 2
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Mairiporze
od 13:30cross country olympic mężczyzn
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
14:303. etap
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
15:304. etap
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
17:30lekkoatletyka
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 13:303. mecz o 3. miejsce fazy-play-off: Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
Magazyn Pucharu Polski
15:30magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
16:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 13:00mecz: AWS Energa Szczypiorno Kalisz - EKS Start Elbląg
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
15:00mecz: Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:30mecz: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polsat Sport News
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
od 13:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
Cafe Futbol
15:00magazyn piłkarski
Magazyn FORTUNA 1. ligi
16:30magazyn piłkarski
Magazyn koszykarski
17:30koszykówka
TVP Sport
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
od 13:402. dzień
Pełnosprawni (548)
15:15magazyn dla niepełnosprawnych
Lekkoatletyka: World Athletic Continental Tour - Huelva 2024
15:55lekkoatletyka
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!