Ogólnotematyczne

14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
15:10cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
16:05serial obyczajowy
od 12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:20serial dokumentalny
15:30serial obyczajowy
16:30teleturniej
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
16:55serial fantasy
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
od 12:50serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
od 12:55serial kryminalny
15:45serial obyczajowy
16:30serial obyczajowy
od 12:25film obyczajowy
14:25film obyczajowy
15:20magazyn kulturalny
16:05komedia obyczajowa
od 11:30program interaktywny
16:30serial dokumentalny

Filmowe

od 12:40dramat kostiumowy
16:30dramat historyczny
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
15:00serial fabularno-dokumentalny
16:00serial fabularno-dokumentalny
od 12:40komedia
14:25chochliki telewizyjne
14:55dramat SF
16:55film animowany
15:25chochliki telewizyjne
15:55dramat SF
14:45magazyn muzyczny
15:05serial animowany
15:15serial animowany
15:30serial animowany
15:45serial animowany
16:00serial dokumentalny
16:50chochliki telewizyjne
13:40magazyn informacyjny
13:55dramat biograficzny
15:20film krótkometrażowy
15:45komedia
od 12:00dramat psychologiczny
14:15film krótkometrażowy
zdjęcie
14:45serial kryminalny
15:30serial kryminalny
16:15serial kryminalny
zdjęcie
13:00komedia
zdjęcie
14:55czarna komedia
16:55komedia
od 12:50dramat biograficzny
zdjęcie
15:15dramat biograficzny
od 12:05melodramat
13:35komedia
14:55film dokumentalny
od 11:40film kryminalny
13:25etiuda filmowa
13:50film krótkometrażowy
14:25film obyczajowy
16:05komedia
od 12:05komedia obyczajowa
zdjęcie
14:15komedia sensacyjna
od 11:40film wojenny
14:45komedia sensacyjna

Sportowe

od 12:45magazyn piłkarski
13:40magazyn piłkarski
15:45mecz 1/16 finału: FC Cartagena - Sevilla FC
od 12:00mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - Iran
15:30magazyn piłkarski
16:00magazyn piłkarski
od 12:30mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
15:10mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - CSM Bukareszt
od 11:20mecz: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
13:30magazyn piłkarski
15:00mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
od 11:20mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
13:30magazyn piłkarski
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!