Ogólnotematyczne

12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
15:10cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:20telenowela dokumentalna
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
12:00serial fabularny
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
12:55serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
od 11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela dokumentalna
12:40film obyczajowy
14:10komedia obyczajowa
15:50magazyn kulturalny
od 11:30program interaktywny

Filmowe

od 9:55dramat psychologiczny
12:15film biograficzny
14:30komedia
12:00serial przygodowy
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
15:00serial fabularno-dokumentalny
od 11:50dramat przygodowy
13:30magazyn sportowy
14:00film obyczajowy
15:40magazyn muzyczny
od 11:30serial dokumentalny
12:30magazyn muzyczny
12:50dramat przygodowy
14:30magazyn sportowy
15:00film obyczajowy
od 11:30komedia romantyczna
13:10magazyn sportowy
13:45komedia
15:20chochliki telewizyjne
15:25serial animowany
15:40serial animowany
15:55serial animowany
od 11:40magazyn filmowy
12:15dramat SF
13:50magazyn informacyjny
14:05komediodramat
15:50magazyn muzyczny
od 11:45serial sensacyjny
12:40dramat psychologiczny
14:30serial historyczny
15:25serial historyczny
od 11:05film obyczajowy
od 10:30dramat obyczajowy
12:55serial kryminalny
14:20dramat obyczajowy
od 11:40film SF
13:35magazyn filmowy
14:00film kostiumowy
15:35dramat obyczajowy
od 11:40serial obyczajowy
12:35serial obyczajowy
13:35komedia
od 10:45film historyczny
zdjęcie
12:40film historyczny
14:25film psychologiczny
od 10:20komedia
12:20western
zdjęcie
14:20komedia obyczajowa
od 10:45komedia
12:40komedia
14:45film wojenny

Sportowe

od 11:00mecz: Brighton & Hove Albion FC - Everton FC
13:05magazyn piłkarski
13:40magazyn piłkarski
14:40magazyn piłki ręcznej
15:15mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
13:15magazyn sportowy
13:30magazyn piłkarski
14:00niezwykłe historie
14:30niezwykłe historie
15:00niezwykłe historie
15:30niezwykłe historie
od 11:40mecz fazy grupowej: FC Barcelona - Olympiacos FC
13:40magazyn sportów motorowych
14:10mecz fazy grupowej: Karabach Agdam - Atletico Madryt
od 11:20magazyn piłkarski
13:00mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15:10mecz: Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
od 11:20mecz 2. rundy: Hapoel KFAR Saba - Developres SkyRes Rzeszów
13:30mecz: VVV-Venlo - PSV Eindhoven
15:40piłka nożna
12:00program informacyjny
12:07magazyn piłkarski
12:30magazyn tenisowy
13:00program informacyjny
13:07mecz: Czornomorec Odessa - Dynamo Kijów
14:00program informacyjny
14:07mecz: Czornomorec Odessa - Dynamo Kijów
15:00program informacyjny
od 11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
15:00magazyn tenisowy
15:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!