Ogólnotematyczne

11:10serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
11:00magazyn informacyjny
11:25serial obyczajowy
11:55teleturniej
zdjęcie
12:55serial obyczajowy
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:25magazyn
14:50magazyn historyczny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
13:00program popularnonaukowy
14:00program popularnonaukowy
12:55serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial fabularno-dokumentalny
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

od 9:55dramat psychologiczny
12:15dramat obyczajowy
14:05komediodramat
11:00serial przygodowy
12:00serial przygodowy
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
od 10:30film obyczajowy
11:55chochliki telewizyjne
12:25dramat biograficzny
14:30dramat obyczajowy
11:00magazyn filmowy
zdjęcie
11:30film obyczajowy
12:55chochliki telewizyjne
13:25dramat biograficzny
od 9:10dramat obyczajowy
11:10magazyn muzyczny
11:30film familijny
13:10chochliki telewizyjne
13:40film dokumentalny
14:35film krótkometrażowy
14:50magazyn informacyjny
od 10:20dramat obyczajowy
12:10magazyn informacyjny
12:25komedia romantyczna
13:55komedia muzyczna
od 10:50serial szpiegowski
11:45film krótkometrażowy
12:15film krótkometrażowy
12:30film krótkometrażowy
13:05film krótkometrażowy
13:35komediodramat
od 10:40komedia sensacyjna
12:55serial kryminalny
14:35dramat biograficzny
13:10dramat obyczajowy
14:50komedia
11:10dramat biograficzny
zdjęcie
12:50film dokumentalny
14:15film fantasy
11:05serial obyczajowy
11:30serial obyczajowy
12:00serial kostiumowy
12:50serial obyczajowy
13:40film animowany
od 9:55film psychologiczny
12:05komedia obyczajowa
13:55komedia kostiumowa
od 9:00komedia kostiumowa
11:25dramat obyczajowy
od 9:55film przygodowy
11:50komedia
13:55komedia sensacyjna

Sportowe

od 9:30mecz: Borussia Dortmund - RB Lipsk
11:30mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
13:55mecz fazy grupowej: Everton FC - Olympique Lyon
12:15magazyn sportowy
12:30magazyn piłkarski
13:00program krótki solistów
od 10:55mecz fazy grupowej: TSG 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir
13:00magazyn piłkarski
14:00magazyn piłki ręcznej
14:30magazyn ligi polskiej
od 9:10mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
11:20magazyn piłkarski
13:00mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
od 10:10mecz: Real Madryt - CSKA Moskwa
12:20magazyn piłkarski
14:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
od 10:20magazyn piłkarski
12:00program informacyjny
12:07magazyn piłkarski
12:30magazyn tenisowy
13:00program informacyjny
14:00program informacyjny
od 9:15mecz fazy grupowej: AC Milan - AEK Ateny
11:20mecz: Atletico Madryt - FC Barcelona
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!