Program TV na czwartek 16.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Podpalacze (73)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Potęga immunitetu (80)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Morderstwo doskonałe (6)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Upiór i zakonnica (387)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (6)
11:35serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Metropolita. Dionizy Waledyński
11:15film dokumentalny
Barwy szczęścia (3003)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Apartament (767)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Poza prawem (768)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Taki ojciec to skarb (143)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kłótnie sąsiedzkie (830)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Las po zmroku (737)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Ujsoły, Zajazd w Strażnicy (3/14)
11:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (4)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (2)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
Bogaty dom - biedny dom (10)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Dziewczyna myśli, że jej ojciec poderwał oszustkę matrymonialną (867)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Panna młoda przeżywa traumę przed ołtarzem (868)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kto rujnuje życie Asi (934)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1163)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (3)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (4)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (5)
11:00serial sensacyjny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona - część 1 (9)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona - część 2 (10)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (206)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (207)
11:00telenowela
TVN 7
Szpital (750)
od 7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1123)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (865)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (866)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Chcą mnie zabić (646)
11:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Ukraińska czytanka: Artem Czapaj
8:40cykl felietonów
Jan Serce: Pożar serca (9/10)
9:05serial obyczajowy
Panny z Wilka
10:05dramat obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Nad Niemnem (537)
11:10magazyn Polaków na Białorusi
Barwy szczęścia (2957)
11:30serial obyczajowy
WP
Maszyny, które zmieniły świat: Wojny o telefon (6)
od 7:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 8 (2)
8:30serial dokumentalny
Teorie spiskowe (3)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (3)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek 2 (4)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (830)
11:50program informacyjny
Premiera: Wakacyjne remonty (11)
11:55program rozrywkowy
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Księga miłości
od 7:40dramat obyczajowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
9:35film krótkometrażowy
Pokuta
10:00melodramat
AXN
S.W.A.T. 5 (9)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (10)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (9)
9:50serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (11)
10:50serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (12)
11:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Agentki (4-ost.)
od 7:50serial dokumentalny
Kiler-ów 2-óch
8:35komedia
Na pełen etat
10:30dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
11:55film animowany
CANAL+ Family
Marta mówi! (19)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
ABC gotowania - kuchnia włoska (5)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia włoska (6)
9:25magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia włoska (7)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia włoska (8)
10:25magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (10)
11:00magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 (1)
11:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Boska Florence
8:05film biograficzny
Szepty wody
9:55film krótkometrażowy
Ida
10:15dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
11:35magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Kiler-ów 2-óch
od 7:35komedia
Na pełen etat
9:30dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
10:55film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (2)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne jeziora (12)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
11:30serial dokumentalny
CBS Europa
Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany
od 7:50film obyczajowy
Nowicjusz
9:35komedia kryminalna
W poszukiwaniu drugiej połówki
11:35komedia romantyczna
Epic Drama
Inspektor George Gently 7: A to drań! (4)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Statek miłości (4)
9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Krwawa rapsodia (20)
10:50serial kryminalny
Panna Marple: Morderstwo odbędzie się...
11:45film kryminalny
HBO
Pełną parą 2
od 7:50komedia
Batman i Superman: Bitwa supersynów
9:15film animowany
Jak stworzyć bestseller
10:35komediodramat
HBO 2
Mamma Mia! Here We Go Again
od 7:30komedia muzyczna
Brygada
9:20komediodramat
Pępek świata 9: Meet the Parents (3)
11:00serial komediowy
Pępek świata 9: Halloween VIII: Orson Murder Mystery (4)
11:25serial komediowy
Smerfy 2
11:50film familijny
HBO 3
Tenis dla zaawansowanych
od 7:30film dokumentalny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: Kocia substytucja (3)
9:10serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Hot Troll Deviation (4)
9:30serial komediowy
Gran Turismo
9:55dramat przygodowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (120)
od 7:50program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (124)
8:45program rozrywkowy
Siedlisko (4)
9:40serial obyczajowy
Wilcze echa
10:45film przygodowy
Kino TV
Poirot: Podwójny grzech
od 7:35serial kryminalny
Poirot: Perypetie z tanim mieszkaniem
8:40serial kryminalny
Poirot: Zagadka na morzu
9:45serial kryminalny
Poirot: Niewiarygodna kradzież
10:50serial kryminalny
Chłopak dla szefowej
11:55komedia romantyczna
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Zdradzony i sprzedany (16)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (61)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (62)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Umcia, umcia (88)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Rolki, czyli total gigant (89)
11:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ostatni cham (222)
11:40serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Śmiertelny wyścig (1)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Spotkanie (121)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Kaliber 7.65 (122)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf: Nie jest łatwo... być zielonym (21)
od 7:40serial komediowy
Alf: Hazardzista (22)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (5)
8:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (6)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (4)
10:25serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (5)
11:25serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Wysoki Pressing
od 6:45magazyn sportowy
LaLiga World
8:30magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:30piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:40piłka nożna
LaLiga World
11:50magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 7:0011. etap: Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Igrzyska olimpijskie
8:30magazyn sportowy
Viktoria
9:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Masters of Snooker
9:30mecz finałowy: Luca Brecel - Ronnie O'Sullivan
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:0011. etap: Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Eurosport 2
Snooker: Turniej Players Championship
od 7:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:0011. etap
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
11:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
TVP Sport
Retro TVP Sport: Piłka nożna: Eliminacje ME 96 - mecz: Polska - Francja (142)
od 6:50magazyn sportowy
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
8:35wyścig kobiet
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
10:00wyścig mężczyzn
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:35mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!