Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
TVP 1
Był sobie pies 2
od 14:50film przygodowy
Audycje komitetów wyborczych
16:45magazyn publicystyczny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Komisarz Alex 20: Twoja szansa (255)
17:35serial kryminalny
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
TVP 2
Koło fortuny: Odcinek specjalny (1701)
od 14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Jerzy Połomski (3)
15:15widowisko
Tak to leciało! (39)
16:15teleturniej muzyczny
Audycje komitetów wyborczych
17:15magazyn publicystyczny
Sisi (1/2)
17:45film kostiumowy
Polsat
Ninja Warrior Polska (60)
od 13:20reality show
Miłość do kwadratu
15:20komedia romantyczna
Nasz nowy dom (308)
17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
Tele 5
Sztuka wyboru
od 13:50dramat obyczajowy
Wyprawa z dziadkiem
16:00film obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
17:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 4 (16)
18:50program rozrywkowy
TV 4
Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomona
od 14:00film przygodowy
Robin Hood - książę złodziei
16:00film przygodowy
TV 6
Narzeczona z przypadku
od 13:45komedia romantyczna
Jak długo jeszcze?
15:35komedia
Niewidzialny
17:35film sensacyjny
TV Puls
Książę w Nowym Jorku
od 13:30komedia
Taxi 4
15:50komedia sensacyjna
Asterix na olimpiadzie
17:40komedia przygodowa
TVN 7
Bardzo Dziki Zachód
od 13:15western komediowy
Niezwykłe przygody Adele Blanc-Sec
15:30film przygodowy
Pokémon: Detektyw Pikachu
17:50film fantasy
TVP Kultura
Księga przestrzeni: Wiejskie, mało miejskie
od 14:35magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Przygody pana Michała: Hektor kamieniecki (13-ost.)
15:15serial przygodowy
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Przeprowadzka (1/7)
15:55serial obyczajowy
Giacomo Carissimi - Jephte
16:35koncert
Niedziela z...: Ewą Wiśniewską
17:15program kulturalny
Niedziela z...: Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
18:05komedia
TVP Polonia
Ranczo Wilkowyje
od 14:45komedia
Polacy to wiedzą! (92)
16:30teleturniej
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gangsterzy i filantropi
17:20film sensacyjny
Opole 2008 na bis: Debiuty
18:50koncert
FILMOWE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
AXN
Wojownicze żółwie ninja
od 13:35film przygodowy
Piotruś Królik
15:45film familijny
Jumanji: Przygoda w dżungli
17:45film przygodowy
CANAL+ 1
Zbuntowana
od 13:20film SF
Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
15:15film dokumentalny
Plan na miłość
16:50komedia romantyczna
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
18:35film biograficzny
CANAL+ Family
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Wielkopolskie rezydencje (7)
od 14:55serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Podkarpacie (8)
15:25serial dokumentalny
Daleko od miasta 11 (5)
16:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 11 (6)
16:25serial dokumentalny
Wzdłuż granic Kanady 3: Jeziora Manitoby (6)
17:05serial dokumentalny
Serce dębu
18:10film dokumentalny
CANAL+ Film
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
od 14:40film animowany
Astra
16:20film krótkometrażowy
Badman
16:40komedia
Pimi z Krainy Tygrysów
18:05film przygodowy
CANAL+ Premium
Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
od 14:15film dokumentalny
Plan na miłość
15:50komedia romantyczna
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
17:35film biograficzny
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (1)
od 14:55serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
15:25serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (3)
16:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
16:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
17:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
17:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)
18:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)
18:30serial komediowy
Epic Drama
Duch z Canterville: Wiosna (1)
od 14:50serial komediowy
Duch z Canterville: Lato (2)
15:55serial komediowy
Duch z Canterville: Jesień (3)
17:05serial komediowy
Duch z Canterville: Zima (4)
18:15serial komediowy
HBO 2
Lucy i Desi
od 12:55dramat biograficzny
Tajemnica Brokeback Mountain
15:10dramat obyczajowy
Syn
17:25dramat obyczajowy
Kino TV
Asterix na olimpiadzie
od 12:45komedia przygodowa
Apollo 13
15:10dramat katastroficzny
Madagaskar
18:10film animowany
Polsat Film
Robin Hood - książę złodziei
od 13:00film przygodowy
Wyścig
16:00film sensacyjny
Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna
18:30film przygodowy
Warner TV
Uwolnić orkę 2
od 14:00film przygodowy
Facet z ogłoszenia
16:00komedia romantyczna
Od wesela do wesela
17:25komedia romantyczna
SPORTOWE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 14:55mecz: Liverpool FC - Brighton & Hove Albion FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:15mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:55mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
16:10mecz: Real Madryt - BAXI Manresa
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: CD Alaves - Real Sociedad
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 9:45kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
16:45kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
18:30kolarstwo
Eurosport 2
Golden moments Rise of the women
od 14:30magazyn sportowy
Story of Women at the Games
15:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
16:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Bogdanka LUK Lublin
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Anwil Włocławek - ICON Sea Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 14:25mecz: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
Atleci
16:30magazyn sportowy
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: Chrobry Głogów - Wisła Kraków
Polsat Sport News
Boks
15:00boks
Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie
18:00mecz o 3. miejsce kobiet
TVP Sport
Piłka nożna
15:00piłka nożna
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!