Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 2
Złodziej w hotelu
od 9:40film kryminalny
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (11)
11:35widowisko
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (12)
12:45widowisko
Polsat
Piotruś Królik
od 9:35film familijny
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
11:35film animowany
Ninja Warrior Polska (60)
13:20reality show
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Stolik dla trojga (6)
10:00telenowela
Stolik dla trojga (7)
11:00telenowela
Cinghaj Park Narodowy (3)
11:55serial przyrodniczy
Ugotuj mi (2)
13:00program kulturalny
Uśmiechnij się 3 (2)
13:40program rozrywkowy
Sztuka wyboru
13:50dramat obyczajowy
TV 4
Galileo (1054)
od 9:55program popularnonaukowy
Galileo (1055)
10:55program popularnonaukowy
Agent XXL
11:55komedia
TV 6
Czym chata bogata!
od 9:50komedia
Barabasz (2-ost.)
11:45dramat historyczny
Narzeczona z przypadku
13:45komedia romantyczna
TVN 7
Rin Tin Tin
od 9:25film familijny
Trolle
11:25film animowany
Bardzo Dziki Zachód
13:15western komediowy
TVP Kultura
Tamte lata, tamte dni: Janusz Józefowicz
od 9:35magazyn kulturalny
Galeria sztuki na ekranie: Wielkanoc w sztuce, część 2
10:15serial dokumentalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
11:15serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (8)
11:55serial przygodowy
Bilet do kina: Dom z kart
12:35dramat obyczajowy
TVP Polonia
Wojtyłowie. Drogi do świętości
12:35film dokumentalny
Czarne chmury: Wilcze Doły (8/10)
13:40serial przygodowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (23)
10:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (24)
10:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (25)
11:55serial dokumentalny
Premiera: Nowy aranż z Olą Ziarek 3 (4)
12:50program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (26)
13:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Premiera: Nazywam się Alfred Hitchcock
od 9:50film dokumentalny
Zemsta
12:00komedia
Mit
13:55film przygodowy
AXN
MacGyver 4 (3)
od 9:45serial akcji
MacGyver 4 (4)
10:40serial akcji
Cobra 11 (12)
11:35serial sensacyjny
Cobra 11 (13)
12:35serial sensacyjny
Wojownicze żółwie ninja
13:35film przygodowy
CANAL+ 1
Opiekun
od 8:40film obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
10:10komedia
Premiera: Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
11:45film familijny
Zbuntowana
13:20film SF
CANAL+ Family
Bob Budowniczy: Megapojazdy
od 9:00film animowany
ABC gotowania - słodkości na Wielkanoc
10:30magazyn kulinarny
Dowborowa od nowa (4)
11:00serial dokumentalny
Dzień dobry, śniadanie 2: Śniadanie wielkanocne (1)
11:30magazyn kulinarny
ABC gotowania - kuchnia polska: Kasza (7)
12:10magazyn kulinarny
ABC gotowania - kuchnia polska: Truskawki (8)
12:35magazyn kulinarny
Pokochaj swój ogród 11 (7)
13:05magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
10:00magazyn filmowy
Opiekun
10:30film obyczajowy
Łapu Capu Extra
12:05program rozrywkowy
Czarodziejski flet
12:35film fantasy
CANAL+ Premium
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
od 9:10komedia
Premiera: Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:45film familijny
Zbuntowana
12:20film SF
CANAL+ Seriale
The Office PL 3: Walentynki (12)
od 9:50serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (5)
10:25serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
11:05serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
12:00serial komediowy
Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu (1)
12:15serial dokumentalny
Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu (2)
12:55serial dokumentalny
Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu (3)
13:35serial dokumentalny
CBS Europa
Złap mnie, jeśli potrafisz
od 7:40komedia kryminalna
Niania
10:25film familijny
Niania i wielkie bum
12:20film familijny
Epic Drama
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
od 8:40film kryminalny
Panna Marple: Strzały w Stonygates
10:45film kryminalny
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
12:45film kryminalny
HBO 3
Pełną parą
od 9:00komedia
Hacks: Falling (5)
10:30serial komediowy
Hacks: New Eyes (6)
11:00serial komediowy
East New York: We Didn't Start the Fire (13)
11:30serial kryminalny
Do diabła z miłością
12:15komedia romantyczna
Ex Machina
13:55dramat SF
Kino TV
Potop (1/2)
od 7:35film historyczny
Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
10:45serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
11:40serial wojenny
Asterix na olimpiadzie
12:45komedia przygodowa
Polsat Film
Babe, świnka z klasą
od 9:10film familijny
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
11:10film animowany
Robin Hood - książę złodziei
13:00film przygodowy
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport
Wysoki Pressing
od 9:30magazyn sportowy
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
11:00serial dokumentalny
8 wspaniałych: Maria Sakkari (4/8)
11:45serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
12:25mecz: Real Madryt - BAXI Manresa
CANAL+ Sport 5
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
od 9:00żużel
8 wspaniałych: Iga Świątek (2/8)
13:00serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 9:45kolarstwo
Eurosport 2
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
od 9:30snowcross
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
10:30mecz finałowy
We Dare to Dream
12:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 8:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Golf: Hero Indian Open
od 8:304. dzień
Piłka nożna: Liga holenderska
12:10mecz: PEC Zwolle - AFC Ajax Amsterdam
Polsat Sport News
Piłka nożna z archiwum
od 8:30
KOTV Classics
11:00magazyn bokserski
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
13:00mecz: Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
TVP Sport
Nieustępliwy - Waldemar Kikolski
10:00film dokumentalny
Gala The Best FIFA Awards 2023
10:40widowisko
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
12:20półfinałowy mecz barażowy: Polska - Estonia
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!