Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Polsat
Maska Zorro
od 0:00film przygodowy
Świat według Kiepskich: Stypa (170)
4:00serial komediowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
TVN
Uwierz w ducha
od 23:50komediodramat
Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka (3/6)
3:30reality show
Szpital (287)
4:00serial paradokumentalny
Uwaga!
4:55magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Tele 5
Odludzie
od 23:50dramat sensacyjny
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
1:40program rozrywkowy
Uśmiechnij się (10)
1:55program rozrywkowy
Chlor
3:00komediodramat
TV 4
Odkupienie
od 23:55thriller
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (773)
3:05serial kryminalny
Interwencja
4:05magazyn reporterów
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
TV 6
Spadkobiercy (41)
1:05program rozrywkowy
Benny Hill (25)
3:10program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Nieobecny ojciec (15)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Nierozłączni (16)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Gwiazdor (8)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Pitbull. Nowe porządki
od 0:40film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (11)
4:00program kulinarny
Taki jest świat 9 (13)
4:35program informacyjny
TVN 7
Nieuchwytny
od 0:55film sensacyjny
Medium z Long Island 4 (11/33)
3:00reality show
Mieszkając z duchem 2 (2/10)
3:35serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Mariola Gołota (1/8)
4:25talk-show
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Joanna d'Arc
od 0:15dramat historyczny
TVP Polonia
Bohdan! Trzymaj się! - benefis Bohdana Łazuki
od 0:35program rozrywkowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc
3:00program religijny
Pogoda
3:05magazyn informacyjny
Sport
3:08magazyn informacyjny
O mnie się nie martw (11)
3:10serial komediowy
O mnie się nie martw (12)
4:00serial komediowy
Czterdziestolatek: Rodzina, czyli obcy w domu (9/21)
4:50serial obyczajowy
WP
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (6)
od 0:45serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 8: Lekarz (8)
1:45program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (7)
3:00serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer 8 (4)
3:55serial kryminalny
FILMOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
ale kino+
Nie zawahaj się
od 0:30thriller
Misja Afganistan (12)
3:15serial wojenny
Maski
4:10film krótkometrażowy
Silny niezależny kosmos
4:40film krótkometrażowy
AXN
Legenda Zorro
od 22:20film przygodowy
Jumanji: Przygoda w dżungli
1:15film przygodowy
FBI 3 (7/15)
3:40serial kryminalny
CANAL+ Family
Jeszcze na chwilę
od 0:50film krótkometrażowy
Błękitna
1:10film krótkometrażowy
Poza biurem
1:30film krótkometrażowy
Twój kawałek ogrodu 2 (3)
3:00serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (4)
3:25serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (5)
4:05serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (6)
4:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Nostalgia
od 23:35dramat obyczajowy
Bodyguard Zawodowiec
1:35komedia sensacyjna
Prawdziwe życie aniołów
4:30film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Poza nocą (6)
od 0:45serial historyczny
Przesłuchanie (7)
1:30serial kryminalny
Przesłuchanie (10)
3:35serial kryminalny
Młody The Rock 3 (6)
4:30serial komediowy
Łapu Capu
4:50program rozrywkowy
Epic Drama
Grantchester 5 (1)
od 0:25serial kryminalny
Grantchester 5 (2)
1:20serial kryminalny
Grantchester 5 (3)
3:10serial kryminalny
Grantchester 5 (4)
3:55serial kryminalny
Grantchester 5 (5)
4:45serial kryminalny
HBO
Odkupienie
od 0:40dramat obyczajowy
HBO 3
Stamtąd 2: Belly of the Beast (7)
od 0:45serial grozy
Stamtąd 2: Forest for the Trees (8)
1:35serial grozy
Stamtąd 2: Once Upon a Time (10-ost.)
4:05serial grozy
Polsat Film
Najlepszy
od 23:35dramat biograficzny
Ślad: Cyborg na żądanie (91)
1:55serial kryminalny
Ślad: Doskonały plan (92)
3:55serial kryminalny
Na ratunek 112: Nastolatek trafiony w oko lotką do darta/Napad na Mikołaja (77)
4:55serial paradokumentalny
Warner TV
Cobra
od 0:45film sensacyjny
Cudotwórcy 2: Potrzebna pomoc (2)
3:23serial komediowy
Gran Torino
3:50dramat sensacyjny
SPORTOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
CANAL+ Sport
Boks: BKFC 59 w Albuquerque
od 23:45waga musza: John Dodson - Dagoberto Aguero
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
3:00serial dokumentalny
Liga+
3:45magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Liga+
od 23:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:15mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Snooker: Turniej Players Championship
od 23:30mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
1:30skoki narciarskie
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
3:05kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
od 23:30kolarstwo
Snooker: Turniej Players Championship
1:30mecz finałowy
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
3:05supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
3:45zjazd mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
4:30mecz finałowy
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN
1:00sporty walki
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA
1:00sporty walki
TVP Sport
Legendy KSW (5)
od 22:55magazyn sportów walki
Boks: KnockOut Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju
1:10waga superkogucia: Laura Grzyb - Stevi Levy
Boks: Walka o pasy IBF World i WBO World w Rosenbergu
3:05waga średnia: Janibek Alimkhanuly - Vincenzo Gualtieri
Boks: Gala w Pembroke Pines
4:05podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!