Program TV na piątek 17.05.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Klan (4342)
od 17:55telenowela
Leśniczówka (896)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Nie ma mocnych
20:35komedia
TVP 2
Zakazany owoc (468)
od 17:15telenowela
Va banque (757)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (379)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (3004)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3005)
20:10serial obyczajowy
Ewa Farna na dobry wieczór
20:50widowisko muzyczne
To jest grane (10)
21:55program muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (3817)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (205-ost.)
20:05program rozrywkowy
TVN
Detektywi (66)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Legion samobójców
20:00film SF
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
19:00program rozrywkowy
Oszukana
20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
21:55program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (118)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1165)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (808)
20:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (804)
21:00serial kryminalny
TV 6
Strażnik Teksasu (7)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (8)
19:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (48)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (49)
21:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (769)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (770)
19:00serial obyczajowy
W otchłani
20:00thriller
TVN 7
Szpital (719)
od 17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1211)
18:55serial paradokumentalny
After
20:00melodramat
TVP Kultura
Teatr STU. Benefis Zbigniewa Wodeckiego (2)
18:05koncert
Reżyserzy: Steven Spielberg (1/10)
18:55serial dokumentalny
Wieczór kinomana: Wstęp do filmu "Kto sieje wiatr"
20:00magazyn filmowy
Wieczór kinomana: Kto sieje wiatr
20:05dramat obyczajowy
TVP Polonia
Leśniczówka (711)
od 17:50telenowela
Zakochaj się w Polsce: Sławno (325)
18:20magazyn
Przystanek Ameryka (97)
18:50cykl reportaży
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Leonid Teliga
19:10cykl reportaży
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Wszystko za życie (920)
20:25serial obyczajowy
Na sygnale: Kompletny zawał (450)
21:20serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Małe, wielkie kłamstewka (451)
21:45serial fabularno-dokumentalny
WP
Morderstwa w Midsomer 3 (4)
od 17:00serial kryminalny
Policjanci z sąsiedztwa 3 (5)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 3 (6)
20:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (4)
21:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Podejrzane (1)
18:00serial kryminalny
Podejrzane (2)
19:05serial kryminalny
Rambo 2
20:10film sensacyjny
Chętni na kasę
21:55film sensacyjny
AXN
Agenci NCIS 17 (12)
od 17:20serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (13)
18:10serial kryminalny
MacGyver (17)
19:05serial akcji
MacGyver (18)
20:00serial akcji
Pamięć absolutna
21:05dramat SF
CANAL+ Family
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Rezydencje województwa świętokrzyskiego (6)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Na ziemi sandomierskiej (7)
18:30serial dokumentalny
Afryka z góry: Uganda (5)
19:05serial dokumentalny
Ślady Zagłady: Auschwitz
20:05film dokumentalny
Prosta sprawa (1)
21:00serial kryminalny
CANAL+ Film
Pierwszy dzień mojego życia
od 17:55komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Niewierni w Paryżu
20:00komediodramat
Najdroższa Alice
21:35dramat psychologiczny
CANAL+ Premium
Towarzysze broni
od 17:00film wojenny
After
19:15melodramat
Premiera: Prosta sprawa (1)
21:00serial kryminalny
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (13)
od 17:25serial obyczajowy
Duff i Wazowski 3 (9)
18:10serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (10)
18:50serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Napad (4)
19:35serial komediowy
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:45serial komediowy
Jak zostać Elżbietą (1)
20:05serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (2)
21:00serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (3)
21:55serial historyczny
CBS Europa
Niania w Nowym Jorku
od 17:10komedia romantyczna
Weselna niespodzianka: Powrót miłości
19:15komedia romantyczna
Spotlight
21:00dramat biograficzny
Epic Drama
Panna Marple: Uśpione morderstwo
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 14: Szwindel (6)
19:40serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Dym szczypie w oczy (23)
20:30serial kryminalny
Babilon Berlin 4 (8)
21:30serial kryminalny
HBO
Maskarada
od 17:55komedia kryminalna
Motel
20:10horror
Premiera: American Pie: Zjazd absolwentów
21:35komedia obyczajowa
HBO 2
Teoria wszystkiego
od 17:25dramat biograficzny
Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami
19:30film animowany
Venom
20:55film SF
HBO 3
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (7)
od 17:50talk-show
Pełne koło: Charger (2)
18:35serial kryminalny
Premiera: Banshee: Always the Cowboy (9)
19:15serial sensacyjny
Premiera: Banshee: A Mixture of Madness (10)
20:00serial sensacyjny
Ród smoka: The Princess and the Queen (6)
21:00serial fantasy
Kino Polska
Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
18:00serial wojenny
1920. Wojna i miłość: Powrót (1)
19:00serial historyczny
Haker
20:00komedia sensacyjna
Kroll
21:55film sensacyjny
Kino TV
Mistrz kierownicy ucieka 2
od 17:55komedia sensacyjna
Mocny piątek: Joker
20:00dramat sensacyjny
Polsat Film
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
od 17:20film sensacyjny
Faceci w czerni 2
19:10komedia SF
Gwiazdorski piątek: Inferno
21:00thriller
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Śmierć w muzeum (3)
18:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (3)
19:00serial kryminalny
Jaja w tropikach
20:00komedia
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
od 17:35serial sensacyjny
Alf: Dziwny eksperyment (23)
18:30serial komediowy
Alf: Odlećmy razem (25)
19:00serial komediowy
Alf 2: Potrafię się starać (1)
19:30serial komediowy
Od wesela do wesela
20:10komedia romantyczna
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Premiera: La Liga Preview Show
18:00magazyn piłkarski
Wysoki Pressing
18:30magazyn sportowy
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:55mecz: PGE FKS Stal Mielec - Pogoń Szczecin
La Liga Preview Show
20:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
20:30magazyn piłkarski
Boxing World Weekly - Wokół ringu
21:30magazyn bokserski
Eurosport 1
Kolarstwo kobiet: Tour of Burgos
od 17:452. etap
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
18:45sporty ekstremalne
Kolarstwo kobiet: Tour of Burgos
20:152. etap
Żużel: Grand Prix Polski
21:00podsumowanie
TVP Sport
Koszykówka 3x3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
od 16:40mecz kobiet: Tunezja - Polska; mecz kobiet: Niemcy - Ukraina; mecz mężczyzn: Polska - Japonia; mecz mężczyzn: Mongolia - Belgia
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Zbigniew Pietrzykowski
18:30cykl reportaży
Ring TVP Sport
18:55magazyn bokserski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!