Program TV na sobotę 11.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 27: Siostrzyczki (348)
17:35serial kryminalny
Kulisy serialu "Ojciec Mateusz" (31)
18:25cykl felietonów
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Na dobre i na złe: Wszystko za życie (920)
od 16:20serial obyczajowy
no... wiadomo (9)
17:25magazyn
Va banque (752)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (374)
18:45telenowela
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (21)
19:40program rozrywkowy
Kto nas wzywa - 70 lat GOPR
20:00skrót koncertu
Polsat
Więzienie (160)
od 16:45serial dokumentalny
Więzienie (161)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (369)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (370)
18:15serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Prezydenci i premierzy (347)
19:15program publicystyczny
Toy Story 4
20:00film animowany
TVN
Shrek Trzeci
od 16:05film animowany
Kuchenne rewolucje: Kalinowiec - Schabowy i spółka (10/12)
17:55program rozrywkowy
Raport Speedway Grand Prix - extra (1/3)
18:55program sportowy
Raport Speedway Grand Prix (2/10)
19:30program sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Mam talent! (11/12)
20:00program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Rozbitkowie (4)
od 16:40serial przygodowy
Uśmiechnij się (10)
17:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (4)
17:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
19:00program rozrywkowy
Tragedia na przełęczy Diatłowa
20:00thriller
TV 4
13 posterunek 2 (33)
od 16:45serial komediowy
13 posterunek 2 (4)
17:25serial komediowy
Policjantki i Policjanci (1140)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (1141)
19:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (1142)
20:00serial obyczajowy
TV 6
Columbo (2)
od 16:00serial kryminalny
Columbo (3)
18:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (45)
20:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (763)
17:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (764)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (765)
19:00serial obyczajowy
Mocne sobotnie kino: Braven
20:00film sensacyjny
TVN 7
Znów mam 17 lat
od 15:25komedia
Pacific Rim: Rebelia
17:40film SF
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
20:00film fantasy
TVP Kultura
Dzisiejsze czasy
od 15:40komedia
Człowiek z wysokiego zamku
17:20film dokumentalny
Kino retro: Niech żyje taniec
17:55film muzyczny
Bilet do kina: Wojna o prąd
20:00dramat obyczajowy
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1789)
17:20serial obyczajowy
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Stan Borys (8)
18:10widowisko
Kabaretowe Naj: Piosenki kabaretowe na maj
19:10program rozrywkowy
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Muzeum Polskiej Piosenki: "Jestem kobietą" - Edyta Górniak (76)
20:20program rozrywkowy
Program rozrywkowy
20:30
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (29)
17:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (30)
18:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (1)
19:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 11: Chyba, część 2 (8)
20:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Pocałunek
od 16:20dramat obyczajowy
McDonald i Dodds 3 (1)
18:25serial kryminalny
Bez winy
20:10thriller
AXN
Piękny umysł
od 15:20dramat psychologiczny
Hotel Transylwania 2
18:15film animowany
Snajper: Niewidzialny zabójca
20:00film sensacyjny
CANAL+ 1
Mój sąsiad Adolf
od 16:30komediodramat
Dla niej wszystko
18:05dramat kryminalny
Narodziny mistrza - Boris Becker
20:15film biograficzny
CANAL+ Family
Superskały. Historia wykuta w kamieniu (3)
17:00serial dokumentalny
Zdrajcy/Patrioci (5)
18:05serial dokumentalny
Ameryka. Prawo do broni
19:05film dokumentalny
Operacja "Napoleon"
20:05thriller
CANAL+ Film
Blisko
od 16:00dramat obyczajowy
Premiera: Aktualności filmowe+
17:45magazyn filmowy
Bezmiar
18:15dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Superposition
20:00thriller
CANAL+ Premium
Dla niej wszystko
17:05dramat kryminalny
Narodziny mistrza - Boris Becker
19:15film biograficzny
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (7)
17:05serial obyczajowy
Nowe życie 3 (8)
17:45serial obyczajowy
Duff i Wazowski 3 (5)
18:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
19:10serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (1)
20:00serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (2)
20:50serial kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Zwrot do nadawcy (21)
od 16:55serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Sprawy wewnętrzne (22)
17:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Martwy przepis (23)
18:40serial kryminalny
Premiera: Poirot 12: Morderstwo w Orient Ekspresie (3)
19:30serial kryminalny
HBO
Space Oddity
od 16:30komedia romantyczna
Premiera: Czas na miłość
18:05komediodramat
Premiera: Dla Leslie
20:10dramat obyczajowy
HBO 2
2012
od 15:00film katastroficzny
Meg 2: Głębia
17:35film SF
Aquaman i Zaginione Królestwo
19:30film SF
HBO 3
Premiera: Niezwykła wędrówka Harolda Fry
od 16:25dramat obyczajowy
Premiera: Miłość i śmierć: The Big Top (6)
18:15serial kryminalny
Premiera: Miłość i śmierć: Sssshh (7)
19:00serial kryminalny
Hacks: There Is No Line (1)
20:00serial komediowy
Hacks: Primm (2)
20:30serial komediowy
Kino Polska
"Lata dwudzieste... lata trzydzieste..."
od 16:00komedia muzyczna
Żegnaj, Ameryko!
18:25film obyczajowy
Show
20:00film sensacyjny
Kino TV
Misja: Niewykonalna
od 15:55komedia
Mistrz kierownicy ucieka 2
17:55komedia sensacyjna
Londyn w ogniu
20:00film sensacyjny
Stopklatka
Premiera: Gang Olsena daje dyla
od 15:35komedia sensacyjna
Bohater ostatniej akcji
17:30komedia sensacyjna
Głośne hity: Powrót do przyszłości
20:00komedia SF
Warner TV
Superman 4
od 16:15film przygodowy
Akademia policyjna 6: Oblężenie
17:55komedia
Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie
19:35komedia
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:10piłka nożna
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25piłka nożna
Boks: Gala w Corpus Christi
20:35waga ciężka: Jared Anderson - Ryad Merhy
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 16:10mecz fazy play-off
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
18:15mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Texom Stal Rzeszów
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55piłka nożna
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 12:158. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
17:45zjazd mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
18:45finały boulderingu mężczyzn
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:004. etap
Eurosport 2
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
od 16:15wyścigi samochodowe
Golf: Wells Fargo Championship
19:303. runda
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 16:10mecz: KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
Droga do EURO 2024 (9)
18:20magazyn piłkarski
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
18:55mecz 2. rundy fazy play-off
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!