Ogólnotematyczne

8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:10magazyn przyrodniczy
9:40cykl reportaży
11:05serial obyczajowy
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
od 7:55serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00program rozrywkowy
9:35magazyn informacyjny
11:00program edukacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
10:00serial fabularno-dokumentalny
od 7:45magazyn sportowy
8:15komedia kryminalna
9:50chochliki telewizyjne
10:20komediodramat
11:45magazyn muzyczny
od 7:15musical
8:45magazyn sportowy
9:15komedia kryminalna
10:50chochliki telewizyjne
11:20komediodramat
od 7:55serial animowany
8:20serial dokumentalny
9:15komediodramat
11:00magazyn muzyczny
8:05magazyn informacyjny
8:25dramat biograficzny
8:00magazyn filmowy
8:30film krótkometrażowy
8:45etiuda filmowa
9:00serial kryminalny
9:45serial kryminalny
10:30serial szpiegowski
11:25serial szpiegowski
8:50komedia
11:15komediodramat
8:45komediodramat
10:15dramat obyczajowy
od 7:20dramat obyczajowy
9:05serial dokumentalny
od 7:00komedia przygodowa
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:55serial biograficzny
od 6:05komedia muzyczna
9:30dramat wojenny
od 7:30serial obyczajowy
8:30komedia kryminalna
10:40komedia obyczajowa
od 7:20serial sensacyjny
8:15serial sensacyjny
9:10komediodramat
11:20film przygodowy

Sportowe

8:00magazyn piłkarski
9:00mecz: Burnley FC - Newcastle United FC
11:15magazyn ligi polskiej
od 6:00mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock
8:30magazyn piłkarski
9:00magazyn piłkarski
10:05magazyn piłkarski
11:00magazyn sportowy
11:45mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
od 7:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
9:00mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Grot Budowlani Łódź
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
od 7:00mecz: Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
9:10mecz 1. rundy gry pojedynczej
11:20mecz: Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno
od 7:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
9:00mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
9:55magazyn tenisowy
10:30mecz towarzyski: Polska - Węgry

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!