Ogólnotematyczne

od 20:25serial kryminalny
23:00serial dokumentalny
0:55dramat psychologiczny
od 20:10dramat katastroficzny
zdjęcie
22:45film kryminalny
0:55dramat sensacyjny
od 20:55teleturniej
zdjęcie
21:30serial obyczajowy
22:30talk-show
23:30magazyn reporterów
0:05program medyczny
zdjęcie
22:10komedia kryminalna
0:50serial fantasy
21:00film sensacyjny
23:35serial animowany
0:05serial animowany
0:35program rozrywkowy
od 20:00horror SF
zdjęcie
22:30thriller
0:55film sensacyjny
od 20:50serial kryminalny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
0:15program popularnonaukowy
0:45telenowela dokumentalna
od 20:35spektakl teatralny
22:05program publicystyczny
22:00program rozrywkowy
22:30magazyn motoryzacyjny
23:10film erotyczny

Filmowe

21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00serial fantasy
0:00horror
od 20:40mecz fazy grupowej: Celtic FC - FC Bayern Monachium
0:30dramat obyczajowy
21:40mecz fazy grupowej: Celtic FC - FC Bayern Monachium
21:45dramat obyczajowy
23:15film obyczajowy
od 20:00dramat biograficzny
21:55horror
23:25film sensacyjny
od 20:50serial kryminalny
22:45serial sensacyjny
23:35serial sensacyjny
0:25serial kryminalny
zdjęcie
21:00film sensacyjny
zdjęcie
22:55thriller
od 20:10dramat obyczajowy
22:00thriller
23:30film kryminalny
21:00serial obyczajowy
21:50serial obyczajowy
zdjęcie
22:55thriller
0:30serial kryminalny
od 20:00dramat sensacyjny
zdjęcie
21:55komediodramat
0:10komedia sensacyjna
21:00komedia sensacyjna
23:30dramat kryminalny
21:00serial komediowy
21:25serial komediowy
22:15serial komediowy
22:45film sensacyjny

Sportowe

od 20:40mecz fazy grupowej: AS Roma - Chelsea FC
22:45newsy sportowe
23:00magazyn sportowy
0:15magazyn piłkarski
23:00magazyn piłkarski
23:25magazyn informacyjny
23:35mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
0:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
od 20:40mecz fazy grupowej
22:45mecz fazy grupowej: Manchester United FC - SL Benfica
0:50magazyn sportów motorowych
od 20:30waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono
0:30walka: Artur Sowiński - Łukasz Chlewicki
od 19:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
21:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
23:30magazyn piłkarski
0:20mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
od 20:07magazyn piłkarski
21:20mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
23:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
od 20:45mecz finałowy gry pojedynczej
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!