Ogólnotematyczne

11:10serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
od 10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
11:45teleturniej
zdjęcie
12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:15film dokumentalny
14:45magazyn
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
od 10:30film familijny
12:10program popularnonaukowy
13:10program popularnonaukowy
14:20film fantasy
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

od 9:30dramat obyczajowy
11:35film obyczajowy
14:05film krótkometrażowy
14:40komedia
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
11:00chochliki telewizyjne
11:10dramat przygodowy
12:50chochliki telewizyjne
13:20komediodramat
od 9:10dramat obyczajowy
11:20magazyn filmowy
11:50magazyn informacyjny
12:00chochliki telewizyjne
12:10dramat przygodowy
13:50chochliki telewizyjne
14:20komediodramat
od 9:55film SF
11:55chochliki telewizyjne
12:25serial dokumentalny
13:20film familijny
od 10:50dramat SF
12:30magazyn informacyjny
12:45magazyn muzyczny
zdjęcie
13:05komedia
14:40magazyn filmowy
od 10:50serial szpiegowski
11:45film krótkometrażowy
12:10film krótkometrażowy
12:45film krótkometrażowy
13:20film obyczajowy
od 9:55melodramat
11:30komedia
14:35film kryminalny
12:05dramat obyczajowy
13:45film dokumentalny
od 10:55serial obyczajowy
11:25serial kostiumowy
12:20serial obyczajowy
od 10:45film historyczny
12:40film historyczny
14:25film obyczajowy
od 9:00film wojenny
11:10komedia obyczajowa
od 10:15film SF
zdjęcie
12:35komedia
14:30film familijny

Sportowe

11:00mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
od 10:00program krótki solistek
11:45program krótki solistów
13:30program krótki solistek
14:00program krótki par sportowych
od 10:45mecz fazy grupowej
12:45mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko
14:30magazyn ligi polskiej
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
od 9:10mecz 3. rundy gry pojedynczej
13:30mecz: Roda JC - Feyenoord
11:00mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
12:00program informacyjny
12:07mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
13:00program informacyjny
14:00program informacyjny
od 10:00mecz fazy grupowej
12:05mecz: Athletic Bilbao - FC Barcelona
14:40magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!