Program TV na wtorek 14.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Korona królów. Jagiellonowie (166)
20:30telenowela historyczna
Śmierć Zygielbojma
21:10dramat historyczny
Niewierny
22:50thriller
TVP 2
Akacjowa 38 (376)
od 18:45telenowela
Barwy szczęścia (3001)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3002)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:45cykl felietonów
M jak miłość (1806)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Kuchenne reanimacje (574)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Anioły i demony
20:05thriller
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3818)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (742)
20:55teleturniej
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (5/6)
21:35reality show
Kuba Wojewódzki (11/12)
22:40talk-show
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Smile (3)
19:05program rozrywkowy
Jezioro tajemnic
20:00thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
22:55program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1162)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (805)
20:00serial kryminalny
Człowiek zasad
21:00film sensacyjny
TV 6
Strażnik Teksasu (2)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (3)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (4)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (717)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (767)
19:00serial obyczajowy
Skazany na piekło
20:00dramat sensacyjny
Oczy smoka
22:00film sensacyjny
TVN 7
Ukryta prawda (1208)
od 18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (40-ost.)
20:00reality show
Zabójcza broń 2
21:00film sensacyjny
TVP Kultura
Mistrzowie muzyki filmowej: Lata dwutysięczne
19:00serial dokumentalny
Teatr Telewizji: Portret
20:00sztuka Sławomira Mrożka
Lekkie obyczaje: Ósmy dzień
22:05komediodramat
TVP Polonia
Nad Niemnem (537)
od 18:50magazyn Polaków na Białorusi
Studio Lwów
19:10program informacyjny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Sprawa na gorąco (307)
20:25serial kryminalny
Ojciec Mateusz 24: Internetowi narzeczeni (308)
21:20serial kryminalny
Jerzy Nowosielski. Maestro od marzenia
22:15film dokumentalny
WP
Autostrada przez piekło (4)
19:05serial dokumentalny
Premiera: Ambulans 10 (1)
20:05serial dokumentalny
Premiera: Ksiądz z piekła rodem (1)
21:15film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/Czesuaf (1)
22:15program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (3)
od 18:10serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (4)
19:10serial sensacyjno-komediowy
Premiera: Przekleństwa niewinności
20:10dramat obyczajowy
Nitram
22:00thriller
AXN
Agenci NCIS 17 (7)
od 18:15serial kryminalny
MacGyver (11)
19:10serial akcji
MacGyver (12)
20:05serial akcji
Rekrut 5 (9)
21:05serial kryminalny
Premiera: Rekrut: FBI (9/22)
22:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Superagent
od 18:35komedia
Brygada (7)
21:00serial sensacyjny
Brygada (8)
21:45serial sensacyjny
Premiera: Najdroższa Alice
22:40dramat psychologiczny
CANAL+ Family
Afryka z góry: Kenia (2)
19:05serial dokumentalny
Baronowie (3)
20:05serial obyczajowy
Baronowie (4)
21:05serial obyczajowy
Legendarne bitwy 2 (1)
22:15serial dokumentalny
CANAL+ Film
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
od 18:15komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
After 2
20:00melodramat
Rodeo
21:45dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Brygada (7)
20:00serial sensacyjny
Brygada (8)
20:45serial sensacyjny
Premiera: Najdroższa Alice
21:40dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
Dyżur (4)
20:00serial obyczajowy
Jak zostać Elżbietą (3)
20:40serial historyczny
Granica zbrodni (4)
22:00serial kryminalny
Granica zbrodni (5)
22:45serial kryminalny
CBS Europa
Idealne alibi
od 17:15thriller
W rytmie hip-hopu 2
19:10film muzyczny
Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem
21:00dramat biograficzny
Epic Drama
Panna Marple: Morderstwo na plebanii
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 14: Informacje poufne (3)
19:35serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Zaskakująca więź (19)
20:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Komu bije dzwon (6)
21:30serial obyczajowy
Inspektor George Gently 7: Gently i kobiety (1)
22:35serial kryminalny
HBO
Ex Machina
od 18:20dramat SF
Ród smoka: The Heirs of the Dragon (1)
21:00serial fantasy
Ród smoka: The Rogue Prince (2)
22:05serial fantasy
HBO 2
Nel i tajemnica kurokota
od 18:00film animowany
Wonka
19:30film familijny
Nić widmo
21:30dramat obyczajowy
HBO 3
Zwierzęta nocy
od 17:20thriller
Premiera: Banshee: Meet the New Boss (3)
19:15serial sensacyjny
Premiera: Banshee: Half Deaf Is Better Than All Dead (4)
20:05serial sensacyjny
Na wodach północy: Behold the Man (1)
21:45serial przygodowy
Ród smoka: The Heirs of the Dragon (1)
22:45serial fantasy
Kino Polska
Czterej pancerni i pies: Most (6)
od 18:50serial wojenny
Rezerwat
20:00komedia obyczajowa
Show
22:10film sensacyjny
Kino TV
Poirot: Zniknięcie pana Davenheima
od 18:55serial kryminalny
Kickboxer
20:00film sensacyjny
Londyn w ogniu
22:05film sensacyjny
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (20)
19:00serial kryminalny
Igrzyska śmierci
20:00dramat SF
Najlepsi z najlepszych 2
22:55film sensacyjny
Warner TV
Alf: Przez ciebie szaleję (19)
od 18:55serial komediowy
Alf: Gdy patrzę przez okno (20)
19:25serial komediowy
Excalibur
20:00film fantasy
Słaby punkt
22:50thriller
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa, Sztynort
19:05magazyn sportowy
Basket Office
19:30magazyn koszykarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester City FC
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
20:15mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Texom Stal Rzeszów
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
19:00wyścig elity mężczyzn
Żużel: Grand Prix Polski
21:00podsumowanie
Surfing: World League Championship Tour w Margaret River
22:00sporty wodne inne
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
19:0010. etap
Snooker: Turniej World Masters of Snooker
20:00mecz finałowy
Lekkoatletyka: Wings for Life World Run
21:00lekkoatletyka
Szermierka: Grand Prix Cali
22:00szermierka
TVP Sport
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
19:05podsumowanie
Filmy ESPN: Biegaczka
21:05film dokumentalny
Sportowy wieczór
22:05program informacyjny
Legendy KSW (8)
22:50magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!