Ogólnotematyczne

od 8:35dokument fabularyzowany
10:25film obyczajowy
12:20film dokumentalny
od 8:25film familijny
zdjęcie
10:20film sensacyjny
12:25film historyczny
9:55film animowany
10:15film animowany
10:50komedia
12:55film familijny
od 8:55serial komediowy
zdjęcie
11:15dramat historyczny
od 8:25film animowany
9:30komedia przygodowa
11:35serial fabularny
12:35serial fabularny
od 8:15program popularnonaukowy
9:20film przygodowy
12:45komedia fantasy
od 8:40dramat biograficzny
od 8:25baśń filmowa
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:30program edukacyjny
12:50serial obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

od 8:00serial kryminalny
9:35dramat obyczajowy
zdjęcie
11:00dramat obyczajowy
od 8:50serial sensacyjny
9:50serial fabularno-dokumentalny
12:45film SF
od 8:25dramat obyczajowy
10:10magazyn sportowy
12:20thriller
od 7:35dramat psychologiczny
9:25dramat obyczajowy
11:10magazyn sportowy
od 8:20serial dokumentalny
9:15magazyn informacyjny
9:25chochliki telewizyjne
9:35magazyn muzyczny
10:00film familijny
12:40chochliki telewizyjne
od 8:35dramat obyczajowy
10:20film krótkometrażowy
10:55dramat obyczajowy
12:45magazyn informacyjny
od 8:00film przygodowy
9:45film przygodowy
11:30komediodramat
od 7:35film animowany
9:10dramat obyczajowy
10:45komedia romantyczna
12:10dramat obyczajowy
9:00dramat biograficzny
11:05film familijny
12:30dramat biograficzny
od 8:55film animowany
10:35serial obyczajowy
11:00serial obyczajowy
11:30serial obyczajowy
od 7:40komedia obyczajowa
9:40dramat obyczajowy
11:40film przygodowy
od 8:30serial obyczajowy
9:30komedia muzyczna
11:30film wojenny
9:05dramat wojenny
12:40film przygodowy

Sportowe

9:00mecz: Manchester United FC - Tottenham Hotspur FC
11:00newsy sportowe
11:15mecz fazy grupowej: AS Roma - Chelsea FC
9:30magazyn sportowy
10:00Ones to Watch
10:0510 najlepszych momentów
10:10Olimpic Spirit
10:15Sports Explainers
10:20Olimpic Spirit
10:25Ones to Watch
12:30Ones to Watch
12:3510 najlepszych momentów
12:40Olimpic Spirit
12:45Sports Explainers
12:50Olimpic Spirit
12:5510 najlepszych momentów
9:00mecz fazy grupowej: Manchester United FC - SL Benfica
11:00mecz fazy grupowej
9:00mecz: GKS Tychy - GKS Katowice
11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 7:00magazyn piłkarski
9:10mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
11:20mecz: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa
9:00mecz: Vitesse - PSV Eindhoven
11:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
12:00program informacyjny
12:07mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!