Program TV na poniedziałek 06.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (170)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Studio Raban
7:30magazyn dla młodzieży
Wydział kryminalny Kitzbühel: Zgrany zespół (65)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Dzieci rewolucji (71)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Detektyw (252)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1567)
od 5:30serial obyczajowy
Dobre historie: Arka w Bydgoszczy
6:20magazyn
Rodzinka.pl: Aukcja marzeń (190)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Skruszony gangster (751)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Syn marnotrawny (752)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Czerwony płaszczyk (135)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (931)
od 5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Kraków, Cudawianki (2/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (5)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (6)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (11)
7:30magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
8:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ireneusz Krosny (13)
9:00program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (238)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (169)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (2)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Podły rekonwalescent pada czyjąś ofiarą (851)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (18)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (19)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1155)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (4)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Bracia McMillan (14)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Nocny pociąg (15)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Rewolucja - część 1 (1)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Rewolucja - część 2 (2)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (447)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (742)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1115)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (849)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Portrety: Stefan Kamasa
8:40magazyn kulturalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (4)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (5)
9:45serial przygodowy
TVP Polonia
Polacy to wiedzą! (97)
6:00teleturniej
Polacy światu: Jan Czochralski
6:25cykl dokumentalny
Nehemiasz
6:35reportaż
Przystanek slow food 4: Powidła śliwkowe z Dolnej Wisły (3)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki, część 3 (6)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1007)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (8)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 4 (11)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (12)
9:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 3: Podgórze Rzeszowskie (9)
6:30serial dokumentalny
Premierowa Jazda: Krystian Pesta
7:00magazyn
Transfer kosmicznej energii
7:25film krótkometrażowy
Ali i Ava
7:55dramat obyczajowy
Plaża
9:35film krótkometrażowy
AXN
Ultraviolet 2 (1)
6:00serial kryminalny
Rekrut 2 (1)
7:00serial kryminalny
SEAL Team 6 (3)
7:55serial sensacyjny
SEAL Team 6 (4)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (1)
9:55serial kryminalny
CANAL+ Family
Bing (11)
6:00serial animowany
Bing (12)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Psia katastrofa (11)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Awaryjne lądowanie (12)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (1)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (23)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (24)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:45serial animowany
Marta mówi! (11)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Domowa piekarnia Kucharskiego 4: Wypieki drożdżowe (1)
9:00magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 4: Bułki na słono i słodko (2)
9:25magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Wszyscy święci
6:30film obyczajowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
8:10magazyn filmowy
Laika i Nemo
8:45film krótkometrażowy
Kosmici w mojej szkole
9:05film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (4)
9:50serial dokumentalny
CBS Europa
Nora Roberts: Niebo Montany
6:00film obyczajowy
Wybory
7:55komedia
Kafejka miłości
9:55komedia romantyczna
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Semper pro grediens (2)
6:25serial obyczajowy
Grantchester (4)
7:20serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Katedra (4)
8:20serial kryminalny
HBO
Kong: Wyspa Czaszki
6:00film przygodowy
Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami
7:55film animowany
W aromacie kawy
9:15komedia romantyczna
HBO 2
Aftersun
6:00dramat obyczajowy
Ucieczka od życia
7:45komediodramat
Przełamując lody
9:20dramat obyczajowy
HBO 3
Wszystkie stare noże
6:00thriller
Spirala kłamstw
7:40dramat kryminalny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Maternal Congruence (11)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Psychic Vortex (12)
9:40serial komediowy
Kino Polska
Rekruci: Unitarka (2)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Ja, żołnierz (3)
6:55serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 5 (5)
7:55program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 5 (6)
8:55program rozrywkowy
Do widzenia, do jutra
9:55dramat obyczajowy
Kino TV
Bonanza: Z nadania hiszpańskiego króla
od 5:45serial obyczajowy
Celnicy (4)
6:40serial dokumentalny
Celnicy (5)
7:10serial dokumentalny
Poirot: Przygoda kucharki z Clapham
7:45serial kryminalny
Poirot: Morderstwo w zaułku
8:50serial kryminalny
Poirot: Słonie mają dobrą pamięć
9:55serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (7)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (8)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (9)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zanik pamięci (3)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (45)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (46)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Pilotka
6:00film krótkometrażowy
Premiera: Scena śmiechu (68)
6:10program rozrywkowy
Premiera: Polak potrafi (1)
7:00serial dokumentalny
Hudson i Rex 5 (15)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Zbłąkana kula (107)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 7: Nawiedzający J.D. Hogg (13)
6:30serial komediowy
Alf: Trzeba wierzyć (5)
7:30serial komediowy
Alf: Tylko dla twoich oczu (6)
8:00serial komediowy
Kochane kłopoty (11)
8:30serial obyczajowy
Kochane kłopoty (12)
9:25serial obyczajowy
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Sport+
6:00magazyn piłkarski
Liga+ Extra
7:15magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
6:00tenis
Telesprzedaż
8:00
Liga+ Extra
9:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
8:308. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
9:30mecz finałowy
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz finałowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
8:30finały wspinaczki na czas mężczyzn
Polsat Sport
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Atleci
8:00magazyn sportowy
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
8:30waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
6:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Atleci
7:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
6:05film dokumentalny
Piłka nożna: 2. liga
8:55mecz: Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!