Ogólnotematyczne

od 18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
od 18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:50serial obyczajowy
22:55film sensacyjny
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10dramat katastroficzny
22:45film kryminalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30serial obyczajowy
22:30talk-show
19:00serial paradokumentalny
22:10komedia kryminalna
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
21:00film sensacyjny
19:00serial obyczajowy
zdjęcie
20:00horror SF
22:30thriller
od 18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
20:50serial kryminalny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
20:35spektakl teatralny
22:05program publicystyczny
19:00serial kryminalny
22:00program rozrywkowy
22:30magazyn motoryzacyjny

Filmowe

od 18:30dramat biograficzny
20:10czarna komedia
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
zdjęcie
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
od 17:50film przygodowy
20:40mecz fazy grupowej: Celtic FC - FC Bayern Monachium
od 18:50film przygodowy
21:40mecz fazy grupowej: Celtic FC - FC Bayern Monachium
od 17:30komedia przygodowa
19:10serial animowany
19:20serial animowany
19:30serial animowany
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
21:45dramat obyczajowy
od 18:15dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat biograficzny
21:55horror
od 18:55serial historyczny
22:45serial sensacyjny
19:00horror
21:00horror
22:55thriller
od 18:55serial przygodowy
19:55serial kryminalny
21:00film sensacyjny
22:55thriller
od 18:50komedia
20:10dramat obyczajowy
22:00thriller
od 18:55film SF
21:00dramat psychologiczny
od 17:40dramat obyczajowy
19:10serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
21:50serial obyczajowy
22:55thriller
19:00program rozrywkowy
20:00dramat sensacyjny
21:55komediodramat
od 16:45dramat historyczny
21:00komedia sensacyjna
19:00serial kryminalny
20:00horror komediowy
21:55horror
od 17:30komedia
21:00serial komediowy
21:25serial komediowy
22:15serial komediowy
22:45film sensacyjny

Sportowe

19:10magazyn piłkarski
20:05magazyn sportowy
20:40mecz fazy grupowej: AS Roma - Chelsea FC
22:45newsy sportowe
od 17:55mecz fazy grupowej
20:05magazyn sportowy
20:40mecz fazy grupowej
22:45mecz fazy grupowej: Manchester United FC - SL Benfica
od 18:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
20:30waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono
od 17:50magazyn piłkarski
19:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
21:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
19:00program informacyjny
19:07magazyn piłkarski
20:00program informacyjny
20:07magazyn piłkarski
21:20mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!