Ogólnotematyczne

18:00telenowela
zdjęcie
18:45serial kryminalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
21:20magazyn interwencyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:35magazyn informacyjny
18:45teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
21:05serial obyczajowy
21:55serial sensacyjny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10komedia romantyczna
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55teleturniej
od 17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
21:05horror
od 17:15serial kryminalny
20:00program popularnonaukowy
20:00komedia obyczajowa
21:50western komediowy
18:25program publicystyczny
18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
18:05program rozrywkowy
18:25magazyn motoryzacyjny
19:00serial fantasy
20:00dramat kryminalny
21:45program rozrywkowy

Filmowe

18:00serial sensacyjny
zdjęcie
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial sensacyjny
zdjęcie
18:00komediodramat
zdjęcie
20:10serial kryminalny
21:00serial kryminalny
od 17:15thriller
18:45magazyn informacyjny
18:55chochliki telewizyjne
zdjęcie
19:00komediodramat
21:10serial kryminalny
od 17:45dramat katastroficzny
19:50komedia
21:35dramat obyczajowy
od 17:30dramat biograficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00thriller
21:45film sensacyjny
od 17:40serial sensacyjny
18:30serial kryminalny
19:15serial kryminalny
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
21:35serial kryminalny
od 17:10komedia
19:00dramat historyczny
21:00film kostiumowy
od 17:10melodramat
19:10film animowany
21:35dramat historyczny
od 17:20dramat obyczajowy
19:15serial obyczajowy
19:40serial obyczajowy
20:10serial kryminalny
21:00serial kryminalny
21:45serial kryminalny
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia obyczajowa
19:00serial kryminalny
20:00komedia sensacyjna
21:50dramat obyczajowy
od 17:00komedia
19:05horror komediowy
21:00film SF

Sportowe

18:30magazyn piłkarski
20:00magazyn koszykarski
21:00mecz: VfB Stuttgart - FC Bayern Monachium
19:55magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
21:00magazyn sportowy
21:30magazyn sportowy
18:30program krótki par tanecznych
20:30waga półśrednia: Jessie Vargas - Aaron Herrera
od 16:55mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Berlin Recycling Volleys
19:20waga ciężka: Mike Tyson - Mike Jameson
19:55mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - Dinamo Moskwa
od 17:50magazyn piłkarski
19:55mecz fazy grupowej: Cucine Lube Civitanova - Knack Roeselare
od 17:55mecz 1/8 finału
20:20mecz: Valencia Basket - Żalgiris Kowno
od 15:35mecz: FC Barcelona - Deportivo La Coruna
18:10magazyn piłkarski
18:45mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund
20:55podsumowanie meczów 1/8 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!