Program TV na jutro, niedziela 05.05.2024
POPULARNE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
TVP 1
Dom: Coś się kończy, coś się zaczyna (13/25)
od 15:25serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Komisarz Alex 21: Czytelnia (260)
17:35serial kryminalny
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Stan Borys (8)
od 15:15widowisko
Tak to leciało! (38)
16:15teleturniej muzyczny
Moonraker
17:10film sensacyjny
Rodzinka.pl: Rozliczenia (254)
19:25serial komediowy
Polsat
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 15:50mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Państwo w państwie (525)
19:30program publicystyczny
TVN
Kuchenne rewolucje (1/12)
od 15:10program rozrywkowy
Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film
16:15film animowany
The Traitors. Zdrajcy (10/13)
18:00program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
Tele 5
Wyprawa z dziadkiem
od 15:30film obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju
17:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
18:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
19:05program rozrywkowy
TV 4
Pamiętniki z wakacji (67)
od 15:55serial paradokumentalny
Pamiętniki z wakacji (68)
16:55serial paradokumentalny
Gliniarze: Bułgarska konsola (899)
18:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Zagadka (900)
19:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (843)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (844)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (845)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (846)
19:00serial obyczajowy
TVP Kultura
Księga przestrzeni: Dla zysku i na służbie
od 15:25magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Kariera Nikodema Dyzmy (2/7)
16:10serial obyczajowy
Niedziela z...: twórczością Zbigniewa Wodeckiego
17:15program kulturalny
Niedziela z...: Zbigniew Wodecki i Mitch & Mitch
18:10koncert
Lubię wracać tam, gdzie byłem
18:45film dokumentalny
TVP Polonia
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Almeria
16:00magazyn kulinarny
Polacy to wiedzą! (97)
16:30teleturniej
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1788)
17:20serial obyczajowy
Anna Wyszkoni na dobry wieczór
18:10widowisko muzyczne
no... wiadomo (8)
19:00magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 3 (8)
16:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 3 (9)
17:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 3 (10)
18:00serial dokumentalny
Wakacyjne remonty
19:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
CANAL+ 1
Masz ci los!
od 14:40komedia
Sam i Kate
16:10komediodramat
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
CANAL+ Family
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (4)
16:05serial dokumentalny
Superskały. Historia wykuta w kamieniu (2)
17:05serial dokumentalny
Zdrajcy/Patrioci (3)
18:10serial dokumentalny
Zdrajcy/Patrioci (4)
19:05serial dokumentalny
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 15:45magazyn filmowy
Mavka i strażnicy lasu
16:20film animowany
Astra
18:05film krótkometrażowy
Superagent
18:25komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Sam i Kate
od 15:10komediodramat
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Liga+ Extra
19:30magazyn piłkarski
CANAL+ Seriale
Planeta Singli. Osiem historii: Grzesznica (2)
od 15:40serial komediowy
Młody The Rock 3 (5)
16:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (6)
16:45serial komediowy
Młody The Rock 3 (7)
17:10serial komediowy
Młody The Rock 3 (8)
17:30serial komediowy
Młody The Rock 3 (9)
17:50serial komediowy
Młody The Rock 3 (10)
18:15serial komediowy
Dyżur (1)
18:35serial obyczajowy
Dyżur (2)
19:15serial obyczajowy
CBS Europa
Powrót do Edenu (5/6)
od 15:20serial obyczajowy
Powrót do Edenu (6-ost.)
16:20serial obyczajowy
Żandarm i kosmici
17:20komedia
Zawieszeni na drzewie
19:10komedia
Epic Drama
Panna Marple: Tajemnica rezydencji Chimneys
od 15:50film kryminalny
Agenci NCIS 13: Uzasadnione wątpliwości (19)
17:45serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Szarada (20)
18:35serial kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
19:30film kryminalny
HBO 2
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
od 15:10film fantasy
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
17:20film fantasy
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
19:30film fantasy
HBO 3
IO
od 15:40dramat obyczajowy
W gorsecie
17:10dramat obyczajowy
Wielkie kłamstewka 2: The Bad Mother (6)
19:05serial obyczajowy
Sympatyk (3)
19:55serial szpiegowski
Stopklatka
Twister
od 14:55film katastroficzny
Stawka większa niż życie: Hasło (11)
17:10serial wojenny
Stawka większa niż życie: Zdrada (12)
18:30serial wojenny
Warner TV
Akademia policyjna 4: Patrol obywatelski
od 15:05komedia
Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach
16:40komedia
Akademia policyjna 6: Oblężenie
18:20komedia
SPORTOWE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
CANAL+ Sport
Żużel: PGE Ekstraliga
16:00mecz: TAURON Włókniarz Częstochowa - ORLEN OIL Motor Lublin
Żużel: PGE Ekstraliga
18:45mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ebut.pl Stal Gorzów
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 13:30mecz: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - INNPRO ROW Rybnik
Premiera: Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
16:15mecz: Energa Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Valencia CF - CD Alaves
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 12:452. etap: San Francesco al Campo - Biella
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
17:458. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:45mecz finałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45mecz finałowy
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 13:45mecz finałowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
17:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
18:002. wyścig w klasie MXGP
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
19:00finał
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 15:45mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
18:00studio
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
18:45mecz: A. Carraro Imoco Conegliano - Allianz Vero Volley Milano
Polsat Sport Extra
Badminton: Thomas&Uber Cup
od 15:00mecz finałowy
KOTV Classics
18:30magazyn bokserski
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
19:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 14:25mecz: FC Volendam - AFC Ajax Amsterdam
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Portugalii
17:00wyścig w klasie JuniorGP
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
18:30mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
od 14:10mecz finałowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:35studio
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
19:55studio
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!