Program TV na jutro, sobota 04.05.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Bóg zemsty
od 23:30dramat sensacyjny
Pociąg strachu
1:25thriller
Morderstwa w Belle-Ile
3:05dramat kryminalny
TVN
Siedem
od 22:50thriller
Kuba Wojewódzki (9/12)
1:20talk-show
Dowody zbrodni 7 (5/22)
2:20serial kryminalny
Szpital (174)
3:10serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (6)
od 23:15program rozrywkowy
Droga po śmierć
0:10thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 5 (19)
1:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
2:50program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (21)
3:00serial sensacyjny
TV 4
Prawdziwa jazda 2
od 23:00komedia sensacyjna
Love Island. Wyspa miłości (22)
1:05reality show
Love Island. Wyspa miłości (23)
2:15reality show
Disco Polo Live (2317)
3:25program muzyczny
TV 6
13 godzin: Tajna misja w Benghazi
od 23:00film sensacyjny
Pogrzebani za domem (15)
2:00serial dokumentalny
Benny Hill (46)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Źle wychowany nastolatek (7)
3:40serial obyczajowy
TV Puls
Zakon
od 23:55film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (9)
1:55program kulinarny
Menu na miarę (10)
2:35program kulinarny
Dyżur 3 (42-ost.)
3:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (30)
3:35serial dokumentalny
TVN 7
Saga "Zmierzch": Zaćmienie
od 22:35film fantasy
Strażnicy cnoty
1:00komedia
Hotel Paradise 8 (34/40)
2:55reality show
Medium z Long Island (2/30)
3:55reality show
TVP Kultura
07 zgłoś się: Grobowiec rodziny von Rausch (10/21)
od 23:15serial kryminalny
Czwartkowy klub filmowy: Ramen. Smak wspomnień
0:40dramat obyczajowy
Kino krótkich filmów: Własne śmieci
2:15film krótkometrażowy
Kino krótkich filmów: Pięć minut starsza
2:20film animowany
Kino nocne: Jak narkotyk
2:30dramat obyczajowy
TVP Polonia
Panna, madonna, legenda tych lat (...)
0:00koncert
Z ziemi włoskiej do Polski
1:05film dokumentalny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Ekstradycja 2 (3/9)
3:10serial sensacyjny
WP
1, 2, 3... Kabaret! 3: Góry, lasy, doły (3)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (1)
1:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Ene, due, rabe (4)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem, część 1 (7)
3:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Premiera: Fuks
od 23:40komedia sensacyjna
Mickey Rourke. Męska rzecz
1:15film dokumentalny
Furioza
2:15serial sensacyjny
Uderzenie
3:20etiuda filmowa
Lena
3:45film krótkometrażowy
AXN
Watchmen
od 23:40film SF
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
2:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
3:50serial sensacyjny
CANAL+ Family
Hollywood Buzz
0:05magazyn filmowy
Restart
0:45film krótkometrażowy
Sukienka
1:05film krótkometrażowy
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (3)
1:50magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (4)
2:15magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (5)
2:50magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (6)
3:15magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (7)
3:50magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Stracone złudzenia
od 21:40dramat obyczajowy
Wypadek
0:10thriller
Gra w przyjaźń
1:55horror SF
Anatomia
3:25dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
John Wick 4
od 21:50film sensacyjny
Chłopi
0:35dramat obyczajowy
Lombard
2:30film dokumentalny
W kogo ja się wrodziłem?
3:50film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Baronowie (7)
od 23:55serial obyczajowy
Baronowie (8)
0:50serial obyczajowy
Miss '89 (3)
1:50serial obyczajowy
Miss '89 (4)
2:45serial obyczajowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Chłopięcy świat
od 22:55dramat obyczajowy
Raport mniejszości
1:05film SF
55 kroków
3:50dramat biograficzny
Epic Drama
Poirot 11: Trzecia lokatorka (3)
od 22:30serial kryminalny
Poirot 11: Rendez-vous ze śmiercią (4)
0:30serial kryminalny
Babilon Berlin (6)
2:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Koszmar minionej jesieni (6)
3:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Niepoprawna dr Ogden (7)
3:45serial kryminalny
HBO
Supersamiec
od 23:20komedia
Bliźniaczki
1:10dramat obyczajowy
Boylesque
2:40film dokumentalny
Zadzwoń do Jane
3:55dramat obyczajowy
HBO 2
Brandy Melville i kult szybkiej mody
od 22:45film dokumentalny
Boże, chroń Teksas: La Frontera (3)
0:15film dokumentalny
Coś prawdziwego
1:10dramat psychologiczny
Życie na talerzu
2:50komedia
HBO 3
Gra o tron 8: The Last of the Starks (4)
0:05serial fantasy
Gra o tron 8: The Bells (5)
1:20serial fantasy
Gra o tron 8: The Iron Throne (6)
2:35serial fantasy
Pięcioletnie zaręczyny
3:55komedia romantyczna
Kino Polska
Atrakcyjny pozna panią...
od 23:55komedia
Co lubią tygrysy
2:00komedia obyczajowa
Panie Dulskie
3:50komedia obyczajowa
Polsat Film
Bad Boys
0:05komedia sensacyjna
Ślad: Uzbrojona piękność (107)
2:40serial kryminalny
Ślad: Ostatni raz (108)
3:40serial kryminalny
Stopklatka
Zaginione miasto Z
od 21:50film biograficzny
Straszne piątki: Ziemia żywych trupów
0:45horror
Mała wielka miłość
2:45komedia romantyczna
Warner TV
Oszukać przeznaczenie 3
0:00horror
Akademia policyjna
1:50komedia
Toast za Nowy Jork
3:50film biograficzny
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
od 23:00mecz: RC Lens - FC Lorient
Boks: BKFC Knucklemania 4
1:10waga półciężka: Mike Perry - Thiago Alves
Basket+
3:10newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: NBA
3:30mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Speedway+
1:35magazyn sportowy
Boxing World Weekly - Wokół ringu
2:05magazyn bokserski
La Liga Preview Show
2:35magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
0:00cross country short track kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
0:30cross country olympic kobiet
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
1:306. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
3:00mecz półfinałowy
Eurosport 2
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
od 22:002. runda
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz półfinałowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Mairiporze
3:00cross country olympic kobiet
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 23:00mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Boks: Polsat Boxing Promotions 11 w Warszawie
1:00 15.10.2022
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 23:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: FEN 39 w Ząbkach
1:00walka: Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022
Polsat Sport News
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 22:30mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Sporty walki: Babilon MMA 39 w Radomiu
1:00walka: Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023
TVP Sport
Legendy KSW: Gala KSW 12 - walka wieczoru: Mariusz Pudzianowski - Marcin Najman (3)
od 23:35magazyn sportów walki
Boks: Gala w Pembroke Pines
1:35podsumowanie
Boks: Gala w Bournemouth
3:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!