Ogólnotematyczne

od 8:30magazyn
11:00serial dokumentalny
11:35magazyn informacyjny
12:05serial obyczajowy
9:00serial komediowy
9:30serial komediowy
10:05serial fantasy
11:05serial fantasy
12:05serial komediowy
12:40serial komediowy
od 8:45film animowany
10:45serial komediowy
11:15program popularnonaukowy
12:20film przygodowy
od 8:15program popularnonaukowy
12:20film familijny
od 8:45komedia sensacyjna
10:50serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
12:05serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
10:55program publicystyczny
11:30film krótkometrażowy
12:05dramat psychologiczny
od 7:45
9:30magazyn motoryzacyjny
11:15serial dokumentalny
11:50serial dokumentalny
12:30komedia romantyczna

Filmowe

od 8:00dramat wojenny
9:55film krótkometrażowy
10:35film kryminalny
12:20dramat obyczajowy
od 8:25serial kryminalny
9:25serial kryminalny
10:25serial sensacyjny
od 8:20film dokumentalny
9:25magazyn filmowy
9:55dramat obyczajowy
11:55chochliki telewizyjne
10:25magazyn filmowy
10:55dramat obyczajowy
12:55chochliki telewizyjne
9:00serial animowany
9:15serial animowany
9:30serial animowany
9:45serial animowany
10:00serial animowany
10:15serial animowany
10:30serial animowany
10:45serial animowany
11:00komedia
12:40chochliki telewizyjne
od 8:10komedia
9:45magazyn filmowy
10:15dramat biograficzny
12:20magazyn informacyjny
12:30chochliki telewizyjne
12:45dramat kryminalny
9:00serial obyczajowy
9:45serial obyczajowy
10:30serial historyczny
11:30serial historyczny
12:30serial sensacyjny
od 8:05dramat historyczny
10:05dramat historyczny
12:00dramat obyczajowy
od 7:40dramat obyczajowy
9:25film animowany
zdjęcie
11:05film SF
od 7:30komediodramat
zdjęcie
9:35dramat psychologiczny
10:55komedia sensacyjna
12:45magazyn filmowy
9:05komedia romantyczna
10:50serial kostiumowy
11:40serial obyczajowy
12:45serial komediowy
9:00film animowany
10:40film animowany
12:25film przygodowy
10:30komedia fantasy
12:20film katastroficzny
9:05film SF
10:50film wojenny

Sportowe

9:00mecz: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
11:15magazyn ligi angielskiej
12:00magazyn ligi polskiej
od 8:00mecz: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore
zdjęcie
11:00magazyn ligi polskiej
12:15mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
9:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
11:00magazyn piłkarski
12:30mecz: Rosa Radom - Polski Cukier Toruń
od 8:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
10:30rewanżowy mecz 2. rundy: Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba
12:25mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
od 8:10mecz fazy grupowej: Munster Rugby - Racing 92
10:20mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
12:00program informacyjny
12:07mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
12:30lekkoatletyka
od 7:50mecz fazy grupowej: FC Barcelona - Olympiacos FC
10:25magazyn piłkarski
12:55magazyn tenisowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!