Ogólnotematyczne

od 17:30telenowela dokumentalna
18:30teleturniej
18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:05teleturniej
od 17:50serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10film animowany
18:00program medyczny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
21:50dramat biograficzny
od 17:10film dla młodzieży
21:05komedia romantyczna
od 16:45film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
od 17:55komedia
20:00film sensacyjny
od 17:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial historyczny
21:40komedia obyczajowa
od 16:20melodramat
18:20magazyn kulturalny
18:55cykl dokumentalny
19:25cykl dokumentalny
20:00magazyn kulturalny
20:20komedia sensacyjna
od 17:50serial sensacyjny
19:45program rozrywkowy
20:00film sensacyjny
21:50serial historyczny

Filmowe

od 17:55dramat obyczajowy
zdjęcie
20:10komediodramat
od 17:45thriller
20:00dramat historyczny
od 17:30komedia
zdjęcie
19:20thriller
21:00dramat kryminalny
od 16:30film animowany
19:50magazyn informacyjny
18:15komedia
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat kryminalny
21:30komedia romantyczna
od 17:30serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
20:50serial kryminalny
21:45serial kryminalny
od 17:20komedia romantyczna
19:10komedia romantyczna
21:00komedia romantyczna
od 16:40film animowany
18:15film SF
20:10serial kryminalny
21:00serial sensacyjny
21:55horror
od 16:50komediodramat
18:20dramat psychologiczny
21:00thriller
18:00serial obyczajowy
18:55serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
od 17:40komedia
20:00dramat sensacyjny
od 16:30film familijny
18:35komedia sensacyjna
21:00film sensacyjny

Sportowe

od 17:40mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20:10mecz: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
od 17:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
19:30magazyn koszykarski
20:25mecz: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore
od 17:30walka: Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
20:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
20:00rewanżowy mecz 2. rundy: Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba
od 16:15mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Northampton Saints
18:30mecz fazy grupowej: Munster Rugby - Racing 92
20:45mecz fazy grupowej: Saracens - Ospreys

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!