Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30telenowela dokumentalna
18:30teleturniej
18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
od 16:50serial fabularno-dokumentalny
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:05teleturniej
od 15:45program rozrywkowy
17:50serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10film animowany
zdjęcie
17:00program rozrywkowy
18:00program medyczny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
od 15:30komedia
17:10film dla młodzieży
od 16:45film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00serial obyczajowy
od 16:25film familijny
17:55komedia
20:00film sensacyjny
17:00talk-show prof. Jana Miodka
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial historyczny
od 16:20melodramat
18:20magazyn kulturalny
18:55cykl dokumentalny
19:25cykl dokumentalny
20:00magazyn kulturalny
20:20komedia sensacyjna
od 16:50serial sensacyjny
17:50serial sensacyjny
19:45program rozrywkowy
20:00film sensacyjny

Filmowe

od 16:45serial obyczajowy
17:55dramat obyczajowy
20:10komediodramat
od 16:45serial kryminalny
17:45thriller
20:00dramat historyczny
od 15:45dramat historyczny
18:30komedia
20:20thriller
od 16:30film animowany
19:50magazyn informacyjny
od 15:40thriller
18:15komedia
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat kryminalny
17:00film krótkometrażowy
17:15film krótkometrażowy
17:30serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
zdjęcie
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
20:50serial kryminalny
od 15:30film przygodowy
17:20komedia romantyczna
19:10komedia romantyczna
od 16:40film animowany
18:15film SF
20:10serial kryminalny
od 16:50komediodramat
18:20dramat psychologiczny
od 16:25dramat obyczajowy
18:00serial obyczajowy
18:55serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
od 15:35komedia
17:40komedia
20:00dramat sensacyjny
od 15:35komedia romantyczna
20:00komedia sensacyjna
od 16:30film familijny
18:35komedia sensacyjna

Sportowe

od 15:25mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:40mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20:10mecz: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
od 15:10mecz: Sandecja Nowy Sącz - Cracovia
17:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
19:30magazyn koszykarski
20:25mecz: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore
od 14:45mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
zdjęcie
17:30walka: Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
20:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
od 16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
20:00rewanżowy mecz 2. rundy: Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba
od 16:15mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Northampton Saints
18:30mecz fazy grupowej: Munster Rugby - Racing 92
20:45mecz fazy grupowej: Saracens - Ospreys

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!