Ogólnotematyczne

14:00teleturniej
14:40magazyn historyczny
15:50reality show
16:50serial fabularno-dokumentalny
od 12:15program rozrywkowy
zdjęcie
13:45reality show
15:45program rozrywkowy
od 12:50reality show
zdjęcie
13:50program rozrywkowy
15:25reality show
od 12:35serial komediowy
13:10serial komediowy
13:45serial komediowy
14:15serial komediowy
14:50serial komediowy
15:30komedia
od 12:35serial obyczajowy
13:35magazyn policyjny
16:45film sensacyjny
zdjęcie
13:00film familijny
14:55serial dokumentalny
od 12:50serial obyczajowy
13:40reality show
zdjęcie
14:10komedia
16:25film familijny
13:00cykl reportaży
zdjęcie
13:40dramat obyczajowy
16:00cykl reportaży
16:20melodramat
od 11:50dramat obyczajowy
13:50magazyn motoryzacyjny
14:30serial dokumentalny
15:00film dokumentalny
15:50serial fantasy
16:50serial sensacyjny

Filmowe

13:10dramat obyczajowy
14:55serial sensacyjny
15:50serial sensacyjny
16:45serial obyczajowy
od 12:55serial sensacyjny
13:50serial sensacyjny
14:50serial sensacyjny
15:45serial kryminalny
16:45serial kryminalny
od 12:50dramat obyczajowy
14:35magazyn informacyjny
14:45dramat historyczny
od 11:20komedia obyczajowa
13:20chochliki telewizyjne
13:50dramat obyczajowy
15:35magazyn informacyjny
15:45dramat historyczny
od 11:20komediodramat
13:10film animowany
14:40chochliki telewizyjne
15:10serial dokumentalny
16:00serial animowany
16:10magazyn informacyjny
16:20chochliki telewizyjne
16:25film krótkometrażowy
16:30film animowany
od 11:50thriller
13:25magazyn informacyjny
13:40dramat biograficzny
15:20magazyn muzyczny
15:40thriller
13:00serial kryminalny
13:45serial kryminalny
14:30serial kryminalny
15:15serial kryminalny
16:00serial kryminalny
16:45film krótkometrażowy
od 11:35film obyczajowy
13:40film przygodowy
15:30film przygodowy
od 12:30film dokumentalny
15:00dramat obyczajowy
16:40film animowany
od 11:30dramat obyczajowy
15:10film familijny
16:50komediodramat
od 12:20film dokumentalny
13:15serial obyczajowy
14:00serial obyczajowy
16:25dramat obyczajowy
13:40komedia obyczajowa
od 11:00dramat historyczny
13:40komedia romantyczna
15:35komedia romantyczna
od 12:05western komediowy
14:15film familijny

Sportowe

od 12:55mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
15:00magazyn piłkarski
15:25mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
od 12:15mecz: 1/8 finału: Ghana - Nigeria
13:15mecz ćwierćfinałowy: Mali - Ghana
16:15mecz ćwierćfinałowy: USA - Anglia
od 12:30mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
15:10mecz: Sandecja Nowy Sącz - Cracovia
od 12:15mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
14:45mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
od 12:50magazyn sportowy
14:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
13:00program informacyjny
13:25mecz: Tianjin Quanjian FC - Hebei China Fortune FC
16:15mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Northampton Saints
od 12:00mecz finałowy gry pojedynczej
14:05magazyn tenisowy
14:40program dowolny par tanecznych
16:35program dowolny par sportowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!