Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 1
Natura w Jedynce: Opowieści śródziemnomorskiego lasu: Ukryci mieszkańcy Sierra Morena
od 12:55cykl dokumentalny
Złoty chłopak (142)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
Gra słów. Krzyżówka (833)
15:35teleturniej
Dziedzictwo (240)
16:05serial obyczajowy
TVP 2
Koło fortuny (1653)
od 12:30teleturniej
Akacjowa 38 (305)
13:15telenowela
Va banque (736)
14:05teleturniej
Na sygnale: Ojciec chrzestny 2 (544)
14:35serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1791)
15:05serial obyczajowy
Koło fortuny (1654)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Mój anioł (1244)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Niespodzianka dla mamy - zostanie babcią w wieku 37 lat (1290)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Rabdomioliza (886)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (925)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (926)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (45)
14:45serial fabularno-dokumentalny
Doradca smaku (10/40)
15:45magazyn kulinarny
Kuchenne rewolucje: Poznań, Czerwony Kapturek (5/14)
15:50program rozrywkowy
Ukryta prawda (1594)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Telezakupy
od 12:25magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
13:10serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
14:05serial popularnonaukowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
Pablo Escobar: Szef zła (3)
16:00serial dokumentalny
Prehistoryczne bestie: Najgroźniejszy zabójca dinozaurów (3)
16:55serial dokumentalny
TV 4
Gliniarze: Ananasy (474)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Pani prezes (389)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Wymarzone macierzyństwo (390)
14:30serial paradokumentalny
Pomóż mi (53)
15:00serial fabularno-dokumentalny
Policjantki i Policjanci (896)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (493)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (494)
14:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (2)
15:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (730)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (367)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (368)
15:00serial obyczajowy
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (13)
16:00serial paradokumentalny
TVN 7
Szpital (986)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (137)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (570)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (498)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zapisane w gwiazdach (11/24)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Mistrzowie muzyki filmowej: 1950s A New Dawn
od 12:30serial dokumentalny
Dziwak? - interpretacje
13:35film dokumentalny
Dzieci słońca
14:45dramat obyczajowy
Pogranicze w ogniu (11/24)
16:40serial sensacyjny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 23: Ciemny van (292)
od 12:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Ryzykowna teoria (293)
13:40serial kryminalny
Przykazanie miłości. Historia rodziny Ulmów z Markowej
14:35film dokumentalny
Animowanki: Pamiętnik Florki 2: Rybka (15)
15:35serial animowany
Go-tu-jemy: Domowa pizza (6)
15:45magazyn kulinarny
Korona królów. Jagiellonowie (128)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2925)
16:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (3)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (4)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (5)
14:50serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (14)
15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (793)
16:50program informacyjny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
ale kino+
Film noir: Style (3)
od 12:45film dokumentalny
Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
13:45film krótkometrażowy
Na pewno, być może
14:20komediodramat
Tempo Home
16:20film krótkometrażowy
Meryl Streep. Tajemnice i metamorfozy
16:50film dokumentalny
AXN
Carter 2 (3)
od 12:30serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (3)
13:25serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (4)
14:25serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (4)
15:20serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (5)
16:20serial kryminalny
CANAL+ 1
Zołza
od 12:05komedia
Łapu-capu extra
13:40chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
14:10film fantasy
Chrzciny
16:15komedia obyczajowa
CANAL+ Family
Naturalnie Polska 3 (7)
13:05serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (8)
13:30serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (7)
14:10serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (8)
14:35serial dokumentalny
Czy na pewno umiesz gotować? (11)
15:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? (12)
15:40reality show
Remont w 48h 7 (5)
16:20magazyn poradnikowy
Remont w 48h 7 (6)
16:45magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Dopóki mnie pamiętasz
13:05dramat obyczajowy
Masz ci los!
14:45komedia
Wróżka Zębuszka
16:20film animowany
CANAL+ Premium
Łapu-capu extra
od 12:40chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
13:10film fantasy
Chrzciny
15:15komedia obyczajowa
CANAL+ Seriale
The Office PL: No to szkło (3)
13:00serial komediowy
The Office PL: Chrzest (4)
13:25serial komediowy
The Office PL: Równouprawnienie (5)
13:55serial komediowy
The Office PL: Klient (6)
14:20serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (5)
14:50serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
15:30serial kryminalny
The Office PL 3: Asystent (3)
16:15serial komediowy
The Office PL 3: Ono (4)
16:40serial komediowy
CBS Europa
Deszczowe serce
od 11:45dramat obyczajowy
Coś pożyczonego, coś niebieskiego
13:35film obyczajowy
Miłosna obsesja
15:25thriller
Epic Drama
Panna Marple: Hotel Bertram
od 11:50film kryminalny
Grantchester 4 (1)
13:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Niełatwa sprawa (4)
14:50serial obyczajowy
Agenci NCIS 15 (11)
15:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (12)
16:40serial sensacyjny
HBO
Legion superbohaterów
od 12:30film animowany
Człowiek roku
13:55komediodramat
Creed: Narodziny legendy
15:50dramat obyczajowy
HBO 2
Jedyna miłość razy dwa
13:05film obyczajowy
Amore na zawsze
14:45komedia romantyczna
Ave, Cezar!
16:10komedia
Kino TV
Panna Marple: Morderstwo na plebanii
od 12:00film kryminalny
Potop
14:00film SF
Zabójcza zamiana
15:55thriller
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Gość w dom (98)
13:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Złote jajko (99)
13:40serial komediowy
Miłość do kwadratu
14:10komedia romantyczna
Turysta
16:20film sensacyjny
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Wyjaśnić za wszelką cenę (110)
od 12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Burza na południu (41)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Pilot zabójca (179)
14:55serial dokumentalny
Katastrofa (5)
16:00serial katastroficzny
Warner TV
Alf 2 (17)
od 12:50serial komediowy
Alf 2 (18)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (14)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (15)
14:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (22)
15:45serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (23)
16:40serial sensacyjny
SPORTOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: Villarreal CF - Valencia CF
Piłka nożna: Liga francuska
13:30mecz: RC Lens - OGC Nice
Witaj w akademii: Lech Poznań
15:40serial dokumentalny
Premiera: LaLiga World
16:15magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
16:45newsy sportowe
CANAL+ Sport 5
Basket Office
od 11:50magazyn koszykarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:20mecz: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Żużel: PGE Ekstraliga
15:30mecz: Fogo Unia Leszno - ebut.pl Stal Gorzów
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 12:303. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
15:30skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
16:001. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
16:302. przejazd slalomu mężczyzn
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
13:002. przejazd slalomu giganta kobiet
Cycling Show
13:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
14:002. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
15:003. etap
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
16:35kolarstwo
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
od 11:00rewanżowy mecz finałowy: Asseco Resovia Rzeszów - SVG Lüneburg
KOTV Classics
13:30magazyn bokserski
KOTV Classics
14:30magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
13:00mecz: MKS FunFloor Lublin - MKS URBiS Gniezno
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
15:00podsumowanie
Tenis: Turniej ATP w Miami
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
13:00mecz: AC Sparta Praga - FC Hradec Kralove
Boks: Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie
15:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Patrick Mendy 04.10.2019
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
16:50rewanżowy mecz półfinałowy: Eczacibasi Dynavit Stambuł - A.Carraro Imoco Conegliano
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
od 12:10mecz: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Megafights - walki stulecia: Adonis Stevenson - Andrzej Fonfara (27)
14:15magazyn bokserski
Biathlon: Puchar Świata 2023/2024
16:05podsumowanie sezonu
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!