Ogólnotematyczne

od 9:00film animowany
13:35film animowany
od 8:30magazyn
11:00serial dokumentalny
11:35magazyn informacyjny
12:05serial obyczajowy
13:05serial obyczajowy
10:05serial fantasy
11:05serial fantasy
12:05serial komediowy
12:40serial komediowy
13:15serial komediowy
13:45serial komediowy
od 8:45film animowany
10:45serial komediowy
zdjęcie
11:15program popularnonaukowy
12:20film przygodowy
od 8:45komedia sensacyjna
10:50serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
12:05serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
10:55program publicystyczny
11:30film krótkometrażowy
12:05dramat psychologiczny
13:50magazyn o książkach
od 9:30magazyn motoryzacyjny
11:15serial dokumentalny
11:50serial dokumentalny
12:30komedia romantyczna

Filmowe

od 9:55film krótkometrażowy
zdjęcie
10:35film kryminalny
zdjęcie
12:20dramat obyczajowy
od 9:25serial kryminalny
10:25serial sensacyjny
13:25serial kryminalny
od 9:55dramat obyczajowy
11:55chochliki telewizyjne
od 9:20film dokumentalny
10:25magazyn filmowy
10:55dramat obyczajowy
12:55chochliki telewizyjne
10:00serial animowany
10:15serial animowany
10:30serial animowany
10:45serial animowany
11:00komedia
12:40chochliki telewizyjne
13:10film animowany
od 9:45magazyn filmowy
10:15dramat biograficzny
12:20magazyn informacyjny
12:30chochliki telewizyjne
12:45dramat kryminalny
od 9:45serial obyczajowy
10:30serial historyczny
11:30serial historyczny
12:30serial sensacyjny
13:15serial sensacyjny
10:05dramat historyczny
12:00dramat obyczajowy
od 9:25film animowany
zdjęcie
11:05film SF
13:00komedia
od 9:35dramat psychologiczny
zdjęcie
10:55komedia sensacyjna
12:45magazyn filmowy
13:15thriller
od 9:05komedia romantyczna
zdjęcie
10:50serial kostiumowy
11:40serial obyczajowy
12:45serial komediowy
13:45serial obyczajowy
od 9:00film animowany
10:40film animowany
12:25film przygodowy
10:30komedia fantasy
12:20film katastroficzny
13:55komedia romantyczna
od 9:05film SF
10:50film wojenny

Sportowe

od 9:00mecz: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
11:15magazyn ligi angielskiej
12:00magazyn ligi polskiej
13:00Andalucia Valderamma Masters - finał
od 8:00mecz: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore
11:00magazyn ligi polskiej
12:15mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
od 9:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
11:00magazyn piłkarski
12:30mecz: Rosa Radom - Polski Cukier Toruń
od 8:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
10:30rewanżowy mecz 2. rundy: Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba
12:25mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
od 8:10mecz fazy grupowej: Munster Rugby - Racing 92
10:20mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
12:00program informacyjny
12:07mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
12:30lekkoatletyka
13:00program informacyjny
13:07mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
od 7:50mecz fazy grupowej: FC Barcelona - Olympiacos FC
10:25magazyn piłkarski
12:55magazyn tenisowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!