Program TV na wczoraj, poniedziałek 18.03.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 2
Panorama
od 22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (33)
23:10serial obyczajowy
Błąd systemu
0:00dramat obyczajowy
O mnie się nie martw 9 (13-ost.)
2:15serial komediowy
TVN
Drapacz chmur
od 22:45film sensacyjny
Co za tydzień
0:50magazyn kulturalny
Dowody zbrodni (15/23)
1:35serial kryminalny
Szpital (277)
2:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
od 22:50program rozrywkowy
Portfolio
23:50horror
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
1:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
2:00program rozrywkowy
TV 4
American Pie: Naga mila
23:05komedia
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
SuperLudzie (7)
2:55serial dokumentalny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (656)
23:00serial kryminalny
Więzienie (154)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (155)
0:35serial dokumentalny
Święty (87)
1:00serial komediowy
Święty (88)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV Puls
Transporter: Nowa moc
od 22:00film sensacyjny
Traffik
0:00thriller
Dzielnica strachu 6: Zabójcza grawitacja (218)
2:00serial kryminalny
TVN 7
Kler
od 21:00dramat obyczajowy
Czas na show. Drag me out (2/6)
23:45program rozrywkowy
Wydział pościgowy
0:50film sensacyjny
TVP Kultura
Panorama kina polskiego: Człowiek z magicznym pudełkiem
od 22:15dramat SF
Autor widmo
1:20thriller
TVP Polonia
Świadek historii
od 21:45film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (826)
0:00teleturniej
Kamperem po południu
1:00magazyn
Przepis dnia (16)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Podejrzani (232)
2:15serial kryminalny
WP
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski (4)
od 22:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 11: Chyba, część 1 (5)
23:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (2/16)
0:15program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (3)
0:55program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Fura, skóra i komóra (8)
1:50program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! SPECIAL: Mecz (1)
2:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (8)
23:05serial sensacyjno-komediowy
Synchronizacja
0:05film krótkometrażowy
Jeszcze na chwilę
0:40film krótkometrażowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (2)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (3)
23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (1)
0:50serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (2)
1:45serial kryminalny
FBI 3 (6/15)
2:45serial kryminalny
CANAL+ Family
Miłość w czasach zagłady
od 21:50film dokumentalny
Miasta rytm: Opole
23:30serial dokumentalny
We Have One Heart
0:35film krótkometrażowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
0:45film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Wieczór z Penelope Cruz: 24 godziny
od 21:40dramat obyczajowy
Black Lotus
23:25film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Emigracja XD (1)
23:05serial komediowy
Emigracja XD (2)
23:30serial komediowy
Emigracja XD (3)
0:00serial komediowy
Emigracja XD (4)
0:25serial komediowy
CBS Europa
Cóż za piękny dzień
od 21:00dramat biograficzny
Surfer
23:10komedia
Dirty dancing
0:50film muzyczny
Siła nadziei
2:50dramat obyczajowy
Epic Drama
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Pasażer (3)
od 22:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Whiskey i krew (10)
0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Ślepo wpatrzeni w przyszłość (11)
1:20serial kryminalny
Domina: Zaraza (5)
2:05serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Pasażer (3)
2:55serial kryminalny
HBO
Magic Mike: Ostatni taniec
od 21:40komediodramat
Świt żywych trupów
23:35horror
Zawrót głowy
1:15komedia
W aromacie kawy
2:55komedia romantyczna
HBO 2
Maskarada
od 22:15komedia kryminalna
Song to song
0:30dramat obyczajowy
Apolonia, Apolonia
2:35film dokumentalny
HBO 3
Sisu
od 22:35dramat wojenny
Premiera: Maszyna
0:05komedia sensacyjna
Reżim: The Heroes' Banquet (3)
1:55serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 12: The Gettysburg Address (6)
2:55serial komediowy
Kino Polska
Czerwony pająk
od 22:00thriller
Zbliżenia
23:50dramat psychologiczny
Anna i wampir
1:30film kryminalny
Polsat Film
Intrygujący poniedziałek: Pasja
od 21:00dramat historyczny
Detonator
23:40film sensacyjny
Gliniarze: Wszyscy są winni (107)
1:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Złe kobiety (108)
2:40serial paradokumentalny
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Magazyn skrótów LaLiga
23:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 25. kolejka
0:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Wysoki Pressing
23:20magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
od 22:421. etap
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
23:381. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
1:07skoki narciarskie
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
1:30kolarstwo
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 22:031. dzień
Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Ocala
23:06jeździectwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:041. etap
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
1:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:301. dzień
Polsat Sport
Sporty walki: UFC Fight Night
23:00walka: Tai Tuivasa - Marcin Tybura
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
2:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
23:00mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
1:00walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
23:00mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
Sporty walki: Babilon MMA 17 w Radomiu
1:00walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen 30.10.2020
TVP Sport
Boks: Dzierżoniów Boxing Night
od 22:45podsumowanie
Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa świata - Tabor 2024
1:10wyścig kobiet
Boks: Walka o pas WBO World w Glendale
2:10waga superpiórkowa: Emanuel Navarrete - Oscar Valdez
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!