Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55serial dokumentalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40serial komediowy
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05reality show
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:00film sensacyjny
od 16:55serial fantasy
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
20:00film familijny
17:00serial fabularny
18:00serial obyczajowy
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
od 16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
20:00serial animowany
od 16:30serial obyczajowy
19:30reality show
20:00dramat sensacyjny
17:30magazyn informacyjny
17:55magazyn kulinarny
18:25magazyn
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
18:05program muzyczny
19:00serial kryminalny
20:00film sensacyjny

Filmowe

od 16:20dramat obyczajowy
18:20dramat historyczny
20:10melodramat
17:00serial sensacyjny
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
od 16:45dramat obyczajowy
18:40magazyn informacyjny
18:50chochliki telewizyjne
18:55film fantasy
20:40magazyn muzyczny
od 15:30dramat obyczajowy
17:45dramat obyczajowy
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
19:55film fantasy
od 16:05film obyczajowy
17:55film przygodowy
19:10magazyn informacyjny
19:20film obyczajowy
od 16:10dramat obyczajowy
17:50dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
od 16:30serial sensacyjny
17:15serial sensacyjny
18:00serial historyczny
19:00serial historyczny
20:00serial kryminalny
20:55serial kryminalny
od 15:35film muzyczny
17:25komediodramat
zdjęcie
18:55film obyczajowy
od 16:40
17:15program rozrywkowy
17:55serial przygodowy
18:55serial kryminalny
19:55serial kryminalny
17:40magazyn filmowy
18:10dramat SF
20:10serial obyczajowy
19:15komedia przygodowa
od 15:20dramat obyczajowy
17:30dramat obyczajowy
19:15serial obyczajowy
19:40serial obyczajowy
20:10serial kryminalny
od 16:00komedia
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat sensacyjny
od 16:40film muzyczny
18:50film animowany
od 15:45film przygodowy
18:20film przygodowy

Sportowe

od 16:00mecz: Liverpool FC - Manchester United FC
18:00magazyn piłkarski
18:30magazyn ligi angielskiej
19:00magazyn piłkarski
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
od 16:00mecz ćwierćfinałowy
19:50magazyn informacyjny
20:00mecz ćwierćfinałowy
od 16:30magazyn piłkarski
17:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
20:05magazyn sportowy
20:55magazyn informacyjny
17:00magazyn sportowy
17:20magazyn sportowy
18:00mecz fazy grupowej: OGC Nice - SS Lazio
20:00magazyn sportowy
20:30mecz fazy grupowej: Everton FC - Olympique Lyon
od 15:10mecz 2. rundy: Hapoel KFAR Saba - Developres SkyRes Rzeszów
18:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
20:30walka: Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
od 16:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:003. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:00program informacyjny
17:07mecz: Real Madryt - CSKA Moskwa
18:00program informacyjny
18:07mecz: Real Madryt - CSKA Moskwa
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!