Ogólnotematyczne

od 14:55program muzyczny
15:10cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
zdjęcie
16:00serial obyczajowy
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55telenowela dokumentalna
od 14:20serial dokumentalny
zdjęcie
15:30serial obyczajowy
16:30teleturniej
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
od 14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
zdjęcie
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
od 14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
16:55serial fantasy
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial fabularny
18:00serial obyczajowy
od 14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
18:15serial komediowy
od 14:45telenowela
15:45serial obyczajowy
16:30serial obyczajowy
od 14:20film dokumentalny
15:15film animowany
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela dokumentalna
16:55program rozrywkowy
18:25magazyn
18:55serial obyczajowy
od 13:15
16:30serial dokumentalny
18:05magazyn motoryzacyjny
18:50program rozrywkowy

Filmowe

od 14:50komedia obyczajowa
16:30dramat psychologiczny
15:00serial fabularno-dokumentalny
16:00serial fabularno-dokumentalny
17:00serial sensacyjny
18:00serial kryminalny
15:20komediodramat
17:05magazyn filmowy
17:35magazyn informacyjny
17:45chochliki telewizyjne
17:50thriller
16:20komediodramat
18:05magazyn filmowy
18:35magazyn informacyjny
18:45chochliki telewizyjne
18:50thriller
od 14:55serial animowany
15:10serial animowany
15:25serial animowany
15:40serial animowany
15:55serial dokumentalny
16:50magazyn muzyczny
17:10film krótkometrażowy
17:25chochliki telewizyjne
17:55film familijny
od 14:50film krótkometrażowy
15:10dramat biograficzny
17:10magazyn muzyczny
17:30dramat katastroficzny
od 14:45serial kryminalny
15:30serial kryminalny
16:15serial kryminalny
17:00serial sensacyjny
17:45serial sensacyjny
18:30serial sensacyjny
od 13:00dramat biograficzny
15:35komedia sensacyjna
od 14:35thriller
17:10program rozrywkowy
17:50serial przygodowy
18:50serial kryminalny
od 14:25dramat obyczajowy
16:45dramat biograficzny
18:45thriller
od 14:35komedia obyczajowa
16:00komedia
od 14:05film obyczajowy
zdjęcie
16:00dramat wojenny
18:00program rozrywkowy
od 14:05komedia sensacyjna
zdjęcie
16:25komedia
18:40thriller
od 14:35western
16:55komedia
18:55komedia

Sportowe

od 14:15magazyn piłkarski
15:20mecz fazy grupowej: AS Monaco - Besiktas JK
18:00mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
18:00magazyn piłkarski
18:30magazyn piłkarski
od 13:15mecz 1/8 finału: Ghana - Nigeria
16:15mecz 1/8 finału: Brazylia - Honduras
od 13:55mecz fazy grupowej: Chelsea FC - AS Roma
15:55mecz fazy grupowej: Bayern Monachium - Celtic FC
18:25mecz: Golden State Warriors - Houston Rockets
od 14:20magazyn piłkarski
16:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
18:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
od 13:30magazyn piłkarski
15:30mecz finałowy gry pojedynczej: Roger Federer - Rafael Nadal
17:40mecz: Feyenoord - PEC Zwolle
15:00program informacyjny
15:07mecz: AC Sparta Praga - FC Viktoria Pilzno
16:00program informacyjny
16:07mecz: AC Sparta Praga - FC Viktoria Pilzno
17:00program informacyjny
17:07magazyn piłkarski
18:00program informacyjny
18:07magazyn piłkarski
od 14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
16:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
18:00magazyn dla niepełnosprawnych
18:30mecz: FC Bayern Monachium - SC Freiburg

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!