Program TV na czwartek 16.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Dobre historie: Wiatrak
7:30magazyn
Wydział kryminalny Kitzbühel: Podpalacze (73)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Potęga immunitetu (80)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Morderstwo doskonałe (6)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Upiór i zakonnica (387)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Śpiwór dla czworga (198)
od 6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Apartament (767)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Poza prawem (768)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Taki ojciec to skarb (143)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kłótnie sąsiedzkie (830)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 5 (19)
7:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (4)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (297)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (10)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Dziewczyna myśli, że jej ojciec poderwał oszustkę matrymonialną (867)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Panna młoda przeżywa traumę przed ołtarzem (868)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (9)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1163)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (3)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (4)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Fałszerze (23)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona - część 1 (9)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona - część 2 (10)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (206)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (455)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (750)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1123)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (865)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (866)
10:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Ukraińska czytanka: Artem Czapaj
8:40cykl felietonów
Jan Serce: Pożar serca (9/10)
9:05serial obyczajowy
Panny z Wilka
10:05dramat obyczajowy
TVP Polonia
Jak to działa?: Małe jest wielkie, czyli kompresja danych (134)
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (1013)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Wojny o telefon (6)
7:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 8 (2)
8:30serial dokumentalny
Teorie spiskowe (3)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (3)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Księga miłości
7:40dramat obyczajowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
9:35film krótkometrażowy
Pokuta
10:00melodramat
AXN
Rekrut 2 (9)
7:00serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (9)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (10)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (9)
9:50serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (11)
10:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Agentki (3)
7:05serial dokumentalny
Agentki (4-ost.)
7:50serial dokumentalny
Kiler-ów 2-óch
8:35komedia
Na pełen etat
10:30dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Polly Pocket 5 (15)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Niesamowity labirynt (1)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wielki marszałek Bob (2)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Lepiej przyznać się do błędu (3)
7:45serial animowany
Marta mówi! (19)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
ABC gotowania - kuchnia włoska (5)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia włoska (6)
9:25magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia włoska (7)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia włoska (8)
10:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Lassie. Nowe przygody
od 6:30film familijny
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Boska Florence
8:05film biograficzny
Szepty wody
9:55film krótkometrażowy
Ida
10:15dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Agentki (4-ost.)
od 6:50serial dokumentalny
Kiler-ów 2-óch
7:35komedia
Na pełen etat
9:30dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
10:55film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (2)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne jeziora (12)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Nora Roberts: Miasteczko Innocence
od 6:00thriller
Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany
7:50film obyczajowy
Nowicjusz
9:35komedia kryminalna
Epic Drama
Grantchester 2 (6)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 7: A to drań! (4)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Statek miłości (4)
9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Krwawa rapsodia (20)
10:50serial kryminalny
HBO
Zjazd życia
od 6:00dramat biograficzny
Pełną parą 2
7:50komedia
Batman i Superman: Bitwa supersynów
9:15film animowany
Jak stworzyć bestseller
10:35komediodramat
HBO 2
Mariah Carey. Świąteczne życzenie
od 6:00film animowany
Mamma Mia! Here We Go Again
7:30komedia muzyczna
Brygada
9:20komediodramat
HBO 3
Straszny dom
od 6:00film animowany
Tenis dla zaawansowanych
7:30film dokumentalny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: Kocia substytucja (3)
9:10serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Hot Troll Deviation (4)
9:30serial komediowy
Gran Turismo
9:55dramat przygodowy
Kino Polska
W rytmie wolności (1)
od 6:50serial dokumentalny
Kabaretowy rejs (120)
7:50program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (124)
8:45program rozrywkowy
Siedlisko (4)
9:40serial obyczajowy
Wilcze echa
10:45film przygodowy
Kino TV
Celnicy 2 (4)
7:00serial dokumentalny
Poirot: Podwójny grzech
7:35serial kryminalny
Poirot: Perypetie z tanim mieszkaniem
8:40serial kryminalny
Poirot: Zagadka na morzu
9:45serial kryminalny
Poirot: Niewiarygodna kradzież
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (30)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zdradzony i sprzedany (16)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (61)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (62)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Umcia, umcia (88)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Polak potrafi (8)
7:00serial dokumentalny
Komisarz Rex 3: Śmiertelny wyścig (1)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Spotkanie (121)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Kaliber 7.65 (122)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu: Windykatorzy (4)
od 6:40serial komediowy
Alf: Nie jest łatwo... być zielonym (21)
7:40serial komediowy
Alf: Hazardzista (22)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (5)
8:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (6)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (4)
10:25serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Wysoki Pressing
od 6:45magazyn sportowy
LaLiga World
8:30magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Rzymie
od 6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Telesprzedaż
8:00
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:40mecz: Celta Vigo - Athletic Club
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:0011. etap: Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Igrzyska olimpijskie
8:30magazyn sportowy
Viktoria
9:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Masters of Snooker
9:30mecz finałowy: Luca Brecel - Ronnie O'Sullivan
Eurosport 2
Snooker: Turniej Players Championship
7:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:0011. etap
Polsat Sport 1
Boks: Babilon Boxing Show w Ożarowie Mazowieckim
od 6:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Hadillah Mohoumadi 25.03.2022
Siatkówka mężczyzn
8:00mecz towarzyski: Polska - Niemcy
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
10:00mecz: Słowacja - Polska
Polsat Sport 2
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 6:00hokej
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Retro TVP Sport: Piłka nożna: Eliminacje ME 96 - mecz: Polska - Francja (142)
od 6:50magazyn sportowy
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
8:35wyścig kobiet
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
10:00wyścig mężczyzn
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!