Program TV na piątek 10.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Agape blisko Ciebie
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Golfiści (69)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Kontrrewolucja (75)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Pozdrowienia z Łodzi (1)
9:40serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Kochane pieniążki (382)
10:40serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek (194)
od 6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: 72 godziny (759)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Śmierć na papierze (760)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Pisarka (139)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Ostatni żart (826)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Radziejów, Na skarpie (9/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (9)
7:05program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
7:20program rozrywkowy
Trucker Club (11)
7:30magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (4)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (294)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (6)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Babcia wyrzuca z balkonu 120 tys. zł (859)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 17-latka znika bez śladu po wakacjach (860)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (1)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1159)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (12)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (13)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Wygrana Leo (19)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Rysa na lakierze (5)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: 1983 (6)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (202)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (451)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (746)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1119)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (857)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (858)
10:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Muzeum Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
8:35reportaż
Jan Serce: Chłopaki (6/10)
9:05serial obyczajowy
Alicja w miastach
10:25film obyczajowy
TVP Polonia
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Murcia
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (1011)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Walka o przestworza (2)
7:35serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 2 (1)
8:25serial kryminalny
Wymazane z historii 2: Szwecja (3)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Równonoc
7:25film krótkometrażowy
Larry Crowne - uśmiech losu
7:55komedia romantyczna
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
9:45film krótkometrażowy
Ballada o białej krowie
10:10dramat obyczajowy
AXN
Ultraviolet 2 (5)
od 6:10serial kryminalny
Rekrut 2 (5)
7:10serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (1)
8:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (2)
9:05serial sensacyjny
Rekrut 2 (5)
10:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Moje pieczone kurczaki
7:05film obyczajowy
Premierowa Jazda: Krystian Pesta
8:10magazyn
Kiler
8:25komedia sensacyjna
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:10film familijny
CANAL+ Family
Polly Pocket 5 (7)
7:05serial animowany
Tomek i przyjaciele (9)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (10)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (11)
7:45serial animowany
Marta mówi: Marta w schronisku (15)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
ABC gotowania - kuchnia grecka: Dipy (5)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Ciasto filo (6)
9:25magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Zupy (7)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Desery (8)
10:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
7:05film dokumentalny
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
8:10komedia przygodowa
Papusza
10:00dramat biograficzny
CANAL+ Premium
Moje pieczone kurczaki
od 6:05film obyczajowy
Premierowa Jazda: Krystian Pesta
7:10magazyn
Kiler
7:25komedia sensacyjna
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
9:10film familijny
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne jeziora (12)
10:45serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (8)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Owernia, francuskie wulkany (8)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Złodziej w hotelu
od 6:00film kryminalny
Zabić miłość
8:05dramat obyczajowy
Niedokończone życie
10:00dramat obyczajowy
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Dom (6)
od 6:20serial obyczajowy
Grantchester 2 (2)
7:15serial kryminalny
Inspektor George Gently 6: Gently pod ziemią (4)
8:15serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Rodzina przede wszystkim (24-ost.)
10:10serial kryminalny
HBO
Mój romans z małżeństwem
od 6:00film animowany dla dorosłych
Gran Turismo
7:50dramat przygodowy
Rycerze Zodiaku
10:05film fantasy
HBO 3
Piraci z sąsiedztwa: Ninja z drugiej strony
od 6:00film przygodowy
Sufrażystka
7:35dramat obyczajowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Wheaton Recurrence (19)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Spaghetti Catalyst (20)
9:40serial komediowy
Obwożąc Madeleine
10:05komediodramat
Kino Polska
Rekruci: Człowiek kontra maszyna (7)
od 6:50serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs
7:45program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs
8:45program rozrywkowy
Parada oszustów: Ładny gips (4)
9:40serial sensacyjny
Serce serduszko
10:55dramat obyczajowy
Kino TV
Czekając na Anyę
od 6:05dramat wojenny
Stara baśń
8:15film kostiumowy
Poirot: Kurtyna. Ostatnia sprawa Poirot
10:40serial kryminalny
Polsat Film
Na ratunek 112: Polowanie (749)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: W krzyżowym ogniu (7)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (53)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (54)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Złote kierpce (80)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Premiera: Polak potrafi (5)
7:00serial dokumentalny
Filip z konopi
7:55komedia obyczajowa
Mała wielka miłość
9:45komedia romantyczna
Warner TV
Diukowie Hazzardu 7: Otwarcie Barłogu (17)
7:00serial komediowy
Alf: Powrót matki (13)
8:00serial komediowy
Alf: Odrobina mydła (14)
8:30serial komediowy
Kochane kłopoty (19)
9:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (20)
9:55serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (24)
10:55serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 31. kolejka
7:00magazyn piłkarski
Kroniki LaLiga
8:00magazyn piłkarski
NBA Action
8:30magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
9:00mecz: Barca - Unicaja Malaga
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Rzymie
od 6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Telesprzedaż
8:00
Dąbrowski. Złote dziecko pustyni - reportaż
9:40reportaż
Boxing World Weekly - Wokół ringu
10:15magazyn bokserski
Kroniki LaLiga
10:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
8:30finały boulderingu kobiet
Igrzyska olimpijskie
9:30magazyn sportowy
Następny centymetr
10:00film dokumentalny
Żeglarstwo: SailGP w Bermudach
10:30żeglarstwo
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
8:302. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:306. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Polsat Sport 1
Siatkówka kobiet
od 6:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
8:30waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Polsat Sport 2
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie
od 6:00walka: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
8:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Retro TVP Sport: Boks - walka z 1987 roku: Ray Sugar Leonard - Marvin Hagler (21)
od 6:05magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
7:45mecz: Polska - Słowacja
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
9:45mecz grupy B: Hiszpania - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!