Program TV na dziś
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Dziedzictwo (269)
od 5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (172)
6:10serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Vintage Love (67)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Świadek koronny (73)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Nielegalne wyścigi (254)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1569)
od 5:30serial obyczajowy
Pożyteczni.pl
6:25magazyn
Rodzinka.pl: Braterska kasa (192)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Igraszki z ogniem (755)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Krew na rękach (756)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Cena sławy (137)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (933)
od 5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Sztum, Restauracja Podzamcze (7/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Armagedon (12)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
7:20program rozrywkowy
Trucker Club (11)
7:35magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
8:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (15)
9:00program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (240)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (292)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (4)
8:00reality show
Dlaczego ja?: 28-latka mieszka z małym dzieckiem w samochodzie (855)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (22)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (23)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1157)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (8)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Zodiak (16)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Ziemia obiecana (17)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zakładniczka (3)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Rodzinne święto (4)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (695)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (449)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (744)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1117)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (853)
9:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zaginione - odnalezione: Czarny neseser
8:35magazyn kulturalny
Jan Serce: Pieszczoty (4/10)
9:05serial obyczajowy
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (860)
6:00teleturniej
Stacja Arktyka: Lodowiec z bliska
6:30cykl dokumentalny
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski (1)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1009)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (10)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 4 (15)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (16)
9:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 3: Powiat Tatrzański (11)
6:30serial dokumentalny
Rozmowa kwalifikacyjna
7:00film krótkometrażowy
Mój tygrys
7:20film krótkometrażowy
Miłość po sąsiedzku
7:45komediodramat
Kometa
9:40film krótkometrażowy
AXN
Ultraviolet 2 (3)
6:00serial kryminalny
Rekrut 2 (3)
6:55serial kryminalny
SEAL Team 6 (7)
7:55serial sensacyjny
SEAL Team 6 (8)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (3)
9:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Superheroes
od 4:45film dokumentalny
Aktualności filmowe+
6:20magazyn filmowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Wszyscy święci
7:05film obyczajowy
Botticelli, Florencja i Medyceusze
8:20film dokumentalny
O psie, który jeździł koleją
9:55film familijny
CANAL+ Family
Bing (15)
6:00serial animowany
Bing (16)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Odrzutowa koparka (15)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Duży ładunek (16)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (3)
6:55serial animowany
Tomek i przyjaciele (3)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (4)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (5)
7:45serial animowany
Marta mówi! (13)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Domowa piekarnia Kucharskiego 5: Z ziarnami (3)
9:00magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 5: Wypieki razowe (4)
9:25magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Długi weekend
6:35film obyczajowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Jak zostałem samurajem
8:05film animowany
Pan Tadeusz
9:40film kostiumowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Wszyscy święci
6:05film obyczajowy
Botticelli, Florencja i Medyceusze
7:20film dokumentalny
O psie, który jeździł koleją
8:55film familijny
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (6)
9:50serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
6:35serial obyczajowy
Grantchester (6)
7:30serial kryminalny
Inspektor George Gently 6: Policyjny blues (2)
8:30serial kryminalny
HBO
Życie na talerzu
6:00komedia
42 sekundy
7:35dramat biograficzny
Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram
9:25film anime
HBO 2
Zakochany Szekspir
6:00komedia romantyczna
Lorax
8:00film animowany
Inwestorzy amatorzy
9:30komediodramat
HBO 3
Taurus
6:00dramat biograficzny
Domówka
7:40komedia
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Large Hadron Collision (15)
9:25serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Excelsior Acquisition (16)
9:45serial komediowy
Kino Polska
Rekruci: Krótka przepustka i do przodu! (4)
6:00serial dokumentalny
Rekruci (5)
7:00serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs
8:00program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs
9:00program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Śmierć o świcie
od 5:45serial obyczajowy
Celnicy (6)
6:40serial dokumentalny
Celnicy (7)
7:10serial dokumentalny
Poirot: Mieszkanie na trzecim piętrze
7:45serial kryminalny
Poirot: Trójkąt na Rodos
8:50serial kryminalny
Poirot: Zbrodnia na festynie
9:55serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (13)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (14)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Nagonka, część 2 (5)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (49)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (50)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Premiera: Kabaretowe hity (3)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (66)
6:10program rozrywkowy
Premiera: Polak potrafi (3)
7:00serial dokumentalny
Hudson i Rex 5 (17)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Krokodyl (111)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 1 (9)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Dziwny Gość w Hazzard (15)
6:25serial komediowy
Alf: Skacz (9)
7:25serial komediowy
Alf: Skarbie, możesz pojeździć moją bryką (10)
8:00serial komediowy
Kochane kłopoty (15)
8:30serial obyczajowy
Kochane kłopoty (16)
9:25serial obyczajowy
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: CA Osasuna - Real Betis Balompie
Ekstraklasa po godzinach
8:00magazyn piłkarski
Basket Office
9:00magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia
Telesprzedaż
8:00
Żużel: PGE Ekstraliga
9:45mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ebut.pl Stal Gorzów
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
6:15finały wspinaczki na czas kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:004. etap: Acqui Terme - Andora
Jeździectwo: Royal Windsor Horse Show
8:30jeździectwo
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
9:30finały boulderingu mężczyzn
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
7:00finały wspinaczki na czas mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
7:45finały wspinaczki na czas kobiet
Łucznictwo: Puchar Świata w Szanghaju
8:30łuk bloczkowy
Łucznictwo: Puchar Świata w Szanghaju
9:00łuk refleksyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:304. etap: Acqui Terme - Andora
Polsat Sport 1
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
6:00waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
Cafe Futbol
9:30magazyn piłkarski
Polsat Sport 2
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
KOTV Classics
7:30magazyn bokserski
Magazyn FORTUNA 1. ligi
8:30magazyn piłkarski
Polsat Sport 3
Piłka nożna: Liga saudyjska
6:00mecz: Al Ahli - Al Hilal
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:302. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław
TVP Sport
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
7:35film dokumentalny
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
8:40mecz: Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!