Program TV na niedzielę 12.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
Cafe pod Minogą
9:05komedia
Janosik: Tańcowali zbójnicy (5/13)
10:50serial przygodowy
TVP 2
M jak miłość (1804)
od 6:35serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
TVN
Kuchenne rewolucje: Sieradz, Sielsko Anielsko (4/14)
od 6:45program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
7:05program rozrywkowy
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
9:30program rozrywkowy
Obalamy mity (2)
10:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
10:25program rozrywkowy
TV 4
Niebezpieczne lotniska
od 6:20film dokumentalny
Galileo (1066)
8:15program popularnonaukowy
Galileo (1067)
9:15program popularnonaukowy
Spider-Man: Homecoming
10:25film przygodowy
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: W desperacji (37)
od 6:55serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Lęk przed więźniem (38)
7:50serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Stare grzechy (39)
8:45serial paradokumentalny
Fantomas
9:45komedia
TVN 7
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (11/40)
od 6:55serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (12/40)
7:10serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (13/40)
7:25serial animowany
Scooby-Doo
7:40komedia przygodowa
Ukryta prawda (1117)
9:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1118)
10:30serial paradokumentalny
TVP Kultura
Rozmowy (nie)wygodne
7:10program publicystyczny
Dokument tygodnia: Tintoretto. Człowiek, który zabił malarstwo
9:05film dokumentalny
Od ucha do ucha: Sowia odyseja
10:15film animowany
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (6)
10:50serial przygodowy
TVP Polonia
Będziemy mieszkać razem (3)
od 6:35serial obyczajowy
Tacy byliśmy: Anna Jantar
7:25cykl reportaży
Dzieje mistrza Twardowskiego
8:00baśń filmowa
Misja Brazylia: Pasjonat Ewangelii
9:40cykl reportaży
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Męczeństwa św. Stanisława w Krakowie na Skałce
10:00program religijny
WP
Morderstwa w Midsomer (5)
7:00serial kryminalny
Wakacyjne remonty (6)
9:05program rozrywkowy
Wakacyjne remonty (7)
10:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Maskarada
7:00film krótkometrażowy
Rachel nie biega
7:30film krótkometrażowy
Błękitna
8:00film krótkometrażowy
Zemsta
8:35komedia
Ale krótkie: Wizje katastrofy
10:30blok filmów krótkometrażowych
AXN
SEAL Team 6 (10)
od 6:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (1)
7:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (2)
8:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (3)
9:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (4)
10:05serial sensacyjny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Latająca maszyna
7:15film familijny
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
8:30magazyn
T-Rex. Historia ewolucji
8:50film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
9:45film animowany
CANAL+ Family
Marta mówi: Poszukiwacze zaginionej kartki (16)
od 6:50serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (21)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (22)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (23)
7:40serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (4)
8:00serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Bob Budowniczy: Megapojazdy
9:05film animowany
Aktualności filmowe+
10:20magazyn filmowy
CANAL+ Film
Masz ci los!
od 6:30komedia
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Jak zostałem samurajem
8:15film animowany
Laika i Nemo
9:55film krótkometrażowy
Hollywood Buzz
10:10magazyn filmowy
Georgie ma się dobrze
10:40komediodramat
CANAL+ Premium
Latająca maszyna
od 6:15film familijny
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
7:30magazyn
T-Rex. Historia ewolucji
7:50film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:45film animowany
Łapu-capu extra
10:25chochliki telewizyjne
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:55film familijny
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (3)
10:00serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Boso w parku
od 6:00komedia romantyczna
Absolwent
8:05film obyczajowy
Weselna niespodzianka
10:10komedia romantyczna
Epic Drama
Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
7:00serial kryminalny
Poirot 12: Przyjdź i zgiń (4)
9:00serial kryminalny
Panna Marple: Karaibska tajemnica
10:55film kryminalny
HBO 2
Walka żywiołów
od 6:00dramat obyczajowy
Hotel Transylwania 2
7:25film animowany
Stylowy romans
8:55komedia romantyczna
Hollarsowie
10:25komediodramat
HBO 3
Creed: Narodziny legendy
od 6:00dramat obyczajowy
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
8:15dramat obyczajowy
Hacks 2: On the Market (7)
10:05serial komediowy
Hacks 2: The One, The Only (8)
10:35serial komediowy
Polsat Film
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (162)
od 6:00program rozrywkowy
Był sobie człowiek: Pierwsze imperia (5)
7:55serial animowany
Był sobie człowiek: Czasy Peryklesa (6)
8:30serial animowany
Był sobie człowiek: Cesarstwo Rzymskie (7)
9:05serial animowany
Był sobie człowiek: Podboje islamu (8)
9:40serial animowany
Na fali
10:15film animowany
Stopklatka
Komisarz Rex 11: Imiona gwiazd (148)
7:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Dawna sprawa (149)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Maestro muzyka (150)
9:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (1)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Zła od urodzenia
od 6:05dramat kryminalny
To nie byłam ja
8:15dramat obyczajowy
Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie
10:00komedia
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Liga+
od 6:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
7:30mecz: Granada CF - Real Madryt CF
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
8:30finały boulderingu mężczyzn
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
9:30wyścigi samochodowe
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz finałowy: Kyren Wilson - Jak Jones
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
8:304. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:308. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Polsat Sport 1
Siatkówka kobiet
od 6:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
8:00mecz: Polska - Łotwa
Polsat Sport 2
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
od 6:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 6:55program informacyjny
Ogród niezwyciężonych
7:35film dokumentalny
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Wanda Rutkiewicz
8:25cykl reportaży
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
9:00mecz: Polska - Słowacja
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!