Program TV na czwartek 28.03.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Sprawa dla reportera
od 21:30magazyn interwencyjny
Teatropolis. Sztuka aktorska
22:30reportaż
Reguła milczenia
23:10dramat obyczajowy
Dobry Łotr
1:20dramat obyczajowy
TVP 2
Na sygnale: Rodzinny galimatias (550)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Erynie: Kokytos (4/12)
23:00serial kryminalny
Hala odlotów (2)
23:50talk-show
Siła przetrwania
1:00dramat biograficzny
Polsat
Przyjaciółki (270)
od 21:10serial obyczajowy
Obsesja
22:10thriller
Morderstwo w Orient Expressie
0:40dramat kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
od 21:40program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 3 (12)
22:50program rozrywkowy
Chlor
23:50komediodramat
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (18)
1:55program rozrywkowy
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (309)
22:00reality show
Ulepszenie
23:05film SF
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (669)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (670)
23:00serial kryminalny
Więzienie (12)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (13)
0:35serial dokumentalny
Święty (99)
1:00serial komediowy
Święty (100)
1:30serial komediowy
TV Puls
Asterix na olimpiadzie
od 20:00komedia przygodowa
Taxi 4
22:30komedia sensacyjna
Przyjaciel gangstera
0:05komedia kryminalna
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Chwasty
od 21:10dramat obyczajowy
'Nędznicy' i Victor Hugo, w imieniu ludu
23:40film dokumentalny
Na wschód od Hollywood: Weekend z królem
0:50dramat biograficzny
TVP Polonia
Lokatorka 3 (3)
od 21:20serial kryminalny
Polonia 24
22:15magazyn informacyjny
Ja to mam szczęście! (22)
22:50serial komediowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (834)
0:00teleturniej
Okrasa łamie przepisy: Krótka historia bigosu
0:30magazyn kulinarny
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Jerzy Młynarczyk
1:00cykl reportaży
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Bartosz Gajda (4)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Smile (5)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Polak, Rusek, Niemiec (7)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (12)
1:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Premiera. Kino Mówi: Mistrzowie: Trzy piętra
od 20:10dramat obyczajowy
Odbicie
22:35dramat obyczajowy
Lux Aeterna
0:50dramat obyczajowy
Jeszcze na chwilę
1:45film krótkometrażowy
AXN
Premiera: Agenci NCIS 18 (3/16)
22:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (18)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (19)
23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (17)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (18)
1:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Kaganiec
22:00thriller
Nice Guys. Równi goście
23:40komedia sensacyjna
Tori i Lokita
1:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Miasta z ruin: Londyn (4)
od 21:50film dokumentalny
Chwile szczęścia (1)
23:00serial dokumentalny
Kręglarz
0:05film krótkometrażowy
Szepty wody
0:20film krótkometrażowy
Sierra
0:35film krótkometrażowy
Remont w 48h (6)
1:05magazyn poradnikowy
Remont w 48h (7)
1:30magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Zielona granica
od 20:00dramat obyczajowy
Zbrodnia namiętności
22:30thriller
Raport z Auschwitz
0:20dramat historyczny
Ślub doskonały
1:55komedia romantyczna
CANAL+ Premium
Premiera: Kaganiec
od 21:00thriller
Nice Guys. Równi goście
22:40komedia sensacyjna
Tori i Lokita
0:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Infiniti (3)
od 21:45serial SF
Infiniti (4)
22:35serial SF
Infiniti (5)
23:30serial SF
Infiniti (6)
0:20serial SF
Maria Antonina (1)
1:20serial biograficzny
CBS Europa
Kapitan Corelli
od 21:00melodramat
Mężczyzna moich marzeń
23:30komedia romantyczna
Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem
1:05dramat biograficzny
Epic Drama
Premiera: Panna Scarlet i komisarz 4: Dwa metry pod ziemią (2)
od 21:30serial kryminalny
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret zastawia sidła (1)
22:30film kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Państwo w państwie (8)
0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
1:20serial kryminalny
HBO
Premiera: Niepokonana Tatiana Suarez
22:00film dokumentalny
Premiera: Malowanie z Johnem 3: My Friend Flea (4)
23:20serial dokumentalny
Zaproszenie
23:50horror
Opancerzony
1:35film sensacyjny
HBO 2
Wielkie kłamstewka 2: What Have They Done? (1/7)
od 21:45serial obyczajowy
Dzieci zła (7)
22:30serial kryminalny
Patriota
23:20dramat historyczny
HBO 3
Barry 3: forgiving jeff (1/8)
od 21:55serial komediowy
Barry 3: limonada (2)
22:25serial komediowy
Reżim: Midnight Feast (4)
22:55serial obyczajowy
Bullet Train
0:00film sensacyjny
Kino TV
Apollo 13
od 20:00dramat katastroficzny
Wieczór z horrorem: Witajcie w dżungli
23:00horror
Amerykanin
0:45dramat kryminalny
Polsat Film
Romantyczny czwartek: Jeszcze dłuższe zaręczyny
od 21:00komedia romantyczna
Alita - Bojowy Anioł
23:40film SF
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
1:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Basket Office
od 20:50magazyn koszykarski
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:30magazyn bokserski
Basket+
23:00newsy sportowe
Boks: BKFC 58 w Sofii
23:20waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:20mecz: Korona Kielce - Legia Warszawa
Eurosport 1
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:45mecz fazy play-off: ORLEN Wisła Płock - Paris Saint-Germain Handball
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30studio
Snooker: Turniej European Masters
22:45mecz finałowy: Judd Trump - Barry Hawkins
Monumental Cobbles
0:30magazyn sportowy
Eurosport 2
Golf: Texas Children's Houston Open
od 21:001. runda
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:00supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:45zjazd kobiet
Snooker: Turniej German Masters
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: GKS Katowice - Barkom Każany Lwów
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach
23:00walka: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023
Tenis: Turniej ATP w Miami
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna
od 20:30mecz towarzyski
Cafe Futbol
23:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 33 w Warszawie
0:30walka: Kacper Formela - Damian Frankiewicz 27.03.2021
Polsat Sport News
Piłka nożna
22:00mecz towarzyski
KOTV Classics
0:00magazyn bokserski
Sporty walki: Babilon MMA 17 w Radomiu
1:00walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen 30.10.2020
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 21:30program informacyjny
Ring TVP Sport
22:10magazyn bokserski
Boks: Night of Violence w Legnicy
23:15podsumowanie
Boks: Gala w Broadbeach
1:35waga superkogucia: Sam Goodman - Ra'eese Aleem
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!