Ogólnotematyczne

od 21:20magazyn interwencyjny
22:20talk-show
0:35serial kryminalny
od 21:40serial kryminalny
zdjęcie
23:40film sensacyjny
1:15komediodramat
od 21:10serial obyczajowy
22:15serial paradokumentalny
23:25dramat obyczajowy
1:45program rozrywkowy
od 21:30program rozrywkowy
22:35komedia
zdjęcie
0:15dramat biograficzny
od 20:00komedia kryminalna
22:40serial fantasy
zdjęcie
23:40dramat przygodowy
22:50serial animowany
23:20serial animowany
23:50program rozrywkowy
0:50serial obyczajowy
1:20serial obyczajowy
1:50program publicystyczny
zdjęcie
23:00film sensacyjny
0:55program popularnonaukowy
1:55magazyn policyjny
22:05komedia
0:10komedia sensacyjna
od 21:50serial kryminalny
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny
0:50program rozrywkowy

Filmowe

od 20:10dramat obyczajowy
22:15komediodramat
0:10dramat kryminalny
22:00serial sensacyjny
0:00serial kryminalny
1:00serial sensacyjny
od 21:45serial sensacyjny
22:30komediodramat
0:40komedia
22:00serial sensacyjny
22:45serial sensacyjny
23:30komediodramat
1:40komedia
od 21:45komedia kryminalna
23:15serial dokumentalny
0:10film krótkometrażowy
0:45magazyn muzyczny
1:05dramat psychologiczny
od 20:00dramat obyczajowy
22:10horror SF
23:40dramat obyczajowy
1:10dramat obyczajowy
22:00serial kryminalny
22:50serial kryminalny
23:55serial przygodowy
0:55film krótkometrażowy
1:30film krótkometrażowy
1:55etiuda filmowa
od 21:00western
23:15western
1:20western
22:55film kryminalny
1:05komedia kryminalna
22:00komedia
1:00thriller
od 21:40komedia kryminalna
zdjęcie
23:15serial obyczajowy
0:10serial komediowy
0:50serial komediowy
od 21:50dramat biograficzny
23:55thriller
od 21:00komedia romantyczna
23:20film sensacyjny
od 20:00dramat psychologiczny
22:30film kryminalny
0:30serial kryminalny
1:30serial kryminalny
od 21:00film sensacyjny

Sportowe

od 21:25mecz 1/16 finału: Fuenlabrada CF - Real Madryt CF
23:30magazyn sportowy
23:45newsy sportowe
0:00mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
23:40magazyn informacyjny
23:50mecz fazy play-off
0:45magazyn sportowy
1:30mecz fazy play-off
od 21:05mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
22:55film dokumentalny
0:00magazyn sportowy
0:15magazyn sportowy
0:35mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa
od 20:15mecz ćwierćfinałowy: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
23:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
0:30magazyn piłkarski
od 21:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
23:00mecz: Dynamo Kijów - Szachtar Donieck
1:00magazyn piłkarski
od 21:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
23:00mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!