Program TV na poniedziałek 25.03.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Teatr Telewizji: Juliusz Cezar
od 21:10sztuka Williama Szekspira
Świat bez fikcji: Polska Norwida
22:45film dokumentalny
Balans bieli
23:50program religijny
Czas patriotów
0:35film sensacyjny
TVP 2
Na sygnale: Zakleszczony w piątku (547)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (36)
23:10serial obyczajowy
Sierpień w hrabstwie Osage
0:00komediodramat
TVN
Odwilż (4/6)
od 21:35serial kryminalny
Siedem minut po północy
22:50film fantasy
Co za tydzień
1:00magazyn kulturalny
Dowody zbrodni (17/23)
1:40serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
od 21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
22:50program rozrywkowy
Na posterunku
23:50film kryminalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
1:55program rozrywkowy
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (306)
22:00reality show
American Pie: Bractwo Beta
23:05komedia
STOP Drogówka
0:55magazyn policyjny
Śmierć na 1000 sposobów (5)
1:55serial dokumentalny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (663)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (664)
23:00serial kryminalny
Więzienie (6)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (7)
0:35serial dokumentalny
Święty (93)
1:00serial komediowy
Święty (94)
1:30serial komediowy
TVN 7
Lejdis
od 21:00komedia
Czas na show. Drag me out (3/6)
23:50program rozrywkowy
Praktykant
0:50komedia obyczajowa
TVP Kultura
Kino mocnych wrażeń: Moonraker
od 20:00film sensacyjny
Panorama kina polskiego: Noc Walpurgi
22:15dramat obyczajowy
Scena muzyczna: MIST
23:45koncert
Córka D'Artagnana
0:50film kostiumowy
TVP Polonia
Kabaretowe Naj: Legenda Kabaretu - Maciej Stuhr
od 21:45program rozrywkowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (831)
0:00teleturniej
Hala odlotów
0:30talk-show
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski (1)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
23:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Tańce, hulanki, swawole (1)
0:05program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (9)
1:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Blackwater (1)
22:00serial kryminalny
Blackwater (2)
23:15serial kryminalny
Peter von Kant
0:30dramat obyczajowy
AXN
Premiera: FBI: Most Wanted 2 (5/15)
22:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (12)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (13)
23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (11)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (12)
1:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Nocni nieznajomi
22:00dramat obyczajowy
Premiera: Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
23:30film dokumentalny
Powodzenia, Leo Grande!
1:00komediodramat
CANAL+ Family
Miasta z ruin: Hawr (1)
od 21:50film dokumentalny
Miasta rytm: Wałbrzych
22:55serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
23:55film krótkometrażowy
Kometa
0:10film krótkometrażowy
Separacja
0:45film krótkometrażowy
Kręglarz
1:00film krótkometrażowy
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (1)
1:15magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (2)
1:55magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Wieczór z Melem Gibsonem: Gorące krzesło
od 21:35thriller
Pamiętnik przelotnego romansu
23:15film obyczajowy
Kobieta na dachu
0:55dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Nocni nieznajomi
od 21:00dramat obyczajowy
Premiera: Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
22:30film dokumentalny
Powodzenia, Leo Grande!
0:00komediodramat
Chłopi
1:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Leopard Skin (7)
22:00serial kryminalny
Leopard Skin (8)
22:25serial kryminalny
Django: New Babylon (1)
22:55serial przygodowy
Django: The Lady (2)
23:45serial przygodowy
Django: Nagadoches (3)
0:35serial przygodowy
Django: Fountainhead (4)
1:30serial przygodowy
CBS Europa
Dzień Dobry TV
od 21:00komedia obyczajowa
Długi, wrześniowy weekend
23:05dramat obyczajowy
Dziewczyna mojego kumpla
1:15komedia romantyczna
Epic Drama
Premiera: Domina: Trucizna (6)
od 21:30serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Kolory (4)
22:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Paskudne metody (2)
0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
1:25serial kryminalny
HBO
Egzorcysta papieża
od 21:40horror
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
23:25dramat obyczajowy
Wenus
1:05horror
HBO 3
Premiera: Pohamuj entuzjazm 12: The Dream Scheme (7)
22:00serial komediowy
Tajemnica Brokeback Mountain
22:35dramat obyczajowy
Reżim: Midnight Feast (4)
0:50serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 12: The Dream Scheme (7)
1:50serial komediowy
Kino Polska
Carte Blanche
od 20:00dramat obyczajowy
Show
22:20film sensacyjny
Wenecja
0:50dramat obyczajowy
Kino TV
Amerykanin
od 20:00dramat kryminalny
Krzyżowy ogień
22:10film sensacyjny
Daję nam rok
0:30komedia romantyczna
Polsat Film
Intrygujący poniedziałek: El Chicano
od 21:00film sensacyjny
Siła rażenia
23:15film sensacyjny
Gliniarze: Seria (109)
1:15serial paradokumentalny
Stopklatka
Pogromcy poniedziałków: Rozgrywka
od 20:00film sensacyjny
Być jak Kazimierz Deyna
22:35film obyczajowy
Jesteś Bogiem
0:35dramat biograficzny
Warner TV
Mad Max
22:00film SF
Ghost in the Shell
23:40film animowany dla dorosłych
33
1:30film katastroficzny
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 20:15żużel
Basket+
23:00newsy sportowe
Wysoki Pressing
23:20magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:00mecz: Lech Poznań - Warta Poznań
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 20:30mecz finałowy
The Minute
22:25magazyn sportowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
22:30konkurs drużynowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:006. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:457. etap
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
1:30skoki narciarskie
Eurosport 2
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
od 21:45cross
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
22:30mecz finałowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
0:302. wyścig w MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
1:002. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
1:30kolarstwo
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 20:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Atleci
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
0:00magazyn
Sporty walki: FEN 23 w Lublinie
1:00walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov 12.01.2019
Polsat Sport News
Magazyn MotoGP
22:00magazyn sportów motocyklowych
Cafe Futbol
23:00magazyn piłkarski
Sporty walki: Babilon MMA 18 w Warszawie
0:30walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 27.11.2020
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
22:45film dokumentalny
Boks: Gala w Shawnee
23:50podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!