Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25sztuka Josepha Conrada
od 19:30serial komediowy
20:10film sensacyjny
22:50film sensacyjny
od 19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
zdjęcie
21:30serial obyczajowy
23:35film sensacyjny
20:00thriller
22:15serial obyczajowy
23:15serial obyczajowy
21:00serial dokumentalny
21:30serial dokumentalny
22:00program popularnonaukowy
23:00program popularnonaukowy
20:00program popularnonaukowy
20:00film sensacyjny
22:10film sensacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial komediowy
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:10film dokumentalny
21:20reportaż
21:35magazyn kulturalny
22:35magazyn kulturalny
23:05cykl felietonów
23:20dramat obyczajowy
20:00dramat obyczajowy
22:10serial historyczny
23:10film erotyczny

Filmowe

od 18:35dramat obyczajowy
20:10komediodramat
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:20film SF
20:00serial dokumentalny
zdjęcie
22:20film obyczajowy
20:00serial kryminalny
20:50serial kryminalny
21:45serial historyczny
22:35serial historyczny
23:30serial kryminalny
od 19:05komedia
21:00czarna komedia
23:00komedia
od 17:55dramat biograficzny
20:10serial obyczajowy
21:45serial komediowy
22:15serial sensacyjny
23:10thriller
od 19:25dramat obyczajowy
21:00thriller
23:00serial obyczajowy
23:55serial obyczajowy
od 19:10dramat obyczajowy
21:00serial obyczajowy
22:00serial komediowy
22:35serial komediowy
zdjęcie
20:00dramat biograficzny
zdjęcie
22:05dramat psychologiczny
od 18:40melodramat
23:25komedia

Sportowe

od 19:45mecz ćwierćfinałowy
20:55magazyn informacyjny
20:30magazyn piłkarski
zdjęcie
21:00magazyn piłkarski
22:05magazyn piłkarski
23:00mecz: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
od 18:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
20:30magazyn piłkarski
22:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
20:00magazyn piłkarski
20:40mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
22:50mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
20:00program informacyjny
20:07mecz fazy grupowej: Glasgow Warriors - Leinster Rugby
23:00mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
20:00magazyn piłkarski
21:55magazyn piłkarski
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!