Program TV na niedzielę 24.03.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Sanatorium miłości 6 (3)
od 21:20reality show
"Sanatorium miłości 6". Kulisy programu (3)
22:10cykl felietonów
Kwartet
23:25komediodramat
Dżentelmeni
1:15film kryminalny
TVP 2
Sprzymierzeni
od 20:00thriller
Panorama
22:20magazyn informacyjny
Obietnica (5)
22:55serial kryminalny
Kino bez granic: Piosenki o miłości
0:05dramat obyczajowy
Nasze najlepsze wesele
1:55komedia
Polsat
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (137)
od 20:00program rozrywkowy
Planeta Singli. Osiem historii: Usłysz mnie (4)
22:10serial komediowy
Chłopaki nie płaczą
23:20komedia kryminalna
Anakonda
1:40thriller
TVN
Uwierz w ducha
od 21:35komediodramat
Czas na show. Drag me out (3/6)
0:05program rozrywkowy
Śmiertelna głębia
1:10thriller
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Pablo Escobar: Szef zła (4)
22:00serial dokumentalny
Pablo Escobar: Szef zła (5)
23:00serial dokumentalny
Na osi (481)
0:00magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (5)
0:35magazyn motoryzacyjny
Zdrada małżeńska
1:10dramat obyczajowy
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (305)
22:00reality show
Król Skorpion 3: Walka o odkupienie
23:05film przygodowy
Wielkie tajemnice historii: Roswell: Pierwszy świadek: Autor (Część 1) (5)
1:25serial dokumentalny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (81)
22:00serial kryminalny
Prawo do zemsty
23:00film sensacyjny
Włatcy móch: Rzeński pierwiosnek (105)
0:55serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Gwuść do trómny (107)
1:25serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Małamysz (109)
1:55serial animowany dla dorosłych
TV Puls
Niedziela z gwiazdami: John Wick 3
od 20:00film sensacyjny
Jestem zemstą
22:40film sensacyjny
Karbala
0:15dramat wojenny
TVP Kultura
Córka D'Artagnana
od 20:00film kostiumowy
Kino krótkich filmów: Insekt
22:20film animowany
Tarantino: Bękart kina
23:00film dokumentalny
Kino nocne: Śmiertelnie proste
0:55thriller
TVP Polonia
Premiera: Marzec '68
od 21:15dramat obyczajowy
Słownik polsko@polski (605)
23:25talk-show prof. Jana Miodka
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1778)
0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
od 21:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. (2)
22:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 2 (3)
23:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski (4)
0:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (3)
1:10program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Crossfire (2)
od 21:10serial kryminalny
Crossfire (3)
22:10serial kryminalny
Crossfire (4-ost.)
23:10serial kryminalny
Kino Mówi: Mistrzowie: Jeszcze jest czas
0:10dramat obyczajowy
AXN
Policja zastępcza
od 20:00komedia sensacyjna
Resident Evil: Ostatni rozdział
22:20horror
Cloverfield Lane 10
0:25thriller
CANAL+ 1
Premiera: Podejrzana
22:00thriller
Kiedy ślub? (7)
0:15serial komediowy
Narodziny mistrza
1:05film biograficzny
CANAL+ Family
Gra w przyjaźń
od 21:50horror SF
Rekruci: Nowe początki (10-ost.)
23:35serial dokumentalny
Dalej jest dzień
0:35film krótkometrażowy
Szereg syczący
1:00film krótkometrażowy
Twój kawałek ogrodu (4)
1:40serial dokumentalny
CANAL+ Film
Canal+ Film w akcji: Tajniak
od 21:35dramat kryminalny
Półtora bandziora
23:20komedia kryminalna
Zabójca
0:50thriller
CANAL+ Premium
Premiera: Podejrzana
od 21:00thriller
Kiedy ślub? (7)
23:15serial komediowy
Narodziny mistrza
0:05film biograficzny
Sponsoring
1:50dramat społeczny
CANAL+ Seriale
Belfer 3 (3)
od 21:35serial kryminalny
Belfer 3 (4)
22:15serial kryminalny
Belfer 3 (5)
23:05serial kryminalny
Belfer 3 (6)
23:45serial kryminalny
Belfer 3 (7)
0:30serial kryminalny
Belfer 3 (8)
1:15serial kryminalny
CBS Europa
Szaleństwa miłości
od 21:00komediodramat
Klub dyskusyjny
22:45dramat biograficzny
Czas patriotów
1:15film sensacyjny
Epic Drama
Panna Marple: Tajemnica Sittaford
od 21:30film kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Elizjum (1)
23:30serial kryminalny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Pasażer (3)
0:40serial kryminalny
HBO
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
22:05komediodramat
Opancerzony
23:50film sensacyjny
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
1:15komediodramat
HBO 2
Sisu
od 21:25dramat wojenny
Bodies Bodies Bodies
23:00horror komediowy
Wielka: Moscow Mule (4)
0:35serial komediowy
Les Misérables: Nędznicy
1:30musical
HBO 3
Premiera: Typ: Zabójca (2)
od 21:50serial kryminalny
Maggie
22:40horror
Naznaczony: Czerwone drzwi
0:15horror
Kino Polska
Moja krew
od 21:50dramat obyczajowy
Nielegalni (5)
23:50serial sensacyjny
Nielegalni (6)
1:00serial sensacyjny
Polsat Film
Klasyczna niedziela: Obcy kontra Predator 2
od 21:00film SF
Agenci
23:00film sensacyjny
Ślad: Nocna przygoda (41)
1:20serial kryminalny
Stopklatka
Premiera: Hiacynt
od 20:00dramat obyczajowy
Krwawa zemsta
22:30film sensacyjny
Terrorysta
0:05film kryminalny
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 20:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Boks: BKFC 58 w Sofii
22:00waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:00mecz: Widzew Łódź - Legia Warszawa
Eurosport 1
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024
od 21:00mecz finałowy
The Minute
0:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
0:05mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
1:30kolarstwo
Eurosport 2
Golf: Valspar Championship
od 18:00finał
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
23:00kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Wyścig Gandawa-Wevelgem
0:00kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:30zjazd mężczyzn
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie
1:00slopestyle mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE GiEK Skra Bełchatów
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 20:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
23:00pokazy mistrzów
Polsat Sport News
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
od 21:00pokazy mistrzów
Sporty walki: UFC Fight Night
22:30walka: Amanda Ribas - Rose Namajunas 24.03.2024
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 21:30program informacyjny
Piłka nożna
22:15mecz towarzyski: Słowacja - Austria
Boks: KnockOut Boxing Night 31 w Zakopanem
0:20waga junior ciężka: Michał Cieślak - Tommy McCarthy
Boks: KnockOut Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju
1:20waga superkogucia: Laura Grzyb - Stevi Levy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!