Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
23:00serial dokumentalny
20:05program rozrywkowy
21:40thriller SF
od 19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
zdjęcie
21:30serial obyczajowy
22:30talk-show
23:30magazyn reporterów
zdjęcie
20:00dramat przygodowy
zdjęcie
22:25film sensacyjny
21:00thriller
23:00serial animowany
23:30serial animowany
20:00program popularnonaukowy
23:00komediodramat
20:00film sensacyjny
22:30dramat sensacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:10reportaż
21:55koncert
22:10program publicystyczny
22:40cykl felietonów
20:00komedia
21:45program rozrywkowy
22:20magazyn motoryzacyjny
23:05film erotyczny

Filmowe

od 18:25film kryminalny
20:10dramat obyczajowy
22:25dramat biograficzny
zdjęcie
20:00serial kryminalny
zdjęcie
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00serial fantasy
zdjęcie
od 19:15komedia sensacyjna
zdjęcie
21:00dramat obyczajowy
23:05dramat kryminalny
20:00magazyn informacyjny
20:10chochliki telewizyjne
20:15komedia sensacyjna
zdjęcie
22:00dramat obyczajowy
20:00komediodramat
21:35komedia
23:20dramat obyczajowy
20:00dramat obyczajowy
21:25dramat biograficzny
23:30dramat obyczajowy
20:00serial kryminalny
20:50serial kryminalny
21:40film krótkometrażowy
22:00serial sensacyjny
22:45serial sensacyjny
23:40serial kryminalny
od 18:35film przygodowy
21:00film sensacyjny
23:10dramat przygodowy
od 19:55serial kryminalny
21:00film sensacyjny
22:55dramat kryminalny
od 18:35dramat obyczajowy
20:10thriller
22:15thriller
20:00serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
22:50film SF
20:00komedia sensacyjna
22:10dramat sensacyjny
23:05dramat kryminalny
20:00komedia
22:00komedia
21:00serial komediowy
21:50serial komediowy
22:15serial komediowy
22:45film sensacyjny

Sportowe

od 19:25mecz 1/16 finału: FC Cartagena - Sevilla FC
21:25mecz 1/16 finału: Real Murcia - FC Barcelona
23:30magazyn sportowy
23:45newsy sportowe
20:00mecz: Wisła Płock - Śląsk Wrocław
22:00mecz: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore
od 19:30waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
20:15mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
23:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
od 19:50mecz: Maccabi Tel Awiw - Olympiakos Pireus
22:00magazyn piłkarski
22:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
od 19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
21:00magazyn piłkarski
23:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
od 18:25mecz 1/16 finału: SV Wiehen Wiesbaden - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
20:40mecz 1/16 finału: 1. FC Magdeburg - Borussia Dortmund
22:45program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!