Program TV na piątek 03.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Pytanie dnia
od 19:55program publicystyczny
Reporterzy
20:15magazyn reporterów
Miłość jest blisko
20:35komedia romantyczna
Matylda (9)
22:30serial kostiumowy
Bóg zemsty
23:30dramat sensacyjny
TVP 2
Barwy szczęścia (2994)
od 19:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2995)
20:10serial obyczajowy
Anna Wyszkoni na dobry wieczór
20:50widowisko muzyczne
To jest grane (8)
21:55program muzyczny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Spectre
23:05film sensacyjny
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (203)
20:05program rozrywkowy
Bracia (8)
22:10serial obyczajowy
Szybcy i wściekli 8
23:10film sensacyjny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Wymyśleni bohaterowie
20:00komediodramat
Kabaretowy Szał: Smile
22:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (6)
23:15program rozrywkowy
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (798)
20:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (794)
21:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (795)
22:00serial kryminalny
Prawdziwa jazda 2
23:00komedia sensacyjna
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (36)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (37)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (38)
22:00serial kryminalny
13 godzin: Tajna misja w Benghazi
23:00film sensacyjny
TV Puls
Champion 4: Walka o honor
20:00film sensacyjny
Jeden strzał
21:50thriller
Zakon
23:55film sensacyjny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Wstęp do filmu "Nebraska"
20:00magazyn filmowy
Wieczór kinomana: Nebraska
20:05dramat obyczajowy
Hala odlotów
22:10talk-show
07 zgłoś się: Grobowiec rodziny von Rausch (10/21)
23:15serial kryminalny
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Dla twojego dobra (918)
20:25serial obyczajowy
Na sygnale: Na zimno (446)
21:20serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Tu i teraz (447)
21:45serial fabularno-dokumentalny
Czterdziestolatek: Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze (14/21)
22:15serial obyczajowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 2 (4)
20:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
21:00program rozrywkowy
Premiera: Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni (4)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Chyba (1)
23:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Obława (3-ost.)
od 19:05serial kryminalny
Premiera: Wróg doskonały
20:10thriller
Premiera: Obietnica
21:50thriller
Premiera: Fuks
23:40komedia sensacyjna
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (22)
20:05serial kryminalny
Star Trek: W nieznane
21:05film SF
Watchmen
23:40film SF
CANAL+ 1
Dla niej wszystko
od 19:50dramat kryminalny
Premiera: Brygada (6)
22:00serial sensacyjny
John Wick 4
22:50film sensacyjny
CANAL+ Family
Maria Antonina (7)
20:05serial biograficzny
Maria Antonina (8)
21:00serial biograficzny
Claremont. Morderca z sąsiedztwa (3-ost.)
22:05serial dokumentalny
Kto zabił Pamelę Maurer? (1)
23:00serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Dla niej wszystko
od 18:50dramat kryminalny
Premiera: Brygada (6)
21:00serial sensacyjny
John Wick 4
21:50film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Leopard Skin (5)
20:00serial kryminalny
Leopard Skin (6)
20:35serial kryminalny
Leopard Skin (7)
21:05serial kryminalny
Leopard Skin (8)
21:30serial kryminalny
Baronowie (5)
22:00serial obyczajowy
Baronowie (6)
22:55serial obyczajowy
Baronowie (7)
23:55serial obyczajowy
CBS Europa
Kapuśniaczek
od 19:00komedia
SpongeBob: Na suchym lądzie
21:00komedia
Chłopięcy świat
22:55dramat obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Szarada (20)
od 19:40serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Sąsiedztwo pani Crabtree (10)
20:30serial kryminalny
Babilon Berlin 4 (6)
21:30serial kryminalny
Poirot 11: Trzecia lokatorka (3)
22:30serial kryminalny
HBO
Zadzwoń do Jane
od 18:10dramat obyczajowy
Premiera: Gniew Becky
20:10thriller
Premiera: American Pie 2
21:35komedia
Supersamiec
23:20komedia
HBO 2
Mrówka Z
od 19:30film animowany
Terminator 3: Bunt maszyn
20:55film SF
Brandy Melville i kult szybkiej mody
22:45film dokumentalny
HBO 3
Premiera: Prawo ulicy 4: Final Grades (13)
od 19:40serial kryminalny
Gra o tron 8: Winterfell (1)
21:00serial fantasy
Gra o tron 8: A Knight of the Seven Kingdoms (2)
21:50serial fantasy
Gra o tron 8: The Long Night (3)
22:45serial fantasy
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Super Piątek
22:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga francuska
23:00mecz: RC Lens - FC Lorient
CANAL+ Sport 5
Premiera: La Liga Preview Show
20:00magazyn piłkarski
Boxing World Weekly - Wokół ringu
20:30magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: RC Lens - FC Lorient
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 19:45mecz półfinałowy
The Minute
23:00magazyn sportowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
23:056. etap
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:00best of
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
21:006. etap
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
22:002. runda
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 18:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
23:00mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
20:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
23:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 18:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25koszykówka
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
22:30mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
TVP Sport
Hokej
od 19:30mecz towarzyski: Słowacja - Polska
Pierwsza Dama
21:45film dokumentalny
Sportowy wieczór
22:50program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 12 - walka wieczoru: Mariusz Pudzianowski - Marcin Najman (3)
23:35magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!