Program TV na wtorek 07.05.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - 1. półfinał
od 21:00koncert
Dżungla
23:30dramat przygodowy
TVP 2
Na sygnale: Mistrz ucieczek (570)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Izabela, królowa Hiszpanii (1)
23:00serial kostiumowy
Show
23:50film sensacyjny
TVN
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (4/6)
od 21:35reality show
Kuba Wojewódzki (10/12)
22:40talk-show
Superwizjer
23:40magazyn reporterów
Skazana 3 (4/7)
0:15serial kryminalny
Dowody zbrodni 7 (7/22)
1:25serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
od 21:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
22:45program rozrywkowy
Radioaktywny terror
23:40thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
1:30program rozrywkowy
TV 4
Dzień Bastylii
od 21:00dramat sensacyjny
American Pie: Księga miłości
23:00komedia
Love Island. Wyspa miłości (25)
1:00reality show
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (709)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (710)
23:00serial kryminalny
Więzienie (35)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (36)
0:35serial dokumentalny
Święty (139)
1:00serial komediowy
Święty (140)
1:30serial komediowy
TV Puls
Niebezpieczni intruzi
22:00thriller
Prawo zbrodni
23:55dramat kryminalny
Dzielnica strachu 6 (246)
1:50serial kryminalny
TVN 7
Zabójcza broń
od 21:00film sensacyjny
Wzgórze krwi
23:20horror
Hotel Paradise 8 (35/40)
1:50reality show
TVP Kultura
Sprawa Dantona
od 20:00sztuka Stanisławy Przybyszewskiej
Lekkie obyczaje: Mąż fryzjerki
22:45dramat kryminalny
Bunuel: surrealista wśród reżyserów
0:20film dokumentalny
TVP Polonia
68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - 1. półfinał
od 21:00koncert
Tylko jeden skecz: "Tofik" - Kabaret Ani Mru-Mru (1)
23:20program rozrywkowy
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (860)
0:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Murcia
0:30magazyn kulinarny
Studio Lwów
1:00program informacyjny
Przepis dnia (34)
1:20magazyn kulinarny
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
WP
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (22)
od 21:20serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
22:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni (4)
23:20program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Polak, Rusek, Niemiec (7)
0:20program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (4)
1:20program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Premiera: Niewierna
od 20:10dramat obyczajowy
W pętli czasu
22:20thriller
Złe baśnie
0:15thriller
AXN
Premiera: Rekrut: FBI (8/22)
22:00serial kryminalny
MacGyver (1)
23:00serial akcji
MacGyver (2)
23:55serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
0:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
1:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Premiera: Narodziny mistrza - Boris Becker
22:00film biograficzny
Hipnoza
23:40thriller
Ślub doskonały
1:10komedia romantyczna
CANAL+ Family
Terapia par 3 (10)
22:05reality show
Terapia par 3 (11)
22:40reality show
Terapia par 3 (12)
23:10reality show
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
23:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
0:20serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (6)
1:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Mafia Mamma
od 21:45komedia sensacyjna
Tori i Lokita
23:25dramat obyczajowy
Black Lotus
1:00film sensacyjny
CANAL+ Premium
Premiera: Narodziny mistrza - Boris Becker
od 21:00film biograficzny
Hipnoza
22:40thriller
Ślub doskonały
0:10komedia romantyczna
Zawsze będę widzieć wasze twarze
1:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Granica zbrodni (4)
22:00serial kryminalny
Granica zbrodni (5)
22:45serial kryminalny
Granica zbrodni (6)
23:30serial kryminalny
Miss '89 (5)
0:20serial obyczajowy
Miss '89 (6)
1:05serial obyczajowy
Miss '89 (7)
1:55serial obyczajowy
CBS Europa
Mów mi Dave
od 21:00komedia
SpongeBob: Na suchym lądzie
22:50komedia
Mamo, wróć (1/3)
0:45dramat obyczajowy
Mamo, wróć (2/3)
1:55dramat obyczajowy
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
od 21:30serial obyczajowy
Inspektor George Gently 6: Gently pod ziemią (4)
22:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
0:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Szpieg, który kochał Murdocha (5)
1:15serial kryminalny
HBO
Królowa wojownik
od 21:50dramat przygodowy
Wanted: Ścigani
0:05film sensacyjny
Zadzwoń do Jane
1:55dramat obyczajowy
HBO 2
Bez urazy
od 21:15komedia
Tamte dni, tamte noce
23:00melodramat
Stylowy romans
1:10komedia romantyczna
HBO 3
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
od 21:45serial obyczajowy
Martwe zło: Przebudzenie
22:40horror
Helikopter w ogniu
0:15dramat wojenny
Kino Polska
Mały Zgon (9)
22:05serial kryminalny
Mały Zgon (10-ost.)
23:20serial kryminalny
Porno
0:40komedia
Polsat Film
Wesoły wtorek: Wtorek
od 21:00komedia
Szczęścia chodzą parami
22:50komedia romantyczna
Gliniarze: Esteta (706)
1:05serial paradokumentalny
Stopklatka
Dzień zagłady
od 20:00film katastroficzny
Najlepsi z najlepszych
22:25film sensacyjny
Potop Redivivus
0:40film historyczny
Warner TV
Kosmiczni kowboje
od 20:00film SF
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
22:25komedia
Zabójcza broń
0:05film sensacyjny
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 31. kolejka
od 21:35magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
22:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: Getafe CF - Athletic Club
Magazyn skrótów LaLiga
1:55magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Magazyn PGE Ekstraliga
od 21:30magazyn żużlowy
Basket+
23:00newsy sportowe
Basket Office
23:20magazyn koszykarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:004. etap: Acqui Terme - Andora
The Minute
23:55magazyn sportowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
0:00zjazd mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
1:00finały boulderingu mężczyzn
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
22:00mecz finałowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
0:00finały boulderingu kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:004. etap: Acqui Terme - Andora
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 20:00mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
1:00waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
Polsat Sport Extra
Piłka nożna z archiwum
od 21:00
Sporty walki: FEN 49 w Mrągowie
1:00walka: Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023
Polsat Sport News
Piłka nożna z archiwum
od 20:30
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Sporty walki: Babilon MMA 35 w Jaworznie
1:30walka: Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński 2 21.04.2023
TVP Sport
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
od 21:10podsumowanie
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 21 - walka: Mamed Chalidow - Kendall Grove (5)
23:45magazyn sportów walki
Boks: Walka o pas IBO World w Shawnee
1:40waga lekka: Maxi Hughes - George Kambosos Jr.
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!