Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Program informacyjny 19.30
od 19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:15magazyn informacyjny
Sport
20:20magazyn sportowy
Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem
20:30koncert
Od zera do milionera - 20 lat w Unii
22:20film dokumentalny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (6)
23:20cykl felietonów
La La Land
23:30film muzyczny
TVP 2
Spectre
20:00film sensacyjny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (5)
23:00cykl felietonów
Godziny strachu
23:15thriller
Polsat
Nasz nowy dom (317)
20:05reality show
Duże dzieci
21:05komedia
Gang dzikich wieprzy
23:20komedia przygodowa
TVN
Na Wspólnej (3811)
20:05serial obyczajowy
Milionerzy (735)
20:40teleturniej
The Traitors. Zdrajcy (10/13)
21:15program rozrywkowy
Eagle Eye
22:15thriller
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Król chmur
20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał
21:40program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B
22:40program rozrywkowy
Oszukana
23:45dramat obyczajowy
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (796)
20:00serial kryminalny
Prawdziwa jazda
21:00komedia sensacyjna
Eksperyment
23:05thriller
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (15)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (16)
21:00serial sensacyjny
Obóz integracyjny
22:00komedia sensacyjna
TVP Kultura
Kingsajz
20:00komedia
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (5)
21:55cykl felietonów
Profesor T: Tajemnica Sophie (5)
22:05serial kryminalny
Jazz.pl Polskie Radio: Young Power
23:10koncert
TVP Polonia
Program informacyjny 19.30
od 19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:15magazyn informacyjny
Sport
20:20magazyn informacyjny
Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem
20:30koncert
Zupa nic
22:15komediodramat
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (6)
23:50cykl felietonów
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (30)
od 19:55serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile, część 3 (5)
21:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. (2)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski 2 (5)
23:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Bardzo poszukiwany człowiek
od 18:00thriller
Zdrajca (1)
20:10serial sensacyjny
Zdrajca (2)
21:00serial sensacyjny
Zdrajca (3)
21:40serial sensacyjny
Zdrajca (4)
22:20serial sensacyjny
Zdrajca (5)
23:00serial sensacyjny
Zdrajca (6)
23:40serial sensacyjny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (18)
20:05serial kryminalny
The Good Doctor 5 (18)
21:05serial obyczajowy
Premiera: Szpital świętej Marii (5/10)
22:00serial obyczajowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (17)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (18)
23:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Święto ognia
20:05komedia obyczajowa
Premiera: Premierowa Jazda: Krystian Pesta
21:45magazyn
Premiera: Vigil 2 (2)
22:00serial sensacyjny
Hipnoza
23:00thriller
CANAL+ Family
Maria Antonina (3)
20:05serial biograficzny
Maria Antonina (4)
21:05serial biograficzny
Terapia par 3 (1)
22:10reality show
Terapia par 3 (2)
22:40reality show
Terapia par 3 (3)
23:15reality show
Złombol (4)
23:55serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Święto ognia
od 19:05komedia obyczajowa
Premiera: Premierowa Jazda: Krystian Pesta
20:45magazyn
Premiera: Vigil 2 (2)
21:00serial sensacyjny
Hipnoza
22:00thriller
Gorące krzesło
23:30thriller
CANAL+ Seriale
Leopard Skin (1)
20:00serial kryminalny
Leopard Skin (2)
20:25serial kryminalny
Leopard Skin (3)
20:55serial kryminalny
Leopard Skin (4)
21:25serial kryminalny
Baronowie (1)
21:55serial obyczajowy
Baronowie (2)
22:50serial obyczajowy
Baronowie (3)
23:50serial obyczajowy
CBS Europa
Tatuaż
od 19:10komedia
SpongeBob Kanciastoporty
21:00film animowany
Firma
22:45dramat sensacyjny
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Zakres operacji (18)
od 19:35serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Chatka w lesie (8)
20:30serial kryminalny
Sisi 3 (6-ost.)
21:30serial kostiumowy
Domina 2 (3)
22:30serial historyczny
Hiszpańska księżniczka: Zuchwały plan (3)
23:40serial kostiumowy
HBO
7500
od 18:35thriller
Miłość i śmierć: Do No Evil (4)
20:10serial kryminalny
Miłość i śmierć: The Arrest (5)
21:00serial kryminalny
Sympatyk (3)
21:55serial szpiegowski
Dobry ogrodnik
22:55thriller
HBO 2
Cała prawda o Szekspirze
od 19:30dramat biograficzny
Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
21:15film biograficzny
Zła kobieta
23:40komedia
HBO 3
Premiera: Prawo ulicy 4: Know Your Place (9)
20:00serial kryminalny
Premiera: East New York: In the Bag (18)
21:00serial kryminalny
Nasza bandera znaczy śmierć: Pilot (1)
21:45serial przygodowy
Men
22:20horror
Polsat Film
Uncharted
od 18:35film przygodowy
Sensacyjna środa: Kingsman: Złoty krąg
21:00komedia sensacyjna
Kod da Vinci
23:55thriller
Warner TV
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
20:00komedia
Zabójcza broń
21:35film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie
23:45horror
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 18:30magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
20:15magazyn piłkarski
Ligue1 Review
21:15magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
22:15magazyn piłkarski
LaLiga World
23:15magazyn piłkarski
Basket Office
23:50magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Magazyn PGE Ekstraliga
od 18:30magazyn żużlowy
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
20:15mecz: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 19:45mecz ćwierćfinałowy
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:40rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: SC Magdeburg - Industria Kielce
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
22:30mecz ćwierćfinałowy
Full Contact
23:00magazyn sportowy
Eurosport 2
Discovery golf
20:00magazyn sportowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
20:30cross country olympic kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
21:00cross country olympic mężczyzn
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
22:004. etap
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
23:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
23:302. wyścig w klasie MXGP
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 18:003. mecz finałowy fazy-play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
20:30mecz finałowy fazy play-off
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:003. mecz finałowy fazy-play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00studio
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
21:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
23:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga szkocka
od 18:00mecz: St. Mirren FC - Rangers FC
Piłka nożna: Liga czeska
20:30mecz: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
22:30mecz: Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
TVP Sport
Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy - Grudziądz 2024
od 18:35żużel
Boks: KnockOut Boxing Night 27 w Rzeszowie
20:55waga junior ciężka: Michał Cieślak - Dylan Bregeon; waga bridger: Łukasz Różański - Alen Babić
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
22:05waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Jean Jacques Olivier
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 33 - walka wieczoru: Mamed Chalidov - Michał Materla (1)
23:45magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!