Program TV na niedzielę 05.05.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Magazyn Ekspresu Reporterów
od 22:20
Moje wielkie greckie wesele
23:25komedia romantyczna
Pianista
1:10dramat wojenny
TVP 2
Kino bez granic: Drugie życie Pana Alaina
od 22:45komediodramat
Ludzie i bogowie: Żelazny Ernst (8/13)
0:35serial historyczny
Ludzie i bogowie: Dopaść generała (9/13)
1:25serial historyczny
Rififi po sześćdziesiątce
2:20komedia obyczajowa
TVN
Steve Jobs
od 22:55dramat biograficzny
Kuchenne rewolucje (9/12)
1:25program rozrywkowy
Szpital (179)
2:20serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
od 22:50program rozrywkowy
Na osi (487)
23:55magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (11)
0:25magazyn motoryzacyjny
Blackmark
1:00thriller
Ekstremiści
2:50film sensacyjny
TV 4
Diabeł
od 22:30horror
STOP Drogówka
0:00magazyn policyjny
Navy Seals - tajna broń Ameryki (2-ost.)
1:05serial dokumentalny
TV 6
Droga przez piekło
23:00thriller
Włatcy móch: Muzełum (12)
1:00serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Mikołajki (13)
1:30serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Wykopki (14)
2:00serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Karnawau (15)
2:30serial animowany dla dorosłych
TV Puls
Cudzoziemiec
od 22:00film sensacyjny
Solomon Kane: Pogromca zła
0:10film fantasy
Zobacz to!: Dyżur 3 (38)
2:20serial dokumentalny
TVN 7
Zabójcza broń
od 22:20film sensacyjny
Adrenalina
0:35film sensacyjny
Mój sąsiad morderca 7 (9/20)
2:15serial dokumentalny
TVP Kultura
Więcej niż fikcja: Botero
23:05film dokumentalny
Kino krótkich filmów: Własne śmieci
0:50film krótkometrażowy
Kino krótkich filmów: Pięć minut starsza
0:55film animowany
Kino nocne: Morderstwo w hotelu Hilton
1:15film kryminalny
TVP Polonia
Muzyczne NAJ: Martyna Jakubowicz
od 22:50magazyn muzyczny
Słownik polsko@polski (610)
23:25talk-show prof. Jana Miodka
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1788)
0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
WP
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf (1)
od 22:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
23:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 4: Artur Andrus (1)
0:50program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (2)
1:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 3: Mariusz Kałamaga (1)
2:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Kino Mówi: Z Cannes: Nitram
od 21:55thriller
Jeszcze jest czas
0:10dramat obyczajowy
Furioza (4-ost.)
2:15serial sensacyjny
CANAL+ 1
Brygada (6)
od 22:30serial sensacyjny
Premiera: Fast Charlie
23:20film sensacyjny
Miało cię nie być
0:55komediodramat
Król Algierii
2:20komediodramat
CANAL+ Family
Gniazdo Kondora
od 21:55dramat sensacyjny
Wszystkie wojny Rosji (2)
23:50film dokumentalny
Chatka
0:55film krótkometrażowy
Zanim zasnę
1:15film krótkometrażowy
Tylko do świtu
1:35film krótkometrażowy
Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2 (1)
2:15magazyn poradnikowy
Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2 (2)
2:40magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Podniebne sekrety
23:00thriller
Czarny demon
0:30thriller
Niemożliwe
2:15dramat katastroficzny
CANAL+ Premium
Premiera: Fast Charlie
od 22:20film sensacyjny
Miało cię nie być
23:55komediodramat
Król Algierii
1:20komediodramat
Długi weekend
2:55film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Yellowjackets 2: Old Wounds (4)
od 22:50serial grozy
Leopard Skin (1)
23:50serial kryminalny
Leopard Skin (2)
0:15serial kryminalny
Leopard Skin (3)
0:45serial kryminalny
Leopard Skin (4)
1:15serial kryminalny
Jak zostać Elżbietą (3)
1:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (4)
2:35serial historyczny
Epic Drama
Panna Marple: Strzały w Stonygates
od 21:30film kryminalny
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Dobrze zaprojektowana śmierć (1)
23:35serial kryminalny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 6: Słodycze (3)
0:40serial kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
2:15film kryminalny
HBO 2
Zakonnica
od 21:55horror
Zakonnica 2
23:30horror
Wielka: The Beaver's Nose (10)
1:20serial komediowy
Bank
2:10dramat sensacyjny
HBO 3
Barbie
od 22:50komediodramat
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
0:40dramat wojenny
Czuję twój oddech (3)
2:40serial kryminalny
Kino Polska
Stacja
od 22:00film kryminalny
Mały Zgon (7)
0:05serial kryminalny
Mały Zgon (8)
1:20serial kryminalny
Wściekły
2:40film kryminalny
Polsat Film
Klasyczna niedziela: Bad Boys
od 21:00komedia sensacyjna
Wtorek
23:30komedia
Ślad: Nocna przygoda (41)
1:30serial kryminalny
Ślad: Nędzne usprawiedliwienie (42)
2:30serial kryminalny
Stopklatka
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
od 22:00western komediowy
Samowolka
0:30dramat obyczajowy
Milion dolarów
1:50komediodramat
Warner TV
Batman
od 21:35film przygodowy
Oszukać przeznaczenie 5
0:05horror
Mad Max 2: Wojownik szos
1:45film SF
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Premiera: Sport+
23:00magazyn piłkarski
Turbokozak
0:00magazyn piłkarski
Turbokozak Extra
0:35magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
1:15mecz: Rayo Vallecano - UD Almeria
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
23:00magazyn piłkarski
Liga+ Extra: Dogrywka
0:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:40mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
0:008. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz finałowy
Eurosport 2
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
od 19:00finał
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
0:001. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
0:301. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
1:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
1:302. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Giro d'Italia
2:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 22:00mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Boks: Rocky Boxing Night w Karlinie
1:00waga superlekka: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC 301
od 22:00walka: Alexandre Pantoja - Steve Erceg 04.05.2024
Atleci
1:30magazyn sportowy
Sporty walki: FEN 43 w Szczecinie
2:00walka: Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022
Polsat Sport News
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Brasilii
23:00mecz finałowy kobiet
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Brasilii
0:00mecz finałowy mężczyzn
Sporty walki: Babilon MMA 36 w Jaworznie
1:30walka: Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 22:45program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!