Program TV na niedzielę 05.05.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
Miłość jest blisko
od 1:55komedia romantyczna
Jaka to melodia?
3:50teleturniej muzyczny
Tacy byliśmy: Cud narodzin (3)
4:50cykl reportaży
Sprawa dla reportera
5:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Legalna blondynka 2
od 1:40komedia
Podły, okrutny, zły
3:25film biograficzny
Barwy szczęścia (2994)
5:30serial obyczajowy
Polsat
Terminator: Ocalenie
od 1:00thriller SF
Świat według Kiepskich: Ciucholand (250)
3:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Skok (251)
4:00serial komediowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
TVN
Lady Gucci: historia czarnej wdowy
2:05film dokumentalny
Szpital (178)
3:30serial paradokumentalny
Uwaga!
4:15magazyn reporterów
Nauka jazdy (2/12)
4:30program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (6/14)
4:55program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (18/26)
5:15serial dokumentalny
Uwaga!
5:45magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Droga po śmierć
od 1:35thriller
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (18)
3:20program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
4:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
4:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
4:45program rozrywkowy
Na osi (487)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Interwencja
3:05magazyn reporterów
Disco Polo Live (2318)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
Spadkobiercy (51)
od 1:55program rozrywkowy
Benny Hill (47)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Internetowa znajomość (9)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Test wierności (10)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Takie same (43)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Zobacz to!: Dyżur 3 (33)
2:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (34)
2:35serial dokumentalny
Taki jest świat 9 (18)
3:00program informacyjny
Menu na miarę (2)
3:50program kulinarny
Menu na miarę (3)
4:25program kulinarny
Dyżur 3 (35)
4:50serial dokumentalny
Dyżur 3 (36)
5:20serial dokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Prezent na urodziny (28)
5:50serial paradokumentalny
TVN 7
Poszukiwany
od 0:10film sensacyjny
Mój sąsiad morderca 7 (8/20)
2:10serial dokumentalny
Medium z Long Island (3/30)
3:00reality show
Nagi instynkt przetrwania (2/17)
3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 2: Jan Mela (4/7)
4:25talk-show
Szkoła (362)
5:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Hala odlotów
od 1:35talk-show
Kino nocne: Mój ojciec Staś
2:40film dokumentalny
Projektując przyszłość
3:45film dokumentalny
Teledysk: Helaine Vis - "Destiny"
4:50magazyn muzyczny
Podróże z historią: Zwykła historia niezwykłych nazw (54)
5:15serial dokumentalny
TVP Polonia
Małgorzata Ostrowska na dobry wieczór
3:55widowisko muzyczne
Czterdziestolatek: Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze (14/21)
4:50serial obyczajowy
Tylko jeden skecz: "Wylęgarnia smaków" - Kabaret Moralnego Niepokoju
5:45program rozrywkowy
WP
Morderstwa w Midsomer (2)
2:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu (15)
4:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
5:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Nosorożec
od 0:15film kryminalny
Furioza (3)
2:15serial sensacyjny
Sukienka
3:05film krótkometrażowy
Wenus z Willendorfu
3:45film krótkometrażowy
Zanim zasnę
4:20film krótkometrażowy
Nie taki krokodyl straszny
4:50film krótkometrażowy
Kruk. Czorny Woron nie śpi (1)
5:05serial kryminalny
AXN
Przekręt
od 1:30komedia sensacyjna
FBI 3 (12/15)
3:45serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (10/15)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Fear The Night
od 0:55thriller
20 dni w Mariupolu
2:35film dokumentalny
Jezioro Słone
4:10komedia obyczajowa
Miasta rytm: Wrocław
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Mother Dear
od 1:40film krótkometrażowy
Małe-wielkie zmiany (1)
2:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (2)
2:40serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (3)
3:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (4)
3:40serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (5)
4:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (6)
4:40serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (7)
5:10serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (8)
5:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Jestem zemstą
od 0:50film sensacyjny
Noc tajemnic
2:20thriller
Wiarołom
3:55dramat obyczajowy
Po pierwsze
5:15film krótkometrażowy
CANAL+ Premium
20 dni w Mariupolu
od 1:35film dokumentalny
Jezioro Słone
3:10komedia obyczajowa
Miasta rytm: Wrocław
4:55serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Jak zostać Elżbietą (1)
od 1:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (2)
2:35serial historyczny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wigilia Bożego Narodzenia (7-ost.)
2:05serial obyczajowy
Detektyw Murdoch 16: Zemsta czyni mężczyznę (13)
3:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Murdoch i koniec świata (14)
3:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Niesubordynacja (15)
4:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Zemsta czyni mężczyznę (13)
5:15serial kryminalny
HBO 2
Czuję twój oddech (2)
od 1:15serial kryminalny
Capote
2:10dramat biograficzny
Policja zastępcza
4:10komedia sensacyjna
HBO 3
Dzieci zła (8)
od 1:35serial kryminalny
Dzieci zła (9)
2:25serial kryminalny
Dzieci zła (10)
3:10serial kryminalny
Premiera: Zwierzęta nocy
4:00thriller
Kino Polska
Rozmowy nocą
od 0:45komedia romantyczna
Złote runo
2:50komedia
Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
4:40film dokumentalny
Kino TV
Zbaw nas ode złego
od 1:35horror
Sex ze śniadaniem
3:55komediodramat
Mała wielka miłość
5:50komedia romantyczna
Polsat Film
Ślad: Książę na białym koniu (40)
2:00serial kryminalny
Ślad: Szaleństwo (110)
3:00serial kryminalny
Ślad: Ukąszenie kufii 1 (1)
4:00serial kryminalny
Stopklatka
Trójkąt bermudzki
2:05dramat sensacyjny
Tajemnicze archiwa ZSRR (1/2)
4:10film dokumentalny
Żmijowisko (6/7)
5:10serial kryminalny
Warner TV
Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu
od 1:45film przygodowy
Pod wodą
3:30film przygodowy
Z góry przepraszam: Pilot (1)
5:25serial komediowy
4 Blocks (1)
5:26serial kryminalny
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
od 1:15mecz: AS Monaco - Clermont Foot 63
Boks: Gala w Corpus Christi
3:30waga ciężka: Jared Anderson - Ryad Merhy
Witaj w akademii: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 1:50mecz: PGE FKS Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
2:00cross country olympic mężczyzn
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
3:00mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
4:00mecz półfinałowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
5:00cross country olympic kobiet
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
2:00mecz półfinałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:001. etap: Venaria Reale - Turyn
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
5:007. etap
Polsat Sport
Sporty walki: UFC 301
2:00karta wstępna walk
Sporty walki: UFC 301
4:00walka: Alexandre Pantoja - Steve Erceg
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN 41 w Mrągowie
od 1:30walka: Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022
Badminton: Thomas&Uber Cup
3:30mecz finałowy
TVP Sport
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
od 1:001. dzień
Boks: Gala w Kempton Park
4:50waga superpółśrednia: Roarke Knapp - Przemysław Zyśk
Sportowy wieczór
5:55program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!