Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25widowisko
23:00thriller
20:05serial obyczajowy
21:50serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
22:25komediodramat
20:05serial komediowy
20:40program rozrywkowy
zdjęcie
22:10komedia romantyczna
od 19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30reality show
23:00komedia
zdjęcie
20:00dramat obyczajowy
22:20serial kryminalny
23:25komedia romantyczna
20:00program popularnonaukowy
22:50film SF
20:00dramat biograficzny
22:35film sensacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
20:00film obyczajowy
21:50serial kostiumowy
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny

Filmowe

od 18:25film kryminalny
20:10serial obyczajowy
21:10serial obyczajowy
22:20dramat obyczajowy
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
zdjęcie
22:00serial kryminalny
23:00serial akcji
od 19:25dramat obyczajowy
22:45dramat sensacyjny
od 19:40magazyn filmowy
20:10magazyn informacyjny
20:20chochliki telewizyjne
20:25dramat obyczajowy
23:45dramat sensacyjny
20:00dramat SF
21:35dramat obyczajowy
23:25dramat obyczajowy
21:40thriller
23:35dramat obyczajowy
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
21:30serial historyczny
22:25film krótkometrażowy
22:45serial kryminalny
23:45serial kryminalny
od 18:30film kryminalny
20:10serial sensacyjny
23:00serial obyczajowy
20:00serial kryminalny
21:00serial kostiumowy
21:50serial obyczajowy
20:00dramat historyczny
23:00komedia sensacyjna
od 18:40film sensacyjny
21:00dramat kryminalny
23:15komedia romantyczna
20:00film sensacyjny
22:25dramat obyczajowy
od 19:10komedia
21:00film przygodowy

Sportowe

od 19:00mecz 1/16 finału: Real Murcia - FC Barcelona
21:00magazyn piłkarski
21:25mecz 1/16 finału: Elche CF- Atletico Madryt
23:30magazyn sportowy
23:45newsy sportowe
od 18:20mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
20:15mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
22:15mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
od 17:45mecz ćwierćfinałowy: Chrobry Głogów - Arka Gdynia
20:15mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
23:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
od 19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
23:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
od 19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
23:00magazyn piłkarski
od 18:25mecz 1/16 finału: VfL Wolfsburg - Hannover 96
20:40mecz 1/16 finału: RB Lipsk - FC Bayern Monachium
23:00program informacyjny
23:30mecz 1/16 finału: Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!