Program TV na czwartek 16.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (168)
20:30telenowela historyczna
Ojciec Mateusz 31: Mecz o wszystko (398)
21:10serial kryminalny
Sprawa dla reportera
22:05magazyn interwencyjny
Vasa. Okręt widmo: Niewiarygodna katastrofa (1/2)
23:05film dokumentalny
TVP 2
Barwy szczęścia (3003)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3004)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion (340)
20:50teleturniej
Na sygnale: Zakładnicy (576)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Erynie: Patodycea (11/12)
23:00serial kryminalny
Hala odlotów (9)
23:50talk-show
Polsat
Nasz nowy dom (322)
20:05reality show
Przyjaciółki (277)
21:10serial obyczajowy
Wpadka
22:10komedia romantyczna
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Doradca smaku
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3820)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (744)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (11/12)
21:35program rozrywkowy
American Pie 2
22:40komedia
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Stander z Johannesburga
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
22:20program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
23:20program rozrywkowy
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (807)
20:00serial kryminalny
Street Fighter: Legenda Chun-Li
21:00film sensacyjny
Krwawa zemsta
23:15film sensacyjny
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles (7)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (8)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (721)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (722)
23:00serial kryminalny
TV Puls
Gliniarz z Beverly Hills 2
20:00komedia sensacyjna
Agentka specjalnej troski
22:00komedia sensacyjna
TVP Kultura
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Kwiat wiśni i czerwona fasola"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Kwiat wiśni i czerwona fasola
21:10dramat obyczajowy
Oficerowie: Paszport (11/13)
23:15serial sensacyjny
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
Ekstradycja 2 (5/9)
20:25serial sensacyjny
Ekstradycja 2 (6/9)
21:20serial sensacyjny
Polonia 24
22:15magazyn informacyjny
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
22:50program rozrywkowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 3 (4)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (3)
21:05serial kryminalny
Ksiądz z piekła rodem (1)
22:00film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
23:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (8)
od 19:10serial sensacyjno-komediowy
Braterstwo wilków
20:10film przygodowy
Premiera: Titane
23:05thriller
AXN
MacGyver (16)
20:05serial akcji
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (11)
21:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 18 (10/16)
22:00serial sensacyjny
MacGyver (15)
23:00serial akcji
MacGyver (16)
23:55serial akcji
CANAL+ 1
Narodziny mistrza - Boris Becker
od 19:25film biograficzny
Zakładnik (1)
21:10serial kryminalny
Premiera: Niewierni w Paryżu
22:00komediodramat
Kandahar
23:35thriller
CANAL+ Family
Baronowie (7)
20:05serial obyczajowy
Baronowie (8-ost.)
21:05serial obyczajowy
Legendarne bitwy 2 (5)
22:15serial dokumentalny
Legendarne bitwy 2 (6-ost.)
23:05serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Narodziny mistrza - Boris Becker
od 18:25film biograficzny
Zakładnik (1)
20:10serial kryminalny
Premiera: Niewierni w Paryżu
21:00komediodramat
Kandahar
22:35thriller
CANAL+ Seriale
Baronowie (5)
20:00serial obyczajowy
Baronowie (6)
20:55serial obyczajowy
Baronowie (7)
21:55serial obyczajowy
Baronowie (8)
22:50serial obyczajowy
Purpurowe rzeki 4 (1)
23:50serial kryminalny
CBS Europa
Wredne dziewczyny 2
od 19:05komedia
Bracia
21:00dramat obyczajowy
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
23:05dramat obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Filadelfia (5)
od 19:40serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Morderstwo w akademiku (21)
20:30serial kryminalny
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Krwawe wesele (3)
21:30serial kryminalny
Wiedeńska krew 2: Melancholijna hrabina (1)
22:30serial kryminalny
HBO
Koty
od 18:20musical
Premiera: Wspomnienie miłości
20:10dramat obyczajowy
Premiera: I król rzekł: "Co za fantastyczna maszyna!"
21:40film dokumentalny
Premiera: Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?: A War on Convention (2)
23:15serial dokumentalny
HBO 2
Interstellar
od 19:30film SF
Ród smoka: The Heirs of the Dragon (1)
22:20serial fantasy
Ród smoka: The Rogue Prince (2)
23:25serial fantasy
HBO 3
Premiera: Banshee: Behold a Pale Rider (7)
od 19:25serial sensacyjny
Premiera: Banshee: We Shall Live Forever (8)
20:10serial sensacyjny
Wielka 2: Dickhead (2)
21:40serial komediowy
Barry 4: yikes (1)
22:35serial komediowy
Sympatyk: All for One (5)
23:05serial szpiegowski
Polsat Film
Jak poślubić milionera?
od 18:45komedia romantyczna
Romantyczny czwartek: Miłość na zamówienie
21:00komedia romantyczna
Ava
23:00thriller
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:55piłka nożna
Basket+
21:10newsy sportowe
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:25mecz: UD Almeria - FC Barcelona
Kroniki LaLiga
23:35magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:45mecz: Falubaz Zielona Góra - ebut.pl Stal Gorzów
Premiera: Speedway+
21:30magazyn sportowy
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:00magazyn bokserski
Kroniki LaLiga
22:30magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Eurosport 1
Żużel: Grand Prix Polski
od 19:15podsumowanie
Kolarstwo kobiet: Tour of Burgos
20:151. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:0012. etap: Martinsicuro - Fano
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 19:0012. etap
The Power of Olympics
22:00magazyn sportowy
Viktoria
22:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Masters of Snooker
23:00mecz finałowy
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 18:50finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Ring TVP Sport
21:05magazyn bokserski
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
22:352. etap
Boks: Night of Violence w Legnicy
23:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!