Program TV na sobotę 30.03.2024
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Pablo Escobar: Szef zła (7)
od 22:55serial dokumentalny
Odludzie
23:50dramat sensacyjny
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
1:40program rozrywkowy
Uśmiechnij się (10)
1:55program rozrywkowy
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Joanna d'Arc
0:15dramat historyczny
TVP Polonia
Słownik polsko@polski (606)
23:00talk-show prof. Jana Miodka
Polacy to wiedzą! (91)
23:30teleturniej
Panorama
0:00magazyn informacyjny
Bohdan! Trzymaj się! - benefis Bohdana Łazuki
0:35program rozrywkowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
od 22:45program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Stanisław Tym (7)
23:45program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (6)
0:45serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 8: Lekarz (8)
1:45program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 21:55mecz: FC Barcelona - UD Las Palmas
Nie patrz w dół
0:05thriller
Wyrwa
1:50thriller
CANAL+ Family
Piękny poranek
od 21:50melodramat
Planeta Seks (1)
23:50serial dokumentalny
Jeszcze na chwilę
0:50film krótkometrażowy
Błękitna
1:10film krótkometrażowy
Poza biurem
1:30film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Silent Twins
od 21:40dramat biograficzny
Nostalgia
23:35dramat obyczajowy
Bodyguard Zawodowiec
1:35komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Poza nocą (4)
od 22:45serial historyczny
Poza nocą (5)
23:40serial historyczny
Poza nocą (6)
0:45serial historyczny
Przesłuchanie (7)
1:30serial kryminalny
Epic Drama
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
od 21:30film kryminalny
Sven Hjerson: Fin De Siecle, część 1 (5)
23:30serial kryminalny
Grantchester 5 (1)
0:25serial kryminalny
Grantchester 5 (2)
1:20serial kryminalny
HBO 2
Reżim: Midnight Feast (4)
23:00serial obyczajowy
Mokra robota: Joaquin (2)
0:00serial sensacyjny
Typ: Zabójca (2)
1:05serial kryminalny
Zakonnica
1:55horror
HBO 3
Stamtąd 2: Lullaby (5)
23:05serial grozy
Stamtąd 2: Pas de Deux (6)
23:55serial grozy
Stamtąd 2: Belly of the Beast (7)
0:45serial grozy
Stamtąd 2: Forest for the Trees (8)
1:35serial grozy
Polsat Film
Sobotni superhit: Alita - Bojowy Anioł
od 21:00film SF
Najlepszy
23:35dramat biograficzny
Ślad: Cyborg na żądanie (91)
1:55serial kryminalny
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Liga+
od 22:10magazyn piłkarski
Boks: BKFC 59 w Albuquerque
23:45waga musza: John Dodson - Dagoberto Aguero
CANAL+ Sport 5
Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00magazyn bokserski
Liga+
23:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:15mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
od 22:00kolarstwo
Snooker: Turniej Players Championship
23:30mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
1:30skoki narciarskie
Eurosport 2
Snooker: Turniej Players Championship
23:00mecz finałowy
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
23:30kolarstwo
Snooker: Turniej Players Championship
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki
Boks
1:00boks
TVP Sport
Legendy KSW (5)
od 22:55magazyn sportów walki
Boks: KnockOut Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju
1:10waga superkogucia: Laura Grzyb - Stevi Levy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!