Program TV na sobotę 30.03.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 2
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (12)
od 21:10widowisko
Panorama
22:20magazyn informacyjny
Uczciwy złodziej
22:55dramat kryminalny
Sisi (1/2)
0:40film kostiumowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Pablo Escobar: Szef zła (6)
od 21:55serial dokumentalny
Pablo Escobar: Szef zła (7)
22:55serial dokumentalny
Odludzie
23:50dramat sensacyjny
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
1:40program rozrywkowy
Uśmiechnij się (10)
1:55program rozrywkowy
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (11)
od 21:55serial kryminalny
Dwóch gniewnych ludzi
22:55komedia
Spadkobiercy (41)
1:05program rozrywkowy
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Joanna d'Arc
0:15dramat historyczny
TVP Polonia
Sanatorium miłości 6 (3)
od 21:15reality show
Dom pod Dwoma Orłami (3)
22:10serial obyczajowy
Słownik polsko@polski (606)
23:00talk-show prof. Jana Miodka
Polacy to wiedzą! (91)
23:30teleturniej
Panorama
0:00magazyn informacyjny
Bohdan! Trzymaj się! - benefis Bohdana Łazuki
0:35program rozrywkowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski 2 (5)
od 21:45program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
22:45program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Stanisław Tym (7)
23:45program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (6)
0:45serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 8: Lekarz (8)
1:45program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
AXN
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia
od 20:00film przygodowy
Legenda Zorro
22:20film przygodowy
Jumanji: Przygoda w dżungli
1:15film przygodowy
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 21:55mecz: FC Barcelona - UD Las Palmas
Nie patrz w dół
0:05thriller
Wyrwa
1:50thriller
CANAL+ Family
Piękny poranek
od 21:50melodramat
Planeta Seks (1)
23:50serial dokumentalny
Jeszcze na chwilę
0:50film krótkometrażowy
Błękitna
1:10film krótkometrażowy
Poza biurem
1:30film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Silent Twins
od 21:40dramat biograficzny
Nostalgia
23:35dramat obyczajowy
Bodyguard Zawodowiec
1:35komedia sensacyjna
CANAL+ Premium
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:55mecz: FC Barcelona - UD Las Palmas
Nie patrz w dół
23:05thriller
Wyrwa
0:50thriller
CANAL+ Seriale
Poza nocą (3)
od 21:50serial historyczny
Poza nocą (4)
22:45serial historyczny
Poza nocą (5)
23:40serial historyczny
Poza nocą (6)
0:45serial historyczny
Przesłuchanie (7)
1:30serial kryminalny
Epic Drama
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
od 21:30film kryminalny
Sven Hjerson: Fin De Siecle, część 1 (5)
23:30serial kryminalny
Grantchester 5 (1)
0:25serial kryminalny
Grantchester 5 (2)
1:20serial kryminalny
HBO
Tamte dni, tamte noce
od 20:10melodramat
Królowa wojownik
22:25dramat przygodowy
Odkupienie
0:40dramat obyczajowy
HBO 2
Cień
od 21:05dramat kostiumowy
Reżim: Midnight Feast (4)
23:00serial obyczajowy
Mokra robota: Joaquin (2)
0:00serial sensacyjny
Typ: Zabójca (2)
1:05serial kryminalny
Zakonnica
1:55horror
HBO 3
Stamtąd 2: Tether (3)
od 21:30serial grozy
Stamtąd 2: This Way Gone (4)
22:20serial grozy
Stamtąd 2: Lullaby (5)
23:05serial grozy
Stamtąd 2: Pas de Deux (6)
23:55serial grozy
Stamtąd 2: Belly of the Beast (7)
0:45serial grozy
Stamtąd 2: Forest for the Trees (8)
1:35serial grozy
Polsat Film
Sobotni superhit: Alita - Bojowy Anioł
od 21:00film SF
Najlepszy
23:35dramat biograficzny
Ślad: Cyborg na żądanie (91)
1:55serial kryminalny
Stopklatka
Głośne hity: Mumia
od 20:00film przygodowy
Fuks
22:35komedia sensacyjna
Hiacynt
0:25dramat obyczajowy
Warner TV
Co się wydarzyło w Madison County
od 20:00melodramat
Miłość jak narkotyk
22:30komedia romantyczna
Cobra
0:45film sensacyjny
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 19:55mecz: Pogoń Szczecin - Cracovia
Liga+
22:10magazyn piłkarski
Boks: BKFC 59 w Albuquerque
23:45waga musza: John Dodson - Dagoberto Aguero
CANAL+ Sport 5
Boks: BKFC 59 w Albuquerque
22:00waga musza: John Dodson - Dagoberto Aguero
Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00magazyn bokserski
Liga+
23:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:15mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
22:00kolarstwo
Snooker: Turniej Players Championship
23:30mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
1:30skoki narciarskie
Eurosport 2
Golf: Texas Children's Houston Open
od 18:003. runda
Snooker: Turniej Players Championship
23:00mecz finałowy
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
23:30kolarstwo
Snooker: Turniej Players Championship
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Bogdanka LUK Lublin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki
Boks
1:00boks
TVP Sport
Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
od 20:30podsumowanie
Sportowy wieczór
22:15program informacyjny
Legendy KSW (5)
22:55magazyn sportów walki
Boks: KnockOut Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju
1:10waga superkogucia: Laura Grzyb - Stevi Levy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!