Ogólnotematyczne

23:00serial dokumentalny
0:55dramat psychologiczny
zdjęcie
22:55film sensacyjny
0:45serial kryminalny
1:45film sensacyjny
od 20:10dramat katastroficzny
zdjęcie
22:45film kryminalny
0:55dramat sensacyjny
od 21:30serial obyczajowy
22:30talk-show
23:30magazyn reporterów
0:05program medyczny
22:10komedia kryminalna
0:50serial fantasy
1:50interaktywny program rozrywkowy
od 21:00film sensacyjny
23:35serial animowany
0:05serial animowany
0:35program rozrywkowy
1:35serial fabularno-dokumentalny
0:40serial dokumentalny
1:45magazyn poradnikowy
od 20:00horror SF
zdjęcie
22:30thriller
0:55film sensacyjny
22:05program publicystyczny
22:00program rozrywkowy
22:30magazyn motoryzacyjny
23:10film erotyczny
1:10program rozrywkowy

Filmowe

zdjęcie
22:00serial kryminalny
23:00serial fantasy
0:00horror
1:50horror SF
od 20:40mecz fazy grupowej: Celtic FC - FC Bayern Monachium
0:30dramat obyczajowy
od 21:40mecz fazy grupowej: Celtic FC - FC Bayern Monachium
1:30dramat obyczajowy
od 21:45dramat obyczajowy
zdjęcie
23:15film obyczajowy
1:05film obyczajowy
od 21:40serial kryminalny
22:45serial sensacyjny
23:35serial sensacyjny
0:25serial kryminalny
1:10serial kryminalny
1:55film krótkometrażowy
od 21:00horror
22:55thriller
1:30horror SF
od 21:00film sensacyjny
zdjęcie
22:55thriller
1:40dramat historyczny
22:00thriller
23:30film kryminalny
1:05komedia
od 21:00dramat psychologiczny
23:15serial obyczajowy
1:05serial komediowy
1:35thriller
od 21:50serial obyczajowy
22:55thriller
0:30serial kryminalny
1:30serial sensacyjny
od 21:55komediodramat
zdjęcie
0:10komedia sensacyjna
od 21:00komedia sensacyjna
zdjęcie
23:30dramat kryminalny
1:50serial paradokumentalny
od 21:50serial komediowy
22:15serial komediowy
22:45film sensacyjny
1:20thriller

Sportowe

od 20:40mecz fazy grupowej: AS Roma - Chelsea FC
22:45newsy sportowe
23:00magazyn sportowy
0:15magazyn piłkarski
1:00mecz fazy grupowej: FC Celtic Glasgow - FC Bayern Monachium
23:00magazyn piłkarski
23:25magazyn informacyjny
23:35mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
0:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
od 20:40mecz fazy grupowej
22:45mecz fazy grupowej: Manchester United FC - SL Benfica
0:50magazyn sportów motorowych
1:20magazyn sportowy
od 20:30waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono
0:30walka: Artur Sowiński - Łukasz Chlewicki
od 21:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
23:30magazyn piłkarski
0:20mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
od 21:20mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
23:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
od 20:45mecz finałowy gry pojedynczej
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!